• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 10

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete volně diskutovat kolem světa Casual 10! Hodně štěstí na tomto světě!
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
nastaveni konecne super chvalim ;) HERE WE GO ! :D

Ten max. počet zastupu 2 je na mysli ze kazdy hrac muze jendomu hraci vzit jen 2x zastup behem svete nebo jak?
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Ahoj, já jsem pagouš a nehraju týmově, kdo mě chce v kmenu? :)
 

WoWinka

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Konecne se nekteri nauci rozebirat hrace vcas, kdyz nesmis utocit na kmen


Mancu, ze muzes vzit 2 zastupy, co nechapes na tom?
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Bude vznik barbarských vesnic při připojení hráče k světu stále 350% a 5% na bonusové vesnice? Vím, že na německém casualu je dokonce 1200% na klasické barbarské vesnice a 600% na bonusové, což se mi líbí, protože i po 4 měsících začátku světa tam je dost vesnic a i méně zkušení hráči dokáží zabírat vesnice. Poslední české casualy jsou spíš bitvy o barbarské vesnice hned po jejich objevení, což mi nepřijde jako úplně správná věc.. Proto, pokud je to ještě možné, bych chtěl apelovat, aby se zvýšila šance na vznik barbarských vesnic třeba na 900% na klasické a 100-300% bonusové, díky Pagouš
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na Casual světech toho nemůžeme moc v nastavení měnit. Takže těch změn je vždy opravdu jen minimum.
 

pagouš

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
To plně chápu, ale troufám si říct, že by to příjemně oživilo tento svět, proto jsem se chtěl zeptat.. Za zkoušku se nic nedá, tak by to jistě dost hráčů potěšilo, kdybyste se alespoň zkusili zeptat někde výš, zda by mohl být jeden casual s více barbarskými vesnicemi. Diky, Pagouš
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na Casualu 10 bude více barbarek, než na běžných světech. Např. na S90 je v konfiguraci empty_villages nastaveno na 100, na CSP10 na 350. Pouze bonusovek je málo.
 
Nahoru