• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
To snad ani není možné jaký jsi farizejec klučino s kamením. Furt se tu oháníš tím jak vás hraje 15, protože asi nemáte v diplomacii nikoho, ale to, že vás několik jiných kmenů defuje, že na sebe neútočíte, to vlastně je solo hraní v patnácti lidech no.

Jo a kdyby si nevěděl, tak na druhé straně světa máte alianci, kde je skutečných 14 kmenů v opravdové alianci plus dony :) Rád ti ji na dk v sz pošlu, pak si tu budeš moct vylít srdíčko o tom, jak se dk mají hrát podle učebnice.

Nekomentuji to, že žvaníš úplně z cesty, ale můžeš mi ukázat, kdo nás podporuje?
Projel jsem top 50 a nenašel jsem nikoho, kdo by nám poslal podporu. To už vaříš z vody ne?
MístoJméno kmenePoražený
1 Květáci499.363
2 Barcode439.952
1645109773309.png
1645109833794.png
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
"Nekomentuji to, že žvaníš úplně z cesty." Díky za argument použiju později taky.
Takže hrajete solo v 14 lidech momentálně, s kmenem DD a s očistou se přestřelujete co to dá.

Můj důkaz, že nehrajete solo je podobný jako tvůj. Nekomentuji to, žvaníš úplně z cesty :D
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Protože píšeš úplně věci co nedávají smysl, ono když půjdeš po ulici a někdo ti začne hustit do hlavy nesmysly, taky se asi nebudeš chytat. :Good
Možná ty jo, protože jsi geniální. :Wrrr

1645111111476.png

Herně jsi taky rozumu moc nepobral, sbírat svůj kmen, takže klobouček. :D
 

lukik224

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Tak ještě, že ty jsi génius a právě jsi pochopil situaci :DD Neděláš analytika? Tyvole to je moc. Koukni na 56 ještě a pak mi pošli prosím každé jedno dobytí a k tomu objasni herní situaci, která se odehrávala při každém dobytí, tak jak si to právě udělal zde :DD Já už na to zapomněl a vůbec jsem nevěděl, co mám dělat, tak jsem jen bral soukmenovce a pak jsem se i dostal do vítězného kmene, protože se to vedení líbilo :DD
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
191
Gratulky, vypotil jsi se na pěkný flek.
24lukik224SPPF5.742.83142813.418
Doufám, že to máš i v životopisu. Držím ti palce i na classicu.
:Good
 
Nahoru