• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVI. NEDĚLE ..... Elzucha vs hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
[SPOIL]Ten Tvůj přítel musí být opravdu kliďas .... strýc bydlel v baráku s manželkou, tchýní a měl 3 dcery ... ani blbab nesměl říct a přežil to :D[/SPOIL]

Ale k otázce,

Víš jaké jsi znamení v čínském horoskopu, nebo jaký kámen podle indiánů k Tobě patří?
Chodila jsi do školy ráda?
Kde všude jsi ve světě byla a kde se Ti líbilo nejvíce?
A to samé o domovině?
Umíš udělat dobrý segedýnský gukáš?
Jaké máš zažívání?
Co kočka a nebo pes ... máte? A jaké? A kolik?
Koho z DK týmu nejvíc obdivuješ a koho si nejvíc vážíš? A to samé o hráčích, cos poznala?
Umíš složit Rubikovu kostku?
Držela jsi někdy v ruce ježka v kleci?
A co krteček, máš ho ráda?

Mám za to ,že v čínském horoskopu jsem opice.
Ano chodila jsem ráda do školy.
Nebyla jsem nikde ve světě.
Jinak pocházím z východních čech,kde je moc hezký kraj. Na severu čech bydlím 23 let.Jak jsem řekla mám ráda přírodu,lesy .
Jé tak ten zbožnujeme...ten udělám zítra.
Nemáme doma zvířátko.
To je moc složitá otázka...nemůžu ukázat na jednoho...poněvadž každý něco pro mě znamená.Vážím si hráčů,kteří mají charaktér a i když někdy některý hráč klopýtne,udělá chybu...vážím si toho že dokáže se přiznat a omluvit se.
Ano umím složit rubikovou kostku..zrovna dneska jsem jí s malou skládala.
Nedržela jsem ježka.
Jestli myslíš pohádku..tak ano.
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Napsala jsi, že jsi vyhrála nad nemocí - pomohla klasická medicína, nebo jsi zkusila i léčitele nebo Reiki? A co akupunktura nebo akupresura? Nechala by ses dobrovolně "opíchat" jehličkami?

prodělala jsem hodně operací..nepomohla a myslím že nepomůže nikomu klasická medicína..rakovina je svinstvo.

Nechala bych se opíchat jehličkami..člověk vyzkouší všechno.
 

DeletedUser11059

Guest
černá ..... bílá
štír ..... lev
paprika ..... rajče
chleba ..... rohlík
tenisky ..... pevná obuv
auto ..... kůň
šlehačka ..... parmazán
queen ..... falco
slanina ..... hermelín
letadlo ..... ponorka
kino ..... kniha
divadlo ..... televize


co z toho máš raději?
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
černá ..... bílá Modrou barvu
štír ..... lev ani jednoho
paprika ..... rajče rajče i papriku
chleba ..... rohlík
tenisky ..... pevná obuv tenisky
auto ..... kůň auto
šlehačka ..... parmazán šlehačku
queen ..... falco quenn
slanina ..... hermelín hermelín
letadlo ..... ponorka letadlo
kino ..... kniha kniha
divadlo ..... televize televize


co z toho máš raději?

všechno mám ráda...ale s mírou...od všeho něco
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Dáváš si předsevzetí a plníš je, nebo se už tak znáš, že raději ne?
 

DeletedUser11059

Guest
Blíží se nám 21h, tudíž každý ještě může do 21h položit otázku a pak už necháme Elzu jen zodpovědět tyto dotazy a rozloučíme se a Elza mi dá opět tip na nového hosta.

otázečka ode mě:
patříš mezi lidi, co litují minulosti, chyb co se dopustili, změnili by něco, nebo mezi ty, co berou život se vším, co přináší? I stěma svýma chybama? A nic bys neměnila, i to zlé a špatné?
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Blíží se nám 21h, tudíž každý ještě může do 21h položit otázku a pak už necháme Elzu jen zodpovědět tyto dotazy a rozloučíme se a Elza mi dá opět tip na nového hosta.

otázečka ode mě:
patříš mezi lidi, co litují minulosti, chyb co se dopustili, změnili by něco, nebo mezi ty, co berou život se vším, co přináší? I stěma svýma chybama? A nic bys neměnila, i to zlé a špatné?


Lituji určitých věcí hodně moc a kdyby se to dalo vrátit tak bych to udělala.Dřív jsem byla optimista ale poslední pár měsíců se ze mě stává pesimista.
 

DeletedUser11059

Guest
Je to škoda, že člověk získává na svět pesimistický pohled, ať z toho či jiného důvodu. Zachovat si zdravý rozum je základ k tomu, aby člověk dokázal přežít i vlastní smrt. A rodina by měla každému pomáhat už jen tím, že je blízko a pořád mě potřebuje.

Elzucho, děkuji Ti za Tvou účast v dnešním křesle, dej mi pak tip na dalšího hosta a držím Ti palce, sama víš nejlépe k čemu ... tak k tomu zdraví, aby Tě neopustilo a spíš se začalo jen a jen zlepšovat.
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Chtěla bych všem posluchačů poděkovat a přeji jim hodně úspěchů zdraví a lásky.:yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru