• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVI. NEDĚLE ..... Elzucha vs hlas lidu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
[SPOIL]Biblosi myslel jsem jiný slovní fotbal, než ten zde :)[/SPOIL]

Tak mladá a už babičkou?

Jinak spíše potvrdím, že Elzucha je něco mezi demokratem a tyranem (To slovo k ní ani nesedí :) )
 

DeletedUser11059

Guest
Kdyby jsi věděla, že soused je masový vrah (ale Tobě a Tvým darhým a známým nic nehrozí), nahlásila bys to, nebo by ses snažila zjistit víc o tom tajemnu - navázala s ním kontakt?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
[SPOIL]Ale já měl na mysli ten zde, kdybys to sledoval, tak bys věděl na co narážím ... :)[/SPOIL]
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
No, dobré předsevzetí, také jsem si myslel, že dohraji světy s vlastním kmenem, ale na dvou světech už to tak není - je to náročné na čas, vést kmen. A jsi spíš zakladatel tyran nebo demokrat?

Uvidíme jak to všechno bude,je teprve začátek.Já bych řekla, že spíš demokrat ,ale to museji říct hráči v kmenu...
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Kdyby jsi věděla, že soused je masový vrah (ale Tobě a Tvým darhým a známým nic nehrozí), nahlásila bys to, nebo by ses snažila zjistit víc o tom tajemnu - navázala s ním kontakt?


No tak tady to je hrozně těžká věc...nikdy nevíš co takového člověka napadne,nikdy si nemůžeš být jistý,že nikomu nic nehrozí,stále by si žil ve strachu...nahlásila bych ho.
 

DeletedUser34582

Guest
Zdravim,

Moja otazka :
Nikdy si nechcela komunikovat na foru tak ako napr. Zeli donedavna pytam sa kedze prispevkov vela nemas :D
 

DeletedUser33784

Guest
Stihl jsem, stihl! :)

Přeji krásný večer Tobě, ale i ostatním. :)

Ivčo, znáš někoho, kdo má oči jako kůň? Pěkný koňský oči?

Máš ráda western filmy? Vinetůa?

Co říkáš na pivo? Nebo raději víno? (případně které..) :hi
 

ELZUCHA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
A mohu odbočit trochu zase k soukromí?

Zajímáš se o okultní vědy, nebo ne? Nechala by sis vyložit karty, znáš svou auru, víš jaké jsi znamení?

byla jsem dvakrát u kartářky naposledy před 4 lety a nikdy se nesplnilo a nebylo co říkala...nevěřím proto na výklad karet.

Jsem znamení ryba.
 

DeletedUser11059

Guest
Jaký druh zmrzliny máš nejraději?
Chodíš často do fast foodů?
Piješ Colu?
Řídíš ráda?
Paříš ještě do rána? Nebo už jen zřídka na hodinku?
Chtěla jsi 3 děti, nebo by Tě kdysi ani nenapadlo, že budeš mamkou?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru