• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIV. NEDĚLE/pondělí ..... Diktator Miloš vs Hyugy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Aké je to byť spovedaný? Si totiž vedúcim podobného projektu na slovenskom fóre, no a teraz si tu práve ty jeden z tých, ktorí sú ostreľovaní otázkami od ostatných... čo je teda lepšie, viesť rozhovor alebo byť spovedaný?

Pro mě to není žáden problém byt hostem. A celkem mi je jedno jestli dávám a nebo dostávám otázky.
 

DeletedUser33784

Guest
Jaký je Tvůj největší trapas v životě? Případně jaké nejbizardnější věci jsi byl svědkem? :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]Tak to jsi dobrý, pro mne bylo těžké vymýšlet otázky, lehčí bylo odpovídat ...[/SPOIL]
 

DeletedUser33784

Guest
Budeme zřejmě finišovat, takže ještě pár otázek..

pes x kočka
diktátor x demokracie
léto x zima
kofola x pivo
láska se starostmi x bezstarostná svoboda
 

DeletedUser

Guest
A čo holky? Mal si už nejakú? Ak áno, aké bolo prvé rande? Bola pusa? Kto sa hanbil viac? Ty či ona? Koľko chceš mať detí? :D
 

DeletedUser33784

Guest
Má předposlední otázka je ohledně Křesla pro hosta, zda-li jej sleduješ pravidelně, nebo koukáš na Křeslo pouze v případě, když je zpovídán někdo Tobě známý. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru