• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIX. NEDĚLE ..... Drejk vs hlas lidu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
05/02/2012 ... .... start pořadu v 18:00 h ...

..... H O S T :
..... Drejk - (rozkládající se hráč světa cz3)

..... T A Z A T E L :
..... Biblos, Hyugy + hlas lidu

Snad mi papásek promine, že jsem to zde udělal takhle improvizovaně. :angel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Protože nejpozději v osm musím, tak se ze mě snažte dostat co nejvíc, ať má papasese očem psát shrnutí.
Dotazy můžete psát vy všichni bez omezení.
______________________________________

Na úvod se trochu představím.
Jsem David a jsem z Prahy.
Koníčkem mi je počítač (hry, grafika + trochu se snažím o napsání webu... ale bez úspěchu), plavání, bedminton, sledování tv + v létě sem tam někam vyjedu na kole. :)
Co se týče DK, začal jsem někdy koncem roku 2007 na světě cz1 - zde jsem však moc aktivní nebyl; za aktivní začátek hraní DK můžu považovat až registraci na cz3 (nevím datum), kde jsem dodnes (ikdyž jako mrtvolka co se jednou za týden mrkne na účet, jestli mě někdo nerozebírá a jestli nezačlo nějaké spojování.... bohužel nic). Prvním větším kmenem mi byl -EK-, kde jsem byl cca rok než vznikla =JA= a dnešní FENIX (dnes máme cca 68%). O nějakém osobním úspěchu v DK mluvit nemůžu, bohužel :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jen jestli se hlas lidu nerozprchl - jsi tu nějak se zpožděním, ne? Nebo jsi tak dlouho trpělivě čekal?

Takže dvojotázka - jsi dochvilný nebo spíš ne? Jsi trpělivý, nebo spíš ne? :)
 

DeletedUser

Guest
No dostavil jsem se nějak kolem 18:40, za což se omlouvám :)

Dochvilný ani moc nejsem, bohužel (pokud jde o něco opravdu důležitého, tak si radši dám nějaké připomínky např. na mobilu, jinak mě nečekejte :D ).
Co se týče trpělivosti tak těžko hodnotit. Dokážu klidně hodinu poslouchat, jak mi někdo vypráví něco, co mě i trochu uráží - nadruhou stranu nesnáším dlouhé vystávání před výlohami. :mocking :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No tak s tou dochvilností - pro to mám pochopení - kdo mne zná - tak ví, že mají říci raději o půlhodiny dříve :)


Ale položím zde již obligátní otázku, na kterou určitě nejsi připraven :mocking - Jak jsi se dostal k této hře?
 

DeletedUser

Guest
Na cz1 mě přilákala reklama (proto stále vyčítám, že inno už téměř nedělá reklamu na DK)... ale k aktivnímu hraní na cz3 měl dostal bratranec (pro zajímavost jeho k DK dostala také reklama) se kterým jsme poté založili malý kmen (bohužel bratrance dobyli a poté už nechtěl začínat znova, ostatní z kmenu skončili kvůli neaktivitě nebo šli do jiných kmenů a já přešel do Eragonova království a dnes mohu říci, že to byla správná cesta). :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ty jsi hrál "jedničku", to mne zajímá - tam pořád ještě hraji. Pamatuješ si kmen, kde jsi hrál, popřípadě světovou stranu? A jakého úspěchu jsi tam dosáhl?
 

DeletedUser

Guest
Bohužel jsem tam nebyl vůbec aktivní - zaregistoval jsem se, dobudoval jsem vesnici do nějakých 300-500 bodů a potom mě DK spatřili až na trojce. (ikdyž dodnes lituji že jsem si nezachoval účet i cz1 :( )
// světovou stranu myslím jihovýchod - ale vzhledem k počtu různých světů co jsem kdy hrál to je jen odhad. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, ale občas se dá na jedna vrátit - i když jsou to spíš už účty o více než jedné vesnici :)

"Trojku" neznám, jen jsem na fóru rád čítával kavárničku a zejména Makara ... Tam ještě hraješ aktivně - a s jakým úspěchem?
 

DeletedUser

Guest
Na trojce aktuálně odumírám a čekám než se ukončí svět nějakým spojením (jestli to půjde tempem jako doteď, alespoň rok a půl si počkám). Největší úspěch... necelých 500 000 bodů a asi 42 vesnic - po megaúčtu jsem nikdy díkybohu netoužil a většinu času mně tak naštěstí DK nezabraly. Ze všeho nejradši se jednou do roka přidám k nějaké výpravě (první jsem zkusil na švýcary a nedávno na slováky) a tam hraju max 3 měsíce jen tak ze srandy ve jménu česka :))
Ale můžu říci že jsem na trojce potkal pár skvělých lidí a to je největší úspěch a ocenění, které člověk může dostat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru