• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Jak jsi se dostala k této hře? A zkoušela jsi jiné konkurenční hry? :)

dostala jsem se k tomu, že jeden kamarád to hrál.......docela mě to zajímalo....tak jeden večer jsem přihlásila(hrála jsem jedničku, ale moc jsem toho nepředvedla) a poté jsem zkusila znovu... otevíral se svět 8 a 9......tak jsem klikla na 8......v začatku jsem byla sama a le potom si mě vzal pod křídla jeden človíček...ten mě naučil hrát........diplomacii a vvůdcování, to přišlo samo......
 

DeletedUser23979

Guest
Ahoj,

Mňa by zaujímalo, čo bolo príčinou toho, že si prestala hrať. Predpokladám ale niesom si istý :)

Přestala jsem hrát proto, že nebyli v jeden čas peníze na PŮ....kmen mi pomahál.....posílal PŮ a jeden čas i peníze na účet....tímto děkuji hráči Král Miroslav 8, který vše zorganizobval bez mého vědomí......

Pak bylo narození dítěte.......a už na to opravdu nebyl čas......zkusila jsem předat účet bráchovi ale to se nelíbylo vedení a nechala jsem účet zbarbařit
 

DeletedUser30368

Guest
No z DK života by to mohlo stačit, nebo ještě ne :)

Jaký je tvůj nejsilnější zážitek?
Tvůj nejoblíbenější hráč?
Tvůj neoblíbenější uživatel fóra?
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Napadlo ma to dieťa :) ale je dosť blbé, že neskôr to bez PÚ už asi ani nejde :) podľa mňa je všal už PÚ až moc a ani sa v ňom nevyznám :)[/SPOIL]
 

DeletedUser23979

Guest
každý den na DK byl zážitek....ale asi nejsilnější, když jsme se střídaali na účtu, na jehož šlo přes 6 tisíc útoků a neztratili jsme ani jednu vísku....

hráč.....vždy to byl Martin....Drooh....spravedlivý a čestný....aj i na sv. 20 jsem převzala na chvílu účet...ten mě ukecá ke všemu :)

Uživatel fora......jedině Kille.r
 

DeletedUser23979

Guest
drektíku....grilovačka byla super...vše se vydařilo, tak jak se mělo...můžeš posoudit páč večer jsem ani nezapla počítač :)

Ale za půl hodinky můžeš další tři otázky...očekávám :)
 

DeletedUser30368

Guest
Teď začneme rýpat do reality :D

Jaké je tvé oblíbené jídlo a pití? :)
 

DeletedUser23979

Guest
Jídlo jedině svíčková.....ale ještě lepší je grilované prasátko......

A pití........cola s rumem......ale ráda zajdu na pivečko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru