• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIV. NEDĚLE/pondělí ..... Diktator Miloš vs Hyugy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Někdy kolem 16. roku života se jde na střední, už máš vybráno? Tvé cíle v DK oblasti již víme, co ty životní? Vysněné povolání? :)

Na to se váží i koníčky, pokud na ně tedy máš čas.

Už jsem v prváku na průmyslovce obor Informační Technologie. Můj cíl na DK je bát speed admin, nic jiného.. Životní cíl je být programátor webových aplikací. Koníčky auta a vše okolo IT
 

DeletedUser33784

Guest
Už jsem v prváku na průmyslovce obor Informační Technologie. Můj cíl na DK je bát speed admin, nic jiného.. Životní cíl je být programátor webových aplikací. Koníčky auta a vše okolo IT

Kolik hodin tedy strávíš u počítače? Kolik času z toho věnuješ právě DK věcem?
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
Začal jsem v 11 a půl, ale jak říkám to jsem se 2x za týden přihlásil.. Doma na to ze začátku říkali, že je to blbost, ale teď už nic... Na PC trávim hodně kvůli toho, že se učím programovat a dělám scripty pro SK verzi. Baví mě to pořád stejně, akorát některé novinky co zvýhodňují platící hráče mě štvou :)
to chápu.. některý "vymoženosti pú" jsou příliš.. používám pú, je to fajn to mít, ale je to příliš oproti těm co pú nemaj.. co si budem povídat..
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Kolik hodin tedy strávíš u počítače? Kolik času z toho věnuješ právě DK věcem?

Podle toho co dělám, dnes jsem dělal instalační script podobný jak měl Pupik a strávil jsem nad tím 10 hodin a ještě musím par maličkostí dodělat.. Ale kdäždý den jsem minimálně 4 hodiny na počítači a něco zkoušim ...
 

DeletedUser33784

Guest
[SPOIL]Michala jsem tedy dlouho neposlouchal, díky za připomenutí, Vůdče. :D [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]céčka byli a jsou dobrá věc.. ještě je mám doma.. a hafo čtyřlístků taky :D a plno jiných věcí z dětství, který "letěli" :rofl[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru