• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

DeletedUser44631

Guest
Spíš mě mrzí a udivuje to, že hráči si udělají náskok v podobě toho, že momentálně jsou třeba o 500 mincí v plusu před ostatními podváděním, dostanou 5 dní ban a hrají znovu i s tím náskokem 5 dní je zpomalí, ale stejně budou pořád na tom díky podvádění líp než většina, mělo by se toto banovat permanentně nebo mnohem delším banem

Jsem stejného názoru, nelze to srovnávat s běžným herním světem a blokace by měla platit pro celé herní kolo, ostatně v cizině to takhle funguje standardně.
Úplně stejně to platí na herních kolech jako je speed kolo, které trvá například 14 dní a blokace trvá do konce hry.

Bohužel jak jsem pochopil, je to v dikci hlavního administrátora hry, pro kterého platí pravděpodobně nějaké obecné pravidla (nějaký standard) a následně si vše může již modelovat podle sebe..
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
5 dnů ban je na světě s rychlostí 4 a 2x rychlejším vojskem naprosto likvidační lhůta, během které může hráč ztratit všechny vesnice, jelikož se nemůže bránit. 30 vesnic se dá ztratit za půl dne...
A vůbec.. proč tu držkujou lidé, kteří sami podváděli?

Kdo podváděl? :) a likvidační to moc nevypadá, když jste v zázemí zaseklí a předpokládám s podporama :) Holt bohužel, mělo by se to tvrději banovat, aby šášové co to používají dostali permu a nemohli hrát vůbec, když to jinak než s podváděním neumí :)
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
a likvidační to moc nevypadá, když jste v zázemí zaseklí a předpokládám s podporama :)

V tom případě by asi nepomohl ani delší ban ;) Klidně si mysli, že to bez "podvádění" neumíme, to je tvoje právo :) Realita je ovšem hodně odlišná a naše úspěchy z ostatních světů a ani úspěchy na tomto světě nejsou dílem farmícího skriptu (který na classicu stále používá mnoho lidí napříč kmeny, nedělej si iluze) :)
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
V tom případě by asi nepomohl ani delší ban ;) Klidně si mysli, že to bez "podvádění" neumíme, to je tvoje právo :) Realita je ovšem hodně odlišná a naše úspěchy z ostatních světů a ani úspěchy na tomto světě nejsou dílem farmícího skriptu (který na classicu stále používá mnoho lidí napříč kmeny, nedělej si iluze) :)

To zase tvrdíš ty, kdo ví, jestli to nemělo velký dopad i na úspěchy z předchozích světů :) Jednou scripter, navždy scripter, ať si to na věcech jako jsou speedy používá kdo chce, tam já nehraju a předpokládám, že takových je tam dost, takže si není co vyčítat. Já hraju normální světy a když tam potom vidím takové jako jste vy, tak se potom nevidím těm, kteří to přestali hrát. Je to z velké části kvůli PB a pak takovýmto "hráčům" co využívají tyto zakázané věci, aby si naboostili ego, potom jak budete na hranicích, tak vám to moc nepomůže a můžete se ukázat :D pak rychle někomu předat zástup nebo betonovat, takových jsem viděl a proti takovým stál nespočetně krát. A to, že ho stále používá dost lidí je dost možné a doufám, že všichni tací budou zabanováni co nejdříve, aby se nestalo to, co u vás a nenafarmil vám bot náskok desítek vesnic a stovek mincí :)
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Chápu tvou zlobu a nemám ti to za zlé :)Já bota neměl, to už jsem tu psal.
Nicméně je vidět, že nás neznáš, jinak bys nepsal ty nesmysly o hranici atd. :) Třeba se jednou na nějaké potkáme a pak uvidíš :) I když vzhledem k tomu, že netuším kdo jsi, tak o tom dost pochybuju.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Chápu tvou zlobu a nemám ti to za zlé :)Já bota neměl, to už jsem tu psal.
Nicméně je vidět, že nás neznáš, jinak bys nepsal ty nesmysly o hranici atd. :) Třeba se jednou na nějaké potkáme a pak uvidíš :) I když vzhledem k tomu, že netuším kdo jsi, tak o tom dost pochybuju.

Zloba to není, spíš takové to poukázání na fakta, bez toho bota by jste měli momentálně o 15 vesnic každý míň a to nemluvím ani o mincích, to je prostě fakt :D Proti ani jednomu z vás jsem nestál bohužel, ale jak říkáš, co není může být, pokud nedostanete další ban za používání scriptu na rabování nebo něčeho jiného :) A kecy typu - já nic neměl cmon :D
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Já se přiznal ke scriptu, ne k botu. To je velký a podstatný rozdíl :)
Asi toho můžeme nechat ať Kozmicz nemá důvod to tu znovu zamykat nebo něco podobného.
Trest jsem dostal více než přísný vzhledem k rychlosti světa a během něho jsem mohl být dávno zcela zničený, tak se s tím asi smiř.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Já se přiznal ke scriptu, ne k botu. To je velký a podstatný rozdíl :)
Asi toho můžeme nechat ať Kozmicz nemá důvod to tu znovu zamykat nebo něco podobného.
Trest jsem dostal více než přísný vzhledem k rychlosti světa a během něho jsem mohl být dávno zcela zničený.
jéj tak tu pojďme slovíčkařit, podváděl jsi ? podváděl, to je ten fakt, kterého každý zajímá :) Trest by byl přiměřený za předpokladu toho, že by byl permanentní, což bohužel nebyl ;) toto by vás naučilo víc než dost určitě.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
To není slovíčkaření, ale 2 úplně jiné věci ;) Ale to je si mimo tvé chápání.
Teď ti dám prostor, aby si měl poslední slovo a tím naše debata končí.
 

jack komora

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
To není slovíčkaření, ale 2 úplně jiné věci ;) Ale to je si mimo tvé chápání.
Teď ti dám prostor, aby si měl poslední slovo a tím naše debata končí.

Mimo mé chápání je maximálně tak to, jak "hráči" schválně to dávám do uvozovek, protože nevím, jestli je hodno říkat ti hráč, využívají scriptů a podobných věcí na to, aby byli před někým mnohem lepším než jsou oni sami :)
 
Nahoru