• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 11

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Připravujeme pro vás nový pohodový Casual svět. Těšíte se? Nastavení světa a termín spuštění oznámíme v dohledné době.
 

Awatar Sheppard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Doufám že to dáte alespoň 2-3 dny dopředu vědět kdy to pustíte :)
aby to nebylo jak s 10 že jste ho daly a nikdo nic neřekl :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Termín spuštění jsme právě oznámili. Na Casual 11 se můžete těšit od 19.10.
 

R4HL

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
jakto že je další casual tak brzo? vždyt ted začal jeden..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
R4HL: Casual světy nemají nějakou stálou posloupnost. A jelikož dneškem skončilo hezké počasí a zima pomalu klepe na dveře, rozhodli jsme se do zimních měsíců připravit pro hráče také nový Casual svět.
Awatar Sheppard: Přesunout na nový casual bude možné ze světa 91, 92 a následně 93.
 

Awatar Sheppard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Tak vám teda děkuju, já čekám několik měsíců na casual další že mám velkou vesnici na S90 že se s tama přesunu abych měl klid a ono to nejde :( jsem zklamaný

EDIT: než vybuduju na S92 vesnici na max 3500 da zabrat a když se přesunu na casual 11 tak do měsíce nebude co zabírat na tom serveru
 

Pinc

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Tak vám teda děkuju, já čekám několik měsíců na casual další že mám velkou vesnici na S90 že se s tama přesunu abych měl klid a ono to nejde :( jsem zklamaný

EDIT: než vybuduju na S92 vesnici na max 3500 da zabrat a když se přesunu na casual 11 tak do měsíce nebude co zabírat na tom serveru
Zajdi 91, tam je zrychlená hra ;)

Pro kozmicze: budou tam zvýšený ty barky?:')
Otázka čislo dvě: Jak zapnutí 11ky ovlivní spawnování barek na 10ce?
 

Awatar Sheppard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Zajdi 91, tam je zrychlená hra ;)

Pro kozmicze: budou tam zvýšený ty barky?:')
Otázka čislo dvě: Jak zapnutí 11ky ovlivní spawnování barek na 10ce?

No jelikož na S92 mám v inventáčří hromadu balíčku a výhod tak jít rychle na S91 by se mě nevyplatilo rychle udělat kovárnu 15 hlavní budovu 20 a trhy 10 a produkce max 20 level ze všeho xD
 
Nahoru