• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 1

DeletedUser

Guest
Hoj píše se tam, že když se rozhodnu pro volbu začít znovu .. tak můžu stale přejít na casual (48hodin max od rozhodnutí) ... ale ja jsem nic nenašel :) tak kde to mam provest ?
 

DeletedUser

Guest
Keď sa prihlasuješ do hry, zobrazí sa ti ponuka, kde si vyberáš svoj svet.Tu neklikaj na svoj rozohratý svet, ale na možnosť "Zobrazit všechny světy" a tam by si mal mať v ponuke aj svet Casual.
 

DeletedUser34317

Guest
A nebo se přihlásíš na svět, kde tě právě dobyly a tam máš na výběr dvě možnosti, začít na tom světě odznova a nebo přenést svojí poslední dobytou vesnici na Casual
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nabídku na Casual má jen ten, kdo na něm hraje. Nejde se na něj přihlásit "přímo", aniž by hráč byl na nějakém světě dobyt.
 

DeletedUser34317

Guest
Já to myslel tak, že když se přihlásí na svět, kde byl vyhlazen, tak tam má ty možnosti, buď jít na Casual (nechoďte tam :D) a nebo začít odznova :)
 

DeletedUser25426

Guest
Ano - když ti seberou poslední vesnici na nějakém světě, nabídne ti to možnost založit si novou na tom, kde tě zničili nebo casual :)
[SPOIL]Mám dojem, že je tam ještě info, že pokud přijmeš casual, máš možnost tu volbu zrušit do xxx dnů a začít opět na světě, kde jsi byl zničen - ale to bys našel asi na Wiki...[/SPOIL]
 

DeletedUser34317

Guest
Ne, začít odznova můžeš i když půjdeš na Casual :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Jsem spíš reagoval na příspěvek o trochu výše.

Jinak v tom textu, co přijde - je limit 2 dny. To zachová možnost - být na Casualu a i na světě, kde Tě zničili, dostat o trochu větší vesnici, než když začínáš úplně od znova. Po těch dvou dnech tato možnost vyprší. Pak můžeš začít ten stejný svět znovu, ale dostaneš tu úplně prťavou počáteční vesnici. Bez té výhody těch nejvěrnějších, co by ji jinak šli budovat s Tebou.
 

DeletedUser36491

Guest
Lidi, nebyl jsem pár dní na sv. 29 a už mě dobyli, takže jsem v Casualu :) Těším se, až mě někdo pozve do kmene :D
 

DeletedUser26524

Guest
vlajky

Ahoj chci se zeptat, když hraju na světě s vlajkami, tak jestli o ně nwpřijdu když pudu na casual, příp. když bych na světe s vlajkama skončil a začal hrát třeba za rok, zůstanou mi pod mým nickem?:bye
 
Nahoru