• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXVIV. NEDĚLE -sathan? vs. hlas lidu a kdo má klávesnici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser23979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32568

Guest
já jsem tak napůl ale že bych se extra předváděl to ne - jen v partě lidí co jsem s nima hodně za dobře (což je jen jeden :D) protože se řídím dvě pravidly a jedno z nich je toto : Čím míň lidí toho o tobě ví mnoho tím míň ti jich může ublížit a tím méně ti mohou ublížit. :)
 

DeletedUser23979

Guest
Jak vypadáš ? kila, cm, vlasy, dlouhé krátké,,,co nosíš za oblečení :)

Když se rozepíšeš budu ráda....a když jsi přes ty počítače, mohl by si poskytnout fotku.
 

DeletedUser30368

Guest
Chápu ;)

Jak se Ti daří na světě 25? :)

Máš rád Žabku? (Nevím zda se ukáže, tak napíši raději za ní :) )
 

DeletedUser32568

Guest
tak mám jen 58kg a něco přes 170cm :D
mám krátký vlasy takový mezi blond a hnědou :) ale půjdu na černou delší :)
nosím volný oblečení (ale nešlapu si na mikinu :rofl) a nejradši mám černou - asi kvůli tomu, že jsem mírnej satanista a Gothic ;)
fotku se pokusím dát pokud dostanu čas jít na FB :D
jsem trošku blázen a nosím krátkej rukáv až do podzimu dokud je +10°C a dokud je +15°C nosím tříčtvrteční kalhoty :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
jaký díl Rychle a zběsile považuješ za nejlepší? Proč?
 

DeletedUser32568

Guest
Chápu ;)

Jak se Ti daří na světě 25? :)

Máš rád Žabku? (Nevím zda se ukáže, tak napíši raději za ní :) )

Na s25 se mi moc nedaří mám malou armu vůči bodům ... a pitomý okolí - samý deffaře :cry ale průměrně nafarmím 100k za den :D
Žabku mám rád leč ještě na ni nemám Skype :cry a neukáže se tu (info od Strify :D)
 

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]Ńu dostaň se na FB adej jí jsem...určitě to vše zajímá :)[/SPOIL]
 

DeletedUser32568

Guest
Jaký díl Rychle a zběsile považuješ za nejlepší? Proč?

nejlepší jsou všechny takže napíšu co se mi na každým líbilo :)
1 - přesně co jsem očekával - noční pouliční závody prostě klasika - líbil se mi hodně
2 - líbil se mi snad nejméně, ale i tak byl parádní a je v TOP filmech u mě
3 - zbožňuju tenhle díl proto, že tam má Torreto na konci super nadupanou káru, líbí se mi drift a je tam hezká hlavní baba :p trošku mi vadí smrt Hana :cry
4 - taky parádní díl, opět pořádný závody a skvělej příběh - krom toho hezky rozmašírovali Fénixe
5 - jednoznačně nejnadupanější díl série a mám ho v 1080p na Blu-Ray (samozřejmě nelegálně :p)
 

DeletedUser30368

Guest
Jakou značku oblečení máš rád a proč? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru