• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIV. NEDĚLE/pondělí ..... Diktator Miloš vs Hyugy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32568

Guest
Jak známo dříve jsi hrál celkem hodně speedy a tak se chci zeptat zda-li jsi použil nějaké ty nelegální skripty, boty atp. nebo vždycky striktně legálně ?
 

DeletedUser

Guest
Jak známo dříve jsi hrál celkem hodně speedy a tak se chci zeptat zda-li jsi použil nějaké ty nelegální skripty, boty atp. nebo vždycky striktně legálně ?

Použil jsem častokrát nelgalní skripty.. Ale aspoň jsem si mohl říct, že jsem použival svoje ne jak ostatní :)
 

DeletedUser32568

Guest
Kolik dokážeš (klidně i se všema možnejma úpravama atp.) poslat z jedný vesnice útoků za sekundu ?
 

DeletedUser33784

Guest
A zřejmě poslední otázka, která se vleze v 2hodinovém intervalu.

Co by jsi popřál stávajícím hráčům DK do nového roku 2012, krom toho, aby nevěřili na konec světa a obligátní věci jako je štěstí a zdraví. :)
 

DeletedUser

Guest
Kolik dokážeš (klidně i se všema možnejma úpravama atp.) poslat z jedný vesnice útoků za sekundu ?

Útoku 5. Na DS lan jsem testoval bez bloku tak 163, ale s nastavením posílaní po 1.5 milisekundě, a PC se sem tam seklo takže nevím kolik by to bylo přesně...
 

DeletedUser

Guest
A zřejmě poslední otázka, která se vleze v 2hodinovém intervalu.

Co by jsi popřál stávajícím hráčům DK do nového roku 2012, krom toho, aby nevěřili na konec světa a obligátní věci jako je štěstí a zdraví. :)

Ať jsou zdraví, neberou DK jako život a si jdou zatím co chcou :)
 

DeletedUser33784

Guest
Díky za účast. A já jako Tvůj tazatel chci Tobě ale i ostatním popřát vše nejlepší do roku 2012 a pokud možno co nejméně starostí. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Psal jsi, že jako zem se Ti líbí Amerika.
Mám to brát, jako politické zřízení (čili také uznáváš stejné hodnoty, jako třeba právo nosit střelnou zbraň pro každého, moci zažalovat společnost za to, že já jsem hlupák a ještě se tím chlubím, že jsem si neuměl přečíst, že kouření zabíjí, že ve škole se naprosto skvěle naučíš informace vyhledat, ale z hlavy je na stůl nevysázíš, že se pořádají velké soutěže v hláskování), nebo jne jako krajinu (národní parky, pouště, hory a podobně?)? ...... a dokázal bys o každé mnou v uvozovkách zmíněných věcech něco říct, co si o té a té věci konkrétně myslíš?
Jsi masochista?
:D
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]nějak nám na 45 min vypadl internet :(, jste tu ještzě a protáhneme to do 21h?[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru