• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXX. NEDĚLE ..... Hyugy vs hlasivky všeho lidu přítomného

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak a teď já :)
Kdy si s náma zase zahraješ nějakej ten speed?
 

DeletedUser33784

Guest
Co si myslíš o hře a věcech s tím spojených? Kam se hry DK ubírá podle Tebe, a kam doplňkové záležitosti v podobě wiki a veřejného fóra? Mají jedno na druhé vliv, nebo ne?

Hra je závislost. Mnohdy několikaroční. Kdo vydrží, ten si zaslouží všechen můj obdiv. :)
Je zde pár věcí, které bych změnil, ale jde o subjektivní názor. Jiným to třeba může vyhovovat. Vypíchl bych třeba válečné statistiky, krácení stavební doby atp. :)
DK byly, jsou a budou. A já s nimi. :D Rozhodl jsem se dohrát S20 do konce (pokud nějaký bude). Ubírají se dobrým směrem a jsem názoru, že není potřeba razantnějších změn, i když se těším na nově přidaná Tajemství, o kterých mimochodem musím splácat článek na Wiki. Čeká se jen na jejich aktivaci. :)

Na fórum chodím občas, zhruba jednou denně, pokud sháním nějaké informace. Taktéž většinou kvůli Wiki a tak všemožně. :)
 

DeletedUser33784

Guest
Tak a teď já :)
Kdy si s náma zase zahraješ nějakej ten speed?

Speed na upevnění přátelství, má milá? Nic nám nebrání, stačí se domluvit. :) Raději plemionu.

Když už je řeč o speedech, aktivně nehraji, pouze příležitostně s přáteli, že ano. :) Tantalena mi nabízel pomoc s taktikou, ale speed je zřejmě nad mé síly. Já jen postavím útok a jdu ničit okolí. Zahrát si. Pobavit se.
 

DeletedUser34342

Guest
jééééééé Hyugýýýýýý

překvápko :)

mám jednu otázečku :D máš rád žabku? :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Tak zkusíme klasiku :D Přece tě tu nenechám mlčet :D to bych nebyla já :D
Oblíbené:
Jídlo?
Barva?
Písnička?
Film?
 

DeletedUser11059

Guest
Při hře jako takové, máš raději takovou tu plnou taktiky nebo přímou. Jako že raději domlouvání několika spojenectví, aby byl klid a nějaký rozvoj, pak postupně rušení a dobývání, nebo raději jeden spojenec a hned od začátku pořádné války. Nebo kombinace obou ... ale to spíš jde jednou to a pak to a najednou to asi nejde dohromady.
 

DeletedUser33784

Guest
Tak zkusíme klasiku :D Přece tě tu nenechám mlčet :D to bych nebyla já :D
Oblíbené:
Jídlo?
Barva?
Písnička?
Film?

Já jsem žrout, já jím vše krom fekálií a brokolice. :) Nicméně nejoblíbenější jídlo je nejspíš špenát.
Barva asi černá, bílá.
Písniček je více, to by byl strašně dlouhý seznam skladeb. Jistým způsobem je ale nadosmrti mým numero unem Lacrimosa od Mozarta. :yes
A film nejspíš Věčný svit neposkvrněné mysli. Doporučuji zvlášť těm, kteří mají rádi něco jiného a rádi si zapřemýšlejí. :)
 

DeletedUser33784

Guest
Při hře jako takové, máš raději takovou tu plnou taktiky nebo přímou. Jako že raději domlouvání několika spojenectví, aby byl klid a nějaký rozvoj, pak postupně rušení a dobývání, nebo raději jeden spojenec a hned od začátku pořádné války. Nebo kombinace obou ... ale to spíš jde jednou to a pak to a najednou to asi nejde dohromady.

Na DK mám dosavadní zkušenost pouze 2, pokud nepočítám několikatýdenní "pokusy". :) Na svět 5 jsem přišel zrovna v době, kdy byly síly tamní koalice RTW ještě vyrovnané s koalicí G4 - v té době mi to přišlo jako samozřejmost. Že jsou pouze zlí a hodní.

Světem 20 jsem se naučil jít do všeho naplno. Spoluzakladatel kmene EMPIRE, který momentálně jde ke dnu, nicméně jsem si ho bezmála rok hýčkal a od samého začátku jsme jeli na sto procent. Válka s každým. Byli jsme jen my a červené okolí. Nyní je potřeba trochu zvolnit, upevnit si území a na takové věci se hodí chvíli klid.

Nejsem tudíž ani pro dohody, ani pro neustálé válčení. Jsem zvyklý na obojí. :) Ale Divoké kmeny se jistě nejmenují "divoké" jen tak pro nic za nic, že..
 

DeletedUser11059

Guest
Co říkáš na Mayskou předpověď (a nejen jejich, ale vícero civilizací z dávné doby ji hlásalo), že rok 2012 (konec roku) by měl být koncen novodobého letopočtu? Někdo tomu říká konec světa, jiný jen katastrofa, která určí nový běh naší planety. Jak Ty na to nahlížíš?
A k tomu podotázky ... jsi věřící, nebo ani nevíš, nebo ze zásady racionální bezvěrec? A je racionální nemít víru ?:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru