• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Ale stejně , jak je vidět VPN a temperemonkey nikoho nezajímá .

Když víš na 100% , že je používané hráčem , nahlásil jsi to a nic se nestalo :D .

Kolik je podle tebe například na classic8 aktivních hráčů na původních účtech? 50% víc to nebude . Nikdo nic neřeší, předání na 100% neproběhlo podle pravidel , vše poběží pomocí VPN. Protože když to chceš udělat podle pravidel je tam změna hesla , schválení supportem atd.... Navíc ten hráč nesmí hrát druhý účet na tom světě. Si vem ze jenom Pepa hlodavec byl na zookovi a druhý den psal z jiného účtu a ještě se podepsal xD

Není to dobrý , ten kmen má být do háje kmen aktivních lidí , pokud to půlka položí a úcty se nepredaji tak jak mají , měl by kmen doplnit stav z jiného kmene v Ali, nebo dohrát v nižším počtu po rozebrání pasivních hráčů a nebo to položit . Ale ne držet půlku kmene přes VPN "aktivních" aby nepřišel o placku.

Ať si pánové najdou dalších 5 lidí co tam nehraje , požádá o převod , změní heslo a hrají . Ono ale tihle není tak jednoduché.

Takže lehčí je podvádět a supportu je to úplně jedno , to je směšný.
Se mi hrozně líbí jak cca 1-2x za půl roku si tu někdo popláče nad tím jak je vše vlastně na dk nefér a jak jsou všichni zlí. Někdo se toho chytne pohádá se s dotyčným a za pár měsíců znova to stejné.
Cg Kubinovi, že po hodně dlouhé době support reálně využil anticheat
 
Nahoru