• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
43
Ale stejně , jak je vidět VPN a temperemonkey nikoho nezajímá .

Když víš na 100% , že je používané hráčem , nahlásil jsi to a nic se nestalo :D .

Kolik je podle tebe například na classic8 aktivních hráčů na původních účtech? 50% víc to nebude . Nikdo nic neřeší, předání na 100% neproběhlo podle pravidel , vše poběží pomocí VPN. Protože když to chceš udělat podle pravidel je tam změna hesla , schválení supportem atd.... Navíc ten hráč nesmí hrát druhý účet na tom světě. Si vem ze jenom Pepa hlodavec byl na zookovi a druhý den psal z jiného účtu a ještě se podepsal xD

Není to dobrý , ten kmen má být do háje kmen aktivních lidí , pokud to půlka položí a úcty se nepredaji tak jak mají , měl by kmen doplnit stav z jiného kmene v Ali, nebo dohrát v nižším počtu po rozebrání pasivních hráčů a nebo to položit . Ale ne držet půlku kmene přes VPN "aktivních" aby nepřišel o placku.

Ať si pánové najdou dalších 5 lidí co tam nehraje , požádá o převod , změní heslo a hrají . Ono ale tihle není tak jednoduché.

Takže lehčí je podvádět a supportu je to úplně jedno , to je směšný.
Se mi hrozně líbí jak cca 1-2x za půl roku si tu někdo popláče nad tím jak je vše vlastně na dk nefér a jak jsou všichni zlí. Někdo se toho chytne pohádá se s dotyčným a za pár měsíců znova to stejné.
Cg Kubinovi, že po hodně dlouhé době support reálně využil anticheat
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
176
Už jsem se bál, že jistí lidé nebudou moci nadále říkat, že 8 let neprohráli svět. Pak jsem si vzpomněl, že jistí lidé tu vlastně nehráli naplno, takže se to nepočítá. Ještě že tak :D
Klidně se můžeš tvářit, že si mě někde porazil, pokud tomu věříš :D Na překrucování reality jsi mistr, takže do tohoto souboje s tebou nejdu :) Dokonce jsem ti chtěl pogratulovat, ale koukám, že si ten classic ani nevyhrál. Ale určitě si všem jen velkoryse přenechal místo, jinak bys tam byl, já vím.
 

DK Terapeut

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
28
Je to smutný ,ale lidi na počítačích nešvindlují jen v DK holt už to lepší nebude.
Je to dobou:-(.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
77
Klidně se můžeš tvářit, že si mě někde porazil, pokud tomu věříš :D Na překrucování reality jsi mistr, takže do tohoto souboje s tebou nejdu :) Dokonce jsem ti chtěl pogratulovat, ale koukám, že si ten classic ani nevyhrál. Ale určitě si všem jen velkoryse přenechal místo, jinak bys tam byl, já vím.
Byli tam jiní, kteří hráli lépe jak já, takže si to zasloužili víc jak já :)
 
Nahoru