• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
určitě se podívej stojí to za to.je to hodně podobé jako malování sprejem.rozkvet fora čekám na konci prázdnín nebo začátkem září
 

DeletedUser

Guest
jo, airbush jsem viděl v Chorvatsku přímo na živo, když se ještě tvoří. Je to opravdu zajímavý.
 

DeletedUser

Guest
Na to jsou ale nějaké menší spreje, ne? To, co jsem viděl já byly spreje, který se sotva do ruky vešly.
 

DeletedUser

Guest
na modýlek se fouká airbrushem jako mám j nebo štětcem.:geekale prodávaj se základovky ve spreji:geek
 

DeletedUser

Guest
Ahoj lidi nwm kam to napsat jinak mě zajímalo jak jsou na tom ostatní státy s DK a zjistil jsem že v anglických má náký hráč 26,381,890 bodů :)Nevíte jak je u¨to u němců?Prý oni mají nastavené světy např kdo dosáhne jako první 3,500,000 atd...
 

DeletedUser

Guest
tak to vážně nevim, ale když je jejich svět tak starý a perou se o něj největší borci, tak by tam takovéhle pravidlo být mohlo.
 

DeletedUser

Guest
já jsem chvíli hrál na německym serveru s38 ale vedle me byli docela slabí hráči a vesnic barbarů tam bylo požehnaně.:geek
 

DeletedUser

Guest
ja jsem si zahral s aglicanama a amerikanama a nic moc teda cesky jsou lepsi
 

DeletedUser

Guest
jo to je pravda.ještě jsem chvilku hrál na anglickim ale to jsem pak zrušil:(:no
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru