• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXV. NEDĚLE Mirosaurus vs. Ritier Alex

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]Děkuji[/SPOIL]

Takže hlas lidu je aneb ptejte se na co chcete :)
 

DeletedUser35385

Guest
Mozno nejaku otazku zopakujem za to sa vopred ospravedlnujem takze mirosaurus povedz ako sa volas kolko mas rokov a kde byvas? No a nejake tvoje konicky?:)
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
Už mě to i napadlo, ale... Suport je od 18 a jen pán bůh ví, co bude za 2 roky...
Jistěže bych moh jít třeba moderovat, ale nevim jestli by mě vzali. Já sem typ člověka, kterýmu když se někdo nelíbí tak to prostě hezky od plyc řekne a basta. Měl sem už pár bodíků, i jeden ban... Navíc nevim jestli by mě to bavilo, a bojim se že by mi to vzalo více času, než bych si přál...
pamätáš čo si mi chcel dať ban čo som tu bol pár dní ? :D bolo to asi v kavárne s 25 :D takže pozor na Teba ale ak naozaj odišiel Vúdčik tak šancu máš aj keď skôr žiadal zeli :)[/SPOIL]
 

DeletedUser19739

Guest
Vše už je na začátku, až na ty koníčky:)

Mám rád extrémní snouwboarding, ale pomalu mi odchází zima a na to jet za ní někam do norska nemám:(
Chodíme s kamarády hrát fotbal, každý čtvrtek, máme dokonce i zaplacené hřiště s živou trávou:) Jinak, čas od času zajdem na gambrinus ligu, ikdyž český fotbal nestojí zanic...
Rád hraju šachy, člověk si u toho pěkně odpočine...
A taky, a prosím nesmějte se mi, mám docela rád poezii:)
Jo a málem sem zapoměl na DK:)
 

DeletedUser19739

Guest
[SPOIL]pamätáš čo si mi chcel dať ban čo som tu bol pár dní ? :D bolo to asi v kavárne s 25 :D takže pozor na Teba ale ak naozaj odišiel Vúdčik tak šancu máš aj keď skôr žiadal zeli :)[/SPOIL]

[SPOIL]zelí žádal? Ani nevim:)

Jojo, na něco takového si pamatuju, no vono jen tak mezi náma bych ti ho dal i teď:) Jen tak pro jistotu:D[/SPOIL]
 

DeletedUser35385

Guest
A tomu extremnemu snowbordingu sa venujes ako dlho? a fudbalu sa venujes ak dlho?. :)
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]zelí žádal? Ani nevim:)

Jojo, na něco takového si pamatuju, no vono jen tak mezi náma bych ti ho dal i teď:) Jen tak pro jistotu:D[/SPOIL]
Áno žiadal spomínali sme to v kavárne :) a inak Ty nesmieš byť mód to by som na fórku skončil :D[/SPOIL]

Kto je Tvoj najobľúbenejší mód a supik ? :)
 

DeletedUser19739

Guest
Na snouwboard mě taťka postavil poprvé někdy v 5ti letech, čili na prkně jezdím 11 let, zhruba. Ale extrémní, jestli se tomu tak dá říct, jezdím asi 3 roky:) Ono každej slyší extrémní a sedne si na zasek, ale neni to nic těžkýho. Já jezdim Freeride, ale jediná změna tam je že místo vlekem jezdim na sněžnym skůtru, a je tam lepší sníh:)
Fotbal hraju od malička. Někdy v 6ti letech sem začal hrát závodně, ale pak sem přestal.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru