• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Rovnako tu nieje daná ani veková kategória takže sa za staršieho môžem považovať aj ja

Samozřejmě jsem nechtěl diskriminovat mladší generaci, mám i řadu přátel mezi puberťáky atd., a kupodivu se s nimi dá i hovořit. :beer

Dospěláci už na sex a alkohol jen vzpomínají, takže o něm nemluví, protože si na to nepamatují. :geek
 

DeletedUser

Guest
Tak to bude vypadat? A kdo má ty hvězdičky luštit... Zvlášť při tak rozmanitém tématu...
Mám ráda **** a pak ****, když ****, jo a ještě není špatné **** **** **** :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to jako ta hra šibenice, musíš mít fantazii a domýšlet si co to má znamenat. Ale každé sprosté slovo i a každá nadávka má v češtině i slovenštině adekvátní přirovnání a netřeba tedy hvězdičkovat. *:clown
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No mohla bi sa pridať anketa ktorí alkonápoj mate najradšej ... to iste sa dá spraviť aj pri **** :clown

Nooooo, nemohla, dokážeš si představit jak by mohl zareagovat někdo nezletilý? Asi takto...

"A hele, na foru DK je anketa o nejoblíbenější alkohol, a hele, vyhrála Becherovka, co to je? Hmm, zní to zajímavě, tak si to zkusíme s klukama koupit, když to tak suvereně vyhrálo tuto anketu..."

Takže ee :diablo

A ohledně toho co dělají tatínkové a maminky večer si myslím, že toto téma také nebude ideální, možná kdyby zde byl nějaký rodičovský zámek, ale myslím, že to nám naše forum nenabídne, bohužel... :shout
 

DeletedUser

Guest
Kozmi z tím samozrejme súhlasím teba nájť iné zmysluplne dospelácke téma ...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
-Bo.SK-:

Tak přemýšlej... :geek


Btw. Jen tak trochu OT, Bohad na SK foru jsi ty, že? :pardon
 

DeletedUser

Guest
Třeba: Kolik máte dětí a jak jste je udělali? :mocking:mocking

Dělám si srandu. Těch témat je hodně. Tak třeba. Co tu děláte takhle v noci? Nemůžete spát, šmírujete nebo něco horšího? :geek
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu spát, šmíruju, a možná i něco mnohem horšího :D
A hlavně mě bolí hlava, ale to bych zařadila pod to "nemůžu spát". So that's my story...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru