• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIV. NEDĚLE/pondělí ..... Diktator Miloš vs Hyugy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nevím o tom, že by česká a slovenská verze byla 12 roků :D
 

DeletedUser

Guest
Kdysi jsem hral jen české speedy, pak jsem začal i zahraniční a pak jsem začal použivat scripty :( a už jsem hral většinou jen cizí speedy. Teď už moc nehraju a když jo, tak ve Francii nebo Španělsku. Ale pravidelně už nekotvím :)
 

DeletedUser33784

Guest
[SPOIL]Já většinou Plemionu s přáteli, mnohdy je to obrovská sranda, zvlášť když se něco pobumbává a voláme. :D[/SPOIL]
 

DeletedUser33784

Guest
Miloši, jak jsi vlastně strávil Silvestr? :) Museli jsme to kvůli potížím o den posunout, tak oslavy byly nejspíš bujaré, co? A dal jsi si nějaké předsevzetí?
 

DeletedUser

Guest
čau Miloši..
no napadlo mě tě zeptat proč "diktátor", ale to už vlastně vim :p

mám sic jednu otázku, ale takovou obšírnější, doufám že to nevadí..
ale řekni mi.. tobě je 16, píšeš že se na kmenech objevuješ už od světa 1, což je už nějaký ten pátek.. v kolika jsi s tím prosim tě začal? :D co na to doma? hubují, zaracha.. nebo to už vzdali? :D a neříkej, že i po těch letech tě to pořád baví (koukám že jo, protože ambice máš stále velký - to je mimochodem dobře)..
 

DeletedUser

Guest
Oslavy byli normální doma s rodiči a pak na chvíli ven. Včera jsem a to úplně zapomněl. Předsevzetí jsem si nedal žádné...
 

DeletedUser33784

Guest
Někdy kolem 16. roku života se jde na střední, už máš vybráno? Tvé cíle v DK oblasti již víme, co ty životní? Vysněné povolání? :)

Na to se váží i koníčky, pokud na ně tedy máš čas.
 

DeletedUser

Guest
čau Miloši..
no napadlo mě tě zeptat proč "diktátor", ale to už vlastně vim :p

mám sic jednu otázku, ale takovou obšírnější, doufám že to nevadí..
ale řekni mi.. tobě je 16, píšeš že se na kmenech objevuješ už od světa 1, což je už nějaký ten pátek.. v kolika jsi s tím prosim tě začal? :D co na to doma? hubují, zaracha.. nebo to už vzdali? :D a neříkej, že i po těch letech tě to pořád baví (koukám že jo, protože ambice máš stále velký - to je mimochodem dobře)..

Začal jsem v 11 a půl, ale jak říkám to jsem se 2x za týden přihlásil.. Doma na to ze začátku říkali, že je to blbost, ale teď už nic... Na PC trávim hodně kvůli toho, že se učím programovat a dělám scripty pro SK verzi. Baví mě to pořád stejně, akorát některé novinky co zvýhodňují platící hráče mě štvou :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru