• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Nepoznas nahodov hraca nic ma kmartinn ked si pisala nieco o martinovi. Ale dk zacnes hrat na novom svete somnov vsak?

[SPOIL]ups uz je 18:30 ja som si neprestavil cas na tablete.;):([/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
Nu trošku si to pleteš........znám oba...jak Drooha tak i kmartina......oba jsou Martinové.....

A nový svět....já ti to slíbila, že ti pomůžu :)
 

DeletedUser23979

Guest
protože jsem neměla zpět svůj řidičský průkaz....ted již ho mám a mohu jezdit....takže na příští se dostavím :)
 

DeletedUser35385

Guest
A co si mislis o kmartinnovi hrala si s nim......(ja ho mam v clenoch rady na 20ke preto sa pitam). A ak hej na akom svete si s nim hrala a v akom kmeni.:)
 

DeletedUser30368

Guest
To už jsi ztratila své body, že Ti zabavili řidičák :D

Jak dobře řídíš? :)
 

DeletedUser23979

Guest
hrála jsem sem s ním na sv.8 v kmenu KOF, který je první v žebříčku........

Tak si můžeš udělat obrázek sám jaký je....když společně dotáhl tento kmen, tak vysoko...
 

DeletedUser23979

Guest
To už jsi ztratila své body, že Ti zabavili řidičák :D

Jak dobře řídíš? :)


Body ne ale je to na dlouhé vyprávění......prostě zkorumpovaní lidé.....nabourala jsem jedno auto(nemohla jsem za to)...ale ta slečna měla známí.....takže najednou jsem nadýchala atd.....tak to pokračovalo...přišla jsem tedy i o práci u policie....a to je ten rok, co nebylo moc peněz....

A řídím velmi dobře........za rok cca 60 tis. kilometrů....a ještě, když jsem byla u policie...tam to naskakovalo :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru