• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXX. NEDĚLE ..... Hyugy vs hlasivky všeho lidu přítomného

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
A ještě doplním o jedenu otázku ... věříš v přirozený vývoj naší civilizace, nebo byla poznamenána mimozenskou v dřívějších dobách (neboť znalosti dávné byly mnohem lepší, nežli třeba středověké)?
 

DeletedUser33784

Guest
Co říkáš na Mayskou předpověď (a nejen jejich, ale vícero civilizací z dávné doby ji hlásalo), že rok 2012 (konec roku) by měl být koncen novodobého letopočtu? Někdo tomu říká konec světa, jiný jen katastrofa, která určí nový běh naší planety. Jak Ty na to nahlížíš?
A k tomu podotázky ... jsi věřící, nebo ani nevíš, nebo ze zásady racionální bezvěrec? A je racionální nemít víru ?:D

Na konec světa a podobné věci nevěřím, to se dřív lidstvo vyhubí samo. :)
Vnímám to jen jedním způsobem a to tak, když si to štráduju do kuchyně a má nebohá babička brečí, jelikož ve zprávách říkali, že se všichni utopíme. Slíbil jsem ji, že ji pořídím nafukovací člun. :pardon

Nevěřím na nic a na nikoho (někdy ve mě samotného, když je přede mnou důležitá životní zkouška), ale k Bohu se často obracím.. vždy když je mi nejhůř. :D
 

DeletedUser33784

Guest
A ještě doplním o jedenu otázku ... věříš v přirozený vývoj naší civilizace, nebo byla poznamenána mimozenskou v dřívějších dobách (neboť znalosti dávné byly mnohem lepší, nežli třeba středověké)?

Jsem silně přesvědčen o tom, že lidstvo jde ode dna až k vrcholu, následně klopýtne a je tam, kde začalo. A stále nanovo. Je jen otázka času, kdy naše doba škobrtne a spadne. Snad se toho nedožiju. :)
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
Nevěřím na nic a na nikoho, ale k Bohu se často obracím.. vždy když je mi nejhůř. :D
Myslím si, že tímto trpí naprosto každý, kdo tvrdí, že v Boha nevěří. Přeci jen dříve všichni v něco vyššího věřili a i dnes je 80% (možná více) lidí planety věřících (v různá náboženství či kulty s Božstvy společnými).[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]je tu ještě někdo, kdo by se rád Hyugyho na něco zeptal, nebo je to tu poze samý čtenář a žádný pisatel?[/SPOIL]

Máš noťas v křesle a na posteli, nebo jsi přikován do křesla a stolního PC?
 

DeletedUser30368

Guest
Huygy a potkat nové lidi by jsi tam nechtěl ? např. mne :pardon

A druhá otázka....Jdeš na svět 25 ? :)
 

DeletedUser11059

Guest
Jsi mladík .... proto mi to opět nedá. Chápu nutnost umět na PC a všemu s tím spjato (náš sprint za vědomostmi a umem ovládat IT to vyžaduje), ale stejně vidím mladé lidi víc na netu, nežli venku. To už Vás to mladé ven vůbec neláká? Zahrát si odpoledne fotbálek s klukama, navečír zajít na 2 pivka a pokecat s holkama o doktořině?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru