• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Palica

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Je jasné, ze si se nekoukal na vesnici, jak si to vsetko dela samo. Ale pouzivat proste nepovolene veci co te postaví do lepsej vyhody, protoze to umis pouzivat a niekto iný to nevie, nepotrebuje, pretoze to je mimo pravidiel tak to proste nevyhladáva. Vyhovorit sa, ze to pouzijem, pretoze sa chcem vyspat,... to musí každý, niekto pracuje a hraje to pro zabavu a nie aby dokazal ze som top.
Ze ste pro hraci, tak hrame jak su stanovene pravidlá a ukazete ze to jde a nemuseli ste DELUXE potopit takto lacno.

Je to proste vaša blbost, ze ste sa nechali odhaliť. Snad nabuduce. :Punish Nechcem to tu vobec riešit, len ma zaujimalo proc behom par dni se vyparil top kmen. Pravidlá no :mad:
 

GammelGandalf123

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Znam se s nimi, a na domacim serveru proste chces byt nejlepsi. Nechces byt druhy. Nechali se opit rohlikem, nekteri vedeli ze ban prijde, nekteri ne. A co vim zbytek kmene o zadnych skriptech nevedel.
 

Deleted User - 3573248

Guest
Faktem je, že na csc1 byl počet kvalitních hráčů vyjádřitelný dvouciferným čislem. Většina tam prostě byla jen pro ozdobu, možná tak vystavovali vesnice těm schopným (a občas jak špatně, naštěstí tam nebyla ta věž, to by bylo zase případů). Víc jak 3 kmeny z těch schopných hráčů idělat nešlo. Teď možná tak kmen a půl. Kvalita hry bude nulová a možná tam smysl ani hrát už nemá.
 

Deleted User - 3573248

Guest
Jinými slovy, i podprůměr může být v top 25.

Svět s podobným nastavení jsem ještě nehrál a pohyboval jsem se v top 1-5, to mluví za vše.
 

padá to jak hrušky

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
A nejednou to z vás leze, jak z chlupaté deky, ale pár příspěvků zpětně tady někteří z vás píší, jak útoky posílali jen povoleným způsobem. Komedianti! :D
Ale Martine prosimtě, viděl si mě tady psát něco o posílání útoků ručně? Navíc sem ve zprávě nenapsal nic o tom jaký typ skriptu byl použit. Já uvádím věci na pravou míru. Jsi stejný komediant jako ti co píší, že nic neměli. Protože se už nikdy nedozvíme proč jsi zabanoval hráče neprávem. A stále tu budeš kopírovat ty samé zprávy. Já vím jak to je, ty víš jak to je.
 

DeletedUser44638

Guest
A proč z tebe neleze, že někteří hráči dostali Ban neprávem?
 

DeletedUser44638

Guest
Já jsem o scriptech nic nevěděl, a az teď jsem zjistil, jak to čtu, že to měli i oni, celkem mě to zklamalo, myslel jsem si že hrajou poctivě všichni, ale pořád věřím, že nejsem jediný kdo dostal ban neprávem.
 

Deleted User - 3573248

Guest
Co chceš, platí jim v podobě PB. To je jako moderátor na twitch.tv - takový e-janitor.
 

DeletedUser44638

Guest
Tak jestli jste měli scripty, tak je to spravedlive ne? Spíš mě přijde hrozně že jsme to odnesli i my ostatním
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru