• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXV. NEDĚLE Mirosaurus vs. Ritier Alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Nerozmyslal si niekedy nad tym, ze v buducnosti by si sa chcel stat posilou DK teamu ? Alebo radsej by si ostal iba hracom tejto hry ?
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Tak to seš hodnej že mi to povolíš:D[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]to môže každý hosť a inak som fanda barci asi ma zabijete :D[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
Nerozmyslal si niekedy nad tym, ze v buducnosti by si sa chcel stat posilou DK teamu ? Alebo radsej by si ostal iba hracom tejto hry ?

Už mě to i napadlo, ale... Suport je od 18 a jen pán bůh ví, co bude za 2 roky...
Jistěže bych moh jít třeba moderovat, ale nevim jestli by mě vzali. Já sem typ člověka, kterýmu když se někdo nelíbí tak to prostě hezky od plyc řekne a basta. Měl sem už pár bodíků, i jeden ban... Navíc nevim jestli by mě to bavilo, a bojim se že by mi to vzalo více času, než bych si přál...
 

DeletedUser35385

Guest
Och prepacte ze som tu nebol kusok som vas prespal. No takze mozem davat otazky?:)
 

DeletedUser23979

Guest
Múžeš dávat otázky.........takže produkce dává hlas lidu i stebou jestli mirosaurus souhlasí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru