• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXIX. NEDĚLE ..... Drejk vs hlas lidu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Zdravim,
Asi som zmeskal :(
Tak aspon sa spytam hoci neskoro :D
Chybal Ti tu dnes nejaky spamer ? Kedze akosi malo otazok tu bolo :)
 

DeletedUser33784

Guest
Chtěl bys v budoucnu žít v cizině?
Jaké cizí jazyky se učíš? Předpokládám, že angličtinu či němčinu?
Kde nejdál ve světě si byl?
Nejtrapnější moment Tvého života? :)

Díky alespoň za několik málo zodpovězených otázek. :)
 

DeletedUser

Guest
Budu muset končit tak jestli chcete každý mi napište 1-2 dotazy a já je zítra odpoledne zodpovím :)
Takže Hyugy a Biblosovi a předem i ostatním díky za dotazy a hezký zbytek večera. :)

// drekte, Hyugy - vás zodpovím zítra, jestli nevadí :) díkya ještě jednou hezký zbytek večera :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A já na konec dodám, že doufám že ještě tyto otázky stihneš zodpovědět. Pokud bys měl vážný časový důvod, ponechám zatím toto téma otevřené, abys je mohl zodpovědět později.

A díky za účast v tomto projektu. :hi
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem zde.
Koukám že nikdo nenapsal další dotazy... škoda no :(
Tak alespoň ty dva ze včerejška :)

drekt: Tak určitě by bylo fajn kdyby se včera zúčastnilo trochu víc lidí, ale lepší než nic a na tu chvílí co jsem zde byl si myslím, že jste toho ze mně vytáhli celkem dost. :)
Kdo mi zde chyběl nejvíc... nějaký spamer asi ne - ale tak asi papasese, pupik a moc by mě potěšil zjev killera, ale ten zde je jen jednou za zlouhou dobu :)

Hyugy: Celkem mě to láká, žít někde v Londýně nebo tak (a mezi mé sny patří soukromý ostrov někde v tropech :blush:mocking). :) Co se táče jazyků tak si to odhadla přesně - angličtina + němčina (a docela rád bych začal se španělštinou) ;) Nejdále jsem byl v karibiku na dovolené a dodneška na to rád vzpomínám :yes A trapasy... na to sem expert - ale největší si asi nevybavím (radši :mocking:D). :)

Tak toť mé slíbené odpovědi a můžete to zde zamknout :)
Jako dalšího hosta bych rád navrhnul angelina (zatím byl jen tazatel) ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru