• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVIII. NEDĚLE ..... MilanaliM vs mód a spamer

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ještě bys měl zodpovědět všechny nezodpovězené - nebo napsat, že na ně nechceš odpovídat. :hi
 

DeletedUser

Guest
No, klidně můžeme protáhnout až tak dlouho - u mne není problém :D
zalezi na tom, aby nebyl po pulnoci nejaky postih za odpovedi :( 100 %
Milane a můžeš odpovědět ještě na mou otázku? :)

Pro ostatní teď už neomezeně otázek a Milana se ptám, zda to můžeme protáhnout do 20:30 :)?
pokud to vydrzite do zitrejsich 20:30 - u mne neni problem

Původně založeno Drejk
Tak také položím otázku.
Jaký máš nejoblíbenější sport, jídlo, pití, film, seriál, tv kanál, softwere, společenskou hru? A máš radši stolní pc / notebook / netbook / ultrabook... nebo si snad vystačíš se smartphonem?

nejoblíbenější sport: > Aktivne posiluji, plavu - foto mohu dodatecne poskytnout (pokud se damy nebudou zlobit, ze budu trochu hambatej)
nejoblíbenější jídlo: > meloun, ananas, palačinky, těstoviny s kečupem, mákem, tvarohem mňam (prostě to co si chlap umí uvařit do 15ti minut :blush
nejoblíbenější pití: > pívečko chlazené
nejoblíbenější film: > ktery fim je tezke napsat . koukam na ne podle nalady, ale muj oblibenec je Seagal (sice posledni scenare stoji za prd, ale to neni to hlavni)
nejoblíbenější seriál: > na serialy nekoukam, tak, ze by mi nesmel uniknout nejaky dil - kdyz mne neco zaujme tak to sleduju popripade si potom zpetne zkouknu predchozi casti,a le snad StarTrek je takova serialova klasika pro mne
nejoblíbenější tv kanál:
> na zpravodajstvi CT24
> na pohodu CT2
> na sport necucim - radej sportuju
> zabava na TV uz neni co byvala (styl bavice Mensika) ted mne oslovi uz jen Bolek Polivka
nejoblíbenější softwere: > Win7 - dokaze neuveritelnou vec - a to ze mi bezi pocitac
nejoblíbenější společenskou hru: > na pana doktoja
mam radsi stolni PC s 24´ monitorem, ale par tydnu jsem hral kmeny i na 120cm HD televizi...maso :D (TIP: nastavte si domaci kino na thatre a klikejte :D)
notase mam taky, ale je to moc mala obrazovcicka (jsem rozmazlenej)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Do půlnoci daleko :)
Já sice odskakuju k plotně(jak jinak), ale ráda bych se dozvěděla, s kým jsem hrála ve WOTW na s22, dílo zkázy ve smuslu zmatení všech je opravdu dovedeno do naprosté dokonalosti :D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
V akom naj kmeni si bol ? Je jedno na akom svete :)

Nemas rad spanok ak tu chces byt do zajtra 20:30 ? :)
 

DeletedUser

Guest
Zamkneme, až odpoví.

zamknete az odejdu, abych se dostal ven fňuk

Noo ... já se ptala na s22 a WOTW-M, posléze WOTW-C

tak tuto odpoved se jiz nedozvis - majitel si veskera tajemsvi vzal na posledni cestu
A ještě dodatečnou, co dostávají všichni - víš v jakém jsi zrozen znamení?
jsem Ryby a jinak Zajic

Díky za zaskočení v mé nepřítomnosti ... jdu za chvíli do práce, tak jsem si musel na nějakou hodinku dát šlofíka.
Ale na záver jsem to ještě koukám stihl.

Milane,
1. máš raději vdolky nebo buchty s mákem?
2. Kteří protivníci (národnostně) jsou podle Tebe nejlepší a kteří ti největší břídilové?
3. Dal by sis raději rýžový nákyp nebo krupicovou kaši?
4. Vzpomeneš si na nick soupeře, kterého Ty nejvíc ctíš, nebo jste ho ctili jako rodina?
5. Raději se pod nohama motající pejsek, nebo na parapetu vrávorající kočka?

1. podle toho cim budou plnene ty vdolky :p
2.
Cesi - diplomaticky lze ukecat cokoliv a kohokoliv k cemukoliv (proto jsme s hvezdicem vyvinuli specialni doktrinu pro ceske a slovenske svety)
Slovaci - to same jako Ceske svety
UK - velmi pratelste osazenstvo (mysleno k cizinci hrajici na jejich pude)
FRantici - furt se chteji seznamovat, ale mne staci seznamit se z jejich uskladnenyma surovinama
Turci - pokud doma nemas koberec na placnuti na zem a na dvorku mesitu a naproti tomu je v profilu uveden jako tvuj vzor a hrdina Papež Urban III. tak se s tebou nebudou bavit ani kdyby jsi mel cele stado velbloudu - jsou nevrazivi ke vsem co se stotoznuji s templari (zajimalo by mne co je maji v Tureckych ucebnicich dejepisu - jiny uhel pohledu)
Japonci - mili, nezadaji o podpory - je to proti jejich mentalite, ale my je to naucime, ze bez podpor od sveho kmene nikam nedojdou a Kurily od Rusu jejich stylem nikdy neziskaji zpet)
3. kdyz mam takove chute, tak si dam od obojiho pulku - a je po dilema
4. Stoupovic
5. S pejsem jsem byl pred pul hodinou venku - na parapetu jsem dneska nebyl, ani vcera ani to neplanuji - kazdopadne nei kocka jako kocka (vravorajici - ze by opila blondynka ?

jdu se podivat na parapet...mon´ment kdybych se nevracel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Su moje 2 prispevky zasebou neviditelne alebo davam hlupe otazky ? :(
 

DeletedUser

Guest
http://forum.divokekmeny.cz/showpost.php?p=307475&postcount=52

teda doufam, ze jsem nekde neco nevynechal

[SPOIL]Do půlnoci daleko :)
Já sice odskakuju k plotně(jak jinak), ale ráda bych se dozvěděla, s kým jsem hrála ve WOTW na s22, dílo zkázy ve smuslu zmatení všech je opravdu dovedeno do naprosté dokonalosti :D[/SPOIL]
na 100% jsem byl na cz s6, sk4,11 - ostatni svety jsme jeli budto double nebo jen tatka sam

Az dalsi prispevok tento zmazat prosim :)

dobre :)

V akom naj kmeni si bol ? Je jedno na akom svete :)

Nemas rad spanok ak tu chces byt do zajtra 20:30 ? :)

z pro mne cizich kmenu to byl s6 EL.GA (Elitni Garda - pozdeji rozdelena na ELGA-S a ELGA-J - byl jsem v S - pote jsem presel do A.h. (Akcny hrdinovia) na sk4 ve kmeni SAM (Samotari)
na dalsich svetech jsem jiz do zadnych kmenu nevstupoval a zil jsem ve svem vlastnim s vlastnimi pravidly, ktere se vyznacuji tim, ze se zcela uplne vymykaji bezne zazitemu systemu .viz projekt sk11 WOTW...

nyni jsem na sk15 v cizim kmeni- tedy jinak receno ne me vlastni vyroby (jsem jen pesak na zaslouzenem odpocinku)
Meno kmeňa: Devileyes Tag: DEs
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Ten odkaz som nepochopil ale to ja vela veci :D[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru