• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIX. NEDĚLE ..... Drejk vs hlas lidu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, sleduji tu trochu ty Vaše výpravy přes DK fórum.

Ale protože čas rychle ubíhá a napsal jsi jen do 20,00 h - budu se ptát na otázky, co tu obvykle dává papasese.

Takže nejdříve - víš jaké jsi znamení zvěrokruhu a popřípadě i čínské?
 

DeletedUser33784

Guest
Zdravím, Drejku. :)

Vezmeme to tak všelijak.

Jaký máš vztah k těmto věcem: Pivo, středověk, letadlo.
Co by sis vzal s sebou na opuštěný ostrov?
Láká Tě seskok s padákem či jiný adrenalinový sport?
Co máš na stolku za knihu?
Jaro, léto, podzim, zima?
Piješ mléko? Jíš rajčata?
 

DeletedUser34342

Guest
Ahoj Drejku,

jsi z Prahy, pravděpodobnost že se setkáš v oblíbené hospůdce s jiným hráčem DK je velmi vysoká. Kde se Tvá oblíbená hospůdka nachází. A co kmenové srazy? Znáš některé hráče i v reálném životě?
 

DeletedUser

Guest
Biblos: rak, tygr

Hyugy:
pivo... občas ano - ale spíše vyjímečně
středověk... mám rád středověké zbraně a zbroje
letadlo... moc rád fotím a létám rád (obvzlášť když je na konci moře)
vzal bych si s sebou asi základní zdravotní potřeby, nějaké jídlo, pití... těžko říct :)
adrenalinový sport... občas mě napadlo zkusit něco s vodou, ale rozhodně bych nešel do horolezectví a seskoku padákem (do bungee jumpingu bych možná šel)
žádnou... čtení moc neholduji a když už, mám rád detektivky od agathy christie
jaro a léto - zimní období nemusím (lyžuji rád, ale jedu tak natýden na hory - před týdnem jsem byl v alpách; a to je vše) a nesnášim podzim
mléko mám rád ale rajčata jen v rajské :)
 

DeletedUser

Guest
Mikosansobi: Oblíbenou hospůdku nemám a na srazu jsem ještě nebyl (a ani mě neláká). Ze hry znám osobně 2 hráče - oba už bývalé. :)
 

DeletedUser33784

Guest
Kouříš? Jiné zlozvyky? :)
Umíš vařit? Čaj se vážně nepočítá. :yes
Věříš v konec světa?
Bojíš se internetových teroristů?
Jsi nebojsa nebo strašpytel?
Kolik vážíš? - Jsi štíhlý nebo si rád pojíš? :pardon
Oblíbené jídlo a pití?

Proč zrovna přezdívka Drejk? Jak jsi k tomu přišel?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, někdy bychom tedy měli udělat sraz raků - jsem jím také - a v kmenu jsem věděl o dalších nejméně pěti a to teprve, kolik musí být těch, o nichž jsem nevěděl.

No napsal jsi na začátku, že se rád "motáš" kolem počítačů - jako koníček - ale co Tvé zaměstnání. Prozradíš čím se zabýváš?
 

DeletedUser

Guest
Hyugy:
Nekouřím, piji jen vyjímečně (nejradši tuzemák) :)
jiné zlozvyky... jde o to, co počítáš za zlozvyk, ale nedochvilnost, trochu bordelářství (ikdyž znám hodně horších), odkládání povinností
vařím akorát mýchaná vajíčka, řízky, palačinky, omeletu a možná ještě něco jednoduchého... no zrovna zázrak nejsem no :D
podle posledního měsíce měřím v konec světa svobodného internetu v prosinci tohoto roku :D
trochu
ani jedno, průměr :)
váhu teď přesně nevím a radši nebudu odhadovat, ale mám menší bříško (ale nic strašného :))
pití ledový čaj/džus a jídlo asi svíčková nebo guláš :)
chtěl jsem drake - prostě se mi to líbilo, ale bylo to zabrané tak jsem to napsal, jak se to píše - hezky česky :D :)

Biblos: zaměstnání - studuji... příležitostně v létě brigáda :)

// Můžem protáhnout tak do 20:05 - ale pak už opravdu budu muset :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Studuješ - široký pojem - můžeš aspoň obor - a jestli střední, VOŠ nebo dokonce vysokou?
 

DeletedUser

Guest
střední (gympl kvůli maturitě) - a potom chci na něco kolem pc, matiky nebo chemie (ČVUT nebo VŠCHT) :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru