• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIV. NEDĚLE Majka.Kor vs. Zeli999

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
prosím do kavárny...tam odpovím....musí to tu mít někjaký ten řád :)
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL]promiň psal jsem to delší dobu a až potom jsem si všimla že to ukončuješ :) ale stejně co je ve spoileru je mimo čili řád to stále má :)[/SPOIL]
 

Deleted User - 18375

Guest
[SPOIL]nevím na S8 jsem nehrál ale někdo mi říkal, že měl i scripta co v dnešní době povoleny nejsou (tehdá ještě nebylo omezení na útoky za sekundu) a měl prý scripta na hoooodně útoků za sekundu :) ale jak jsem řekl na S8 jsem nehrál takže je to možná milná doměnka[/SPOIL]

Ano, tomuto bych věřil. To by možné bylo. GreaseMonkey scripty nejsou povoleny ať už dělají cokoliv a nikdy nebyly ...

PS: Ehm, tak konec no :)
 

DeletedUser23979

Guest
Tak...toto je diskuze.....pojdtě do kavárky, a zde již nepište ju :)
 

DeletedUser32568

Guest
Ano, tomuto bych věřil. To by možné bylo. GreaseMonkey scripty nejsou povoleny ať už dělají cokoliv a nikdy nebyly ...

PS: Ehm, tak konec no :)
[SPOIL]ale už půjdeme do kavárny :) no nějak to prý měl i propojený s PHP a přes databáze DK zjišťoval spoustu věcí který mu pak byly k užitku :) [/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru