• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXV. NEDĚLE Mirosaurus vs. Ritier Alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]Áno žiadal spomínali sme to v kavárne :) a inak Ty nesmieš byť mód to by som na fórku skončil :D[/SPOIL]

Kto je Tvoj najobľúbenejší mód a supik ? :)

Nejoblíbenější mod... možná Malkin? Ne... určitě ne... to je blbost :D:D
Možná papas...

A oblíbeného suportéra nemám, jelikož je neznám nikoho nějak osobně. Ale jako kdyby mi chtěl někdo trochu zvednout doly tak bych si ho mohl oblíbit:D
 

DeletedUser35385

Guest
A v sachu sa ti dary ako? No a povedz nam nejake najvecsie uspechy v DK. No a koho si si tu na fore tak najviac oblubil? mislim mie adminov suport ale obicajnich uzivatelov:)
 

DeletedUser19739

Guest
No, jestli se v tom někdo jenom trochu vyznáte, tak víte co jsou to výkonostní třídy. Já sem třetí třída. Pro neznalé, jsou celkem 4 a 4. je nejslabší:)
Největší úspěch sem měl na sv7, přes 8 milionů... To byl taky více méně jediný můj úspěch:)
Oblíbený... Celkem dobře vycházím třeba se zelím, s Lotůskem... ale i s dalšíma:)
 

DeletedUser23979

Guest
Nu a co tě vedlo k tomu přijmout křeslo pro hosta :)
 

DeletedUser35385

Guest
No tak ja by som bol v sachu v 4 triede ja to viem hrat ale velmi slabo.

No a kde zvyknes ten sach hravat alebo s kym? A co skola? Kde chodis do skoli? Ci uz nechodis?:)
 

DeletedUser19739

Guest
Připadám si důležitě:D

Nene, nevim, nemám důvod to odmítat, a jestli si produkce myslí, že jsem dostatečně zajímavý, tak je mi potěšením udělat rast těm, co se o mě chtějí něco dozvědět:)
A jak sem již řekla, nemám problém s tím, někomu něco říct pořádně od plic, takže ikdyž vy budete chtít vědět něco, co je mi proti srsti, tak vám to prostě neřeknu:)
 

DeletedUser23979

Guest
máš to pěkně napsané.......

Šachy jsem také hrála soutěžně.......dosáhla jsem na kraj(potom jsem musela ukončit)

Jak jsi na tom ty...
 

DeletedUser19739

Guest
No tak ja by som bol v sachu v 4 triede ja to viem hrat ale velmi slabo.

No a kde zvyknes ten sach hravat alebo s kym? A co skola? Kde chodis do skoli? Ci uz nechodis?:)

Šachy hraju asi 10 let v Hobby Centrum 4, ale poslední dobou na to nemám kvůli praxi čas, tak tam chodím jen tak jednou za pár týdnů...
Jak sem již říkal studuji čtyřletý obor kuchaře na SOU GAROD Za Černým mostem:)
 

DeletedUser23979

Guest
Aby řeč nestála a než odpovíš na mou otázku....

Dám jsem další :

Jaký máš vztah k těmto věcem: Pivo, středověk, letadlo.
Co by sis vzal s sebou na opuštěný ostrov?
Láká Tě seskok s padákem či jiný adrenalinový sport?
Co máš na stolku za knihu?
Jaro, léto, podzim, zima?
Piješ mléko? Jíš rajčata?
 

DeletedUser19739

Guest
máš to pěkně napsané.......

Šachy jsem také hrála soutěžně.......dosáhla jsem na kraj(potom jsem musela ukončit)

Jak jsi na tom ty...

Děkuji:)
Také už hraji čím dál tím méně, ze závodní kariéry se stal koníček, a z koníčku pouze občasný odpočinek od běžného života. Ale čas od času si zajdu na nějaký ten turnaj, ale už žádné mistrovství, jen nějaké dětské mikulášské a podobně...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru