• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Classic

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Aspoň budou mít jistí lidé víc času hrát asasina


Zatím to vypadá tak , že se na to opět vykašleme a budeme podporovat věci , které do hry nepatří :) ostatně to už jsme pochopili všichni, že mulťáky, temperemonkey a VPN se prostě asi toleruje.
 

Jarrys veliky

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Do doby než hra začne stagnovat a někdo nezačne nahlašovat, aby z toho pro sebe získal výhodu.
A support tomu ochotně napomáhá, protože nahlášení musí prověřit. Ale že jsou tu desítky, ne-li stovky dalších takových jim je jedno, protože přece nevyhážou své chlebodárce, co si kupují pb.
Prostě tahle hra nebude čistá do doby než bude pravidelná kontrola všech hráčů pomocí nějakého programu.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Přesně tohle je ale potřeba , nastavit bota na severu co bude tohle hlídat a kontrolovat , je to hnus .

Všude stovky multaku, kmen se drží skrze VPN, a úroky v noci posílá Tampere. Sakra kam se to dotahlo?

Náš milý support týme, tímto přicházíte o hráče . A o potenciální předplatitele , dnes se rozhodlo DK odinstalovat po dokončení světa 20 lidí . Máte zde bordel a tohle je opravdu hnus.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Je to tak. Jen letos jsem s DK seknul nejméně 3x a pokud to takto půjde dál, tak budu ohlašovat konec každých 14 dnů a jednou se na ten nový svět fakt nepřihlásím!
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Je to tak. Jen letos jsem s DK seknul nejméně 3x a pokud to takto půjde dál, tak budu ohlašovat konec každých 14 dnů a jednou se na ten nový svět fakt nepřihlásím!

Mě to baví , ale nestojí mě to za to . Koukat jak půlka světa podvádí a překrucuje pravidla podle svého. Tohle kazí všem zážitek ze hry .

Tahle hra by měla být o strategií a komunikaci . Ne o scriptech, botech a mulťácích.

Ne hele zrovna classic8 je půlka světa na VPN. Proč sakra ? Ten kmen má být 10 lidí aktivních a max na 14 dní na dovolenou , nebo na víkend na svatbu nebo tak . Ale zástup není od toho ho někomu dát na měsíc .

+ Nemyslím si , že některé předání účtu proběhlo jak má podle pravidel a má je někdo kdo si posílá offky kam potřebuje on a to pomocí VPN. Hnus hnus hnus
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Je to tak. Jen letos jsem s DK seknul nejméně 3x a pokud to takto půjde dál, tak budu ohlašovat konec každých 14 dnů a jednou se na ten nový svět fakt nepřihlásím!


Jinak já si dal pauzu po s50 , dlouho do 87 . Přesně kvůli podrazům . Teď asi konec na dobro kvůli podrazům a podvodům. Proti podrazu se dá hrát . Proti podvodům těžko.
 

Jarrys veliky

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Ono si tu můžeme plkat, jak chceme, ale žádného posunu se nedočkáme, takže ve finále nezbyde nic jiného než dát Innogames sbohem a věnovat se reálu nebo kouknout na nějakou alternativu u konkurence.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Ono to stejně nemá jiné řešení, než ty věci povolit nebo implementovat přímo do hry. Ten boj proti zakázaným věcem se nedaří a když se banuje, tak to stejně schytá jen menší část lidí, kteří jsou pak akorát ukřivdění, že to ostatním prošlo.
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Jo dobrá myšlenka :)

Možnost 1. Nastavit má hlídání bota - některé hry to tak mají a je to fungční

Možnost 2. Zlegalizoval to a přidat do hry .
 
Nahoru