• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVI. NEDĚLE Malkin333 vs. Strify

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16561

Guest
Malkine...jek jsi se dostal do týmu ?

No este predtym ako som zacal hrat tuto hru tak som bol v teame u inej konkurencnej hry. Tam ma to prestalo bavit a dal som za tym bodku. Neskor som nasiel reklamu na tuto hru a zacal ju hrat. Asi po dvoch, alebo mozno aj troch rokoch hrania som sa rozhodol, ze si podam prihlasku na support a aktivnou hrou skoncim ked ma prijmu. Ako vidite ma prijali a musim povedat, ze sa mi tu zatial paci. Po roku posobenia ako support som chcel svoju pozicii rozsirit a podal som si aj prihlasku na moderatora fora. Aj to mi vyslo :p:p
 

DeletedUser30368

Guest
Malkine, co škola a proč jsi se dostal do NIR? :)

OT
[SPOIL]Malkin kouká a není sám :D[/SPOIL]
 

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]spoiluj :p nezapomínej :p[/SPOIL]

no a otázka - když sice nerozumíš babám a spíš CZ/SK/PL - měl jsi už nějakou ? :)


No ako sa to vezme. Momentalne som si trochu blizsi s jednou babou z Polska. Ci z toho bude nieco viac uvidime. Zatial ide iba o taky flirtik :p :p
 

DeletedUser

Guest
No malkinku já a žabička budeme žarlit, a co ta snídaně co jsi slibil? :p
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A aktivně tedy už hru nehraješ? Nebo přeci jen někde trošku? ...:D
 

DeletedUser16561

Guest
Malkine, co škola a proč jsi se dostal do NIR? :)

OT
[SPOIL]Malkin kouká a není sám :D[/SPOIL]

Skola ? Tu som rad, ze uz to mam za sebou. Chodil som na strednu odbornu skolu drevarsku u nas v SNV. Takze v podstate by som mal makat niekde v dielni a vyrabat drevene okna, dvere, schody a podobne. Musim povedat, ze mna to vobec nebavi takze som zvolil inu alternativu.
Hned po zmaturovani som mal na vyber ci pojdem do NIR, alebo do Rakuska. Rozhodol som sa pre NIR. Dovodov bolo viac. Ked uz som mal odist z domu tak samozrejme co najdalej. A navyse ma lakalo ist skusit do krajiny kde nebudem nikomu rozumiem. V Rakusku by som s tym problem nemal kedze som sa niekolko rokov ucil nemecky. V NIR zije uz skoro 4 roky sestra, takze ona mi vybavila pracu aj zabezpecila ubytovanie. Prisiel som sem uz na hotove. Vo stvrtok som priletel a v piatok som uz bol na pracovnom pohovore.

No malkinku já a žabička budeme žarlit, a co ta snídaně co jsi slibil? :p


V ziadnom pripade nemate na co ziarlit :p :p Vy dve ma nechcete tak musim hladat stastie niekde inde :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No to ale nevíš jiste :p:p Kdy s námi konecne budes volat ? Slibil jsi to :D. A co jídlo? Jaké tam je? vaříš si sám ?
 

DeletedUser30368

Guest
OT
[SPOIL]malkine, kdyby Tě nikdo nechtěl já Tě vezmu aspoň do zoo :rofl[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru