• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Casual 8

DaveB

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
momentálně nevím kdo to byl jo ale na cas6 byla zveřejněná osobní fotka safa se jmenem FB atd na profilu hráče což je protiprávní jednání a jestli chceš tak ti sem napíši přesně co za zakoník jste porušili ale hleda se mi to vážně nechce ale bez souhlasu člevěka kterému tyto údaje patří se jedná o trestný čin
"nejsem právník, ale..."
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
momentálně nevím kdo to byl jo ale na cas6 byla zveřejněná osobní fotka safa se jmenem FB atd na profilu hráče což je protiprávní jednání a jestli chceš tak ti sem napíši přesně co za zakoník jste porušili ale hleda se mi to vážně nechce ale bez souhlasu člevěka kterému tyto údaje patří se jedná o trestný čin

na cas6 jsme špehy nepotřebovali někteří vaši hráči nám dávali informace aniž by jsme o ně žádali aspoň mě několik hráčů čas od času něco napsali ale něják jsem to nehrotil jelikož tam bylo jasné kdo vyhraje to s tou šlechtou se stávalo i nám od vás na začátku a to né zrovna málo a nebo že nám před posledního šlechtice přišla daff když šel vláček trochu divná náhoda ale budiš usuzuji že občas se to stát může ale u nás to první 2 měsíce bylo opravdu pravidlem že jsme o ty šlechty přiccházeli nebo pokud se nemílím amorečka chodila téměř v 60% případů těsně za náš vlak s 1 šlechticem to jestli měl někdo osobního špeha u vás nezaručím ale jako kmen jsme k vám nikoho nenasazovali to vaši spojenci vynášeli informace bez toho aby jsme jim napsali

Dobře a teď mi vysvětlí, proč my jsme teda toho špeha měli a vy ne. Na obou stranách se dělo to stejné, ale jen my jsme měli špeha? Sami říkáte, že máte na všechno "důkazy" že vám to naši hráči řekli apod, ale když tenhle argument vytáhnem my je to i hned výmysl s úmyslem vás poškodit. Není to celkem dvojí metr?
 

Bighasus qus qazah

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Dobře a teď mi vysvětlí, proč my jsme teda toho špeha měli a vy ne. Na obou stranách se dělo to stejné, ale jen my jsme měli špeha? Sami říkáte, že máte na všechno "důkazy" že vám to naši hráči řekli apod, ale když tenhle argument vytáhnem my je to i hned výmysl s úmyslem vás poškodit. Není to celkem dvojí metr?

Otevři učebnici dějepisu, a máš odpověď konkretně bych se zaměřil na pasáže o diktátorských režimech tam je to patrné nejvíc :)
 
Nahoru