• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVIII. NEDĚLE ..... MilanaliM vs mód a spamer

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30368

Guest
pošuk ... uvažující především
psycholog ... necháš se vždy napálit
houževnatý ... gaučový povaleč
skrblík ... pan outrata
spáč v pyžamu (noční košili) ... naháč
měkota ... tvrďák
srandista ... morous
oholen (všude???) ... zarostlý (všude???)
sportovec (sportovec) ... sportovec (popcornista)
dozadnice vlezka ... vždy svůj jiný názor

Musel jsem použít starší výběr, který už Papasese jednou využil. Z hlavy mne toho moc nenapadalo :( :)

Milane a já hrál po tvém boku nebo po bohu tvého otce?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak také položím otázku.
Jaký máš nejoblíbenější sport, jídlo, pití, film, seriál, tv kanál, softwere, společenskou hru? A máš radši stolní pc / notebook / netbook / ultrabook... nebo si snad vystačíš se smartphonem? :)
Radši se připomenu a hned položím další otázku:
Jaká jsi povaha, charakter? A jaký typ lidí naopak nesneseš? :)

Opět se připomenu :)
[SPOIL]Jinak také se připojuji a přeji úpřímnou soustrast ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser30368

Guest
Děkuji Milanovi za účast a ostatním za otázky. Nedopadlo to nejhůř na to, že tu nebyl žádný z tazatelů :)

papasese promiň, že jsem to zkusil vzít za Tebe a, kdyby jsi Milane chtěl odpovědět na poslední dotazy a zde to bylo zamčeno, tak mne do OZ :)
 

DeletedUser

Guest
Radši se připomenu a hned položím další otázku:
Jaká jsi povaha, charakter? A jaký typ lidí naopak nesneseš? :)
nebudu se hodnotit - koneckoncu i na jednom z pohovoru jsem jim odmitl odpovedet na tuto otazku - pouze jsem rekl "jak si muzete byt jisti, ze nelzu jako kdyz chlap lze pri baleni holky - jen aby dany clovek udelal dojem ?" Jaky typ nesnesu ? Mavnu rukou a jdu dal... a jejda uz jsem proflakl jednu z me povahy :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A ještě dodatečnou, co dostávají všichni - víš v jakém jsi zrozen znamení?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tak já se také připomenu, neb mě to zajímá :yes

Otázka zde
abych pravdu rekl, tak jsem na pochybach o ktery svet se jedna...pokud to je ten posledni svet, tak tam jsme neskoncili z jako predeslych duvodu (hospitalizace v nemocnici ci stopnuty UPC net)
Myslete na pravidla! první hodinu jedna otázka další hodinu dvě otázky :)
Milane a já hrál po tvém boku nebo po bohu tvého otce? :)
bud si jisty, ze po obou :)) mismas - vzhledem k nemoznosti mit dva rodinne ucty na stejnem svete - nekdy vice se mnou nekdy vice s tatou (ja byl hodnejsi na okoli :) - chodil jsem jen dvakrat denne na navstevy do vesnicek)
[SPOIL]
Už je druhá hodina ne? :)[/SPOIL]
je to tezka otazka, ale pokusim se odpovedet:

druha hodina bude dve hodiny po pulnoci . zatim je 20:22 ale i tak je tam more dvojek :D
[SPOIL]Všiml jsem si data úmrtí Tvého otce, doufám, že naše nevázané otázky nejsou příliš nevhodné v Tvém rozpoložení? Dodatečně, upřímnou soustrast. Ale mne v podobné situaci loni tato hra a lidi kolem ní dost podrželi. [/SPOIL]
dekuji, mas pravdu, zivot jde dal
Děkuji za odpověď ;)
jen jestli jsem se trefil, prece jenom jsme byli ucastniky mnoha svetu - jen ten prvni na Cz s6 nam vydrzel 1 1/2 nez nas oba skolila nemoc a ke vsemu do toho vyprselo PU a 800 vesnic v haji
[SPOIL]Přes všechna ta úskalí to bylo fajn, pro mě jedinečná atmosféra s partou lidí se smyslem pro černý humor, který je mi tak blízký, v čele s tebou.
Šokoda jen, že příští hry plánuješ změnit nick, ráda bych to ještě někdy zažila, ale na Japonce fakt nejdu, stačí mi patláála hatláála na tureckém světě :D
[/SPOIL]
jeden clovek je obeznamen o mem "tajnem nicku" to proto, abych se potom mohl chlubit, ze jsem to ja :D
to je pro mne potrebna zmena - pod MilanaliMem mne kazdy zna (i turci :D)

[SPOIL]
tenhle turek si mne pamatuje z meho pusobeni na jejich W6, kde jsem 7 dni odolaval naporu pred celym kontinentem - tedy nejdrive to byl jen jeden kmen, kdyz na to nestacil tak se pridal dalsi a pak dalsi...at ziji [unit]catapult[/unit] ● Aletheianine výstražne ohne ● - bez nich bych nebyl po sedm dni obrancem dne :D ...turky z toho trefil šlak a jejich uskupeni "Black Lotos" se rozpadl v prach...miliony padlych lezelo pod hradbama...ale to je na dlouhe povidani...
kansu3 08.01. tarihinde saat 11:10
cezecks pragis jan koller sparta prag tom rosickyi :) good

sir MilanaliM 09.01. tarihinde saat 17:00
W.O.W. :)

kansu3 09.01. tarihinde saat 17:10
yeah ı dont noww :) englısh understand mi :D

sir MilanaliM 09.01. tarihinde saat 17:17
little

kansu3 09.01. tarihinde saat 17:48
w9 you wanderfull dun yaw :)

sir MilanaliM 09.01. tarihinde saat 18:03
thank you
[/SPOIL]

takze to pro mne bude nova vzpruha do hry a nastesti pro DK pratele, protoze :rofl je ceka HELL na zemi - pripravil jsem si par novinek, ktere budu testovat na ostatnich hracich chichi

...blííížim, plííížim, ublííížim...

kdo mne tam najde mozna dostane 10 PU ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, klidně můžeme protáhnout až tak dlouho - u mne není problém :D
 

DeletedUser11059

Guest
Díky za zaskočení v mé nepřítomnosti ... jdu za chvíli do práce, tak jsem si musel na nějakou hodinku dát šlofíka.
Ale na záver jsem to ještě koukám stihl.

Milane,
máš raději vdolky nebo buchty s mákem?
Kteří protivníci (národnostně) jsou podle Tebe nejlepší a kteří ti největší břídilové?
Dal by sis raději rýžový nákyp nebo krupicovou kaši?
Vzpomeneš si na nick soupeře, kterého Ty nejvíc ctíš, nebo jste ho ctili jako rodina?
Raději se pod nohama motající pejsek, nebo na parapetu vrávorající kočka?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru