• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32568

Guest
pořad bych klidně prodloužil do 20:30 ;) ať zjistíte co nejvíc :)
a ptejte se pořádně kvůli vám jsem nešel s nejlepším kámošem ven a pěkně jsem ho nakrknul ...
 

DeletedUser

Guest
Dokázal by jsi spát s každou, nebo jen se svojí láskou, kterou miluješ?

Kolik hodin trávíš denně na DK/FB? :)

Hraješ minecraft?

Umíš základy HTML? Dokázal bys napsat svou vlastní stránku?
 

DeletedUser32568

Guest
Tak já si myslím, že jen se svojí láskou, ale člověk nikdy neví kdo ho zdroguje a znásilní :D
tak na DK/FB jen asi 5h :D ale na PC skoro celý den :D
Nehraji nelíbí se mi
Umím HTML, CSS i trošku PHP :) napsat určitě dokážu, ale něco jako Google to nééééé :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23979

Guest
Jak si se dostal na na stránku forum DK ?

Chtěl by si patřit někdy do DK týmu a co by si pro to udělal ?
 

DeletedUser32568

Guest
na fórum DK jsem se dostal už dávno přes hru když jsem si šel hledat nějaký rady a v kmeni nikdo neuměl poradit ...
do DK týmu bych chtěl, ale nevím jestli bych měl nervy a nezískal si pak neoblíbenost u uživatelů :D udělal bych pro to spoustu věcí jako třeba bych se polepšil s nadáváním na Inno (za což jsem dostal 3upozornění :D)
 

DeletedUser32568

Guest

no tak profesionálně ne, ale hrál jsem florbal 3roky za školu ... teď je pro mne největším sportem LARP, kterej je lepší než většina vrcholovejch sportů pokud to člověk dělá pořádně :) ale začnu chodit běhat abych si zlepšil kondičku ... v létě jezdím na kole a plavu, ale není to nic extra :)
 

DeletedUser23979

Guest
Nu a proč jsi mě uvedl mezi oblíbenné členy DK fora :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru