• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna pro volný pokec

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ashron: duchodu se opravdu nedozijes. jednak proto, ze zvedaji hranici. a tim statisticky samozdrejme pribyva lidi kteri proste umrou driv nez se jej dockaji (nebo jej pobiraji kratsi dobu). Bohuzel je to ale nezbytné. Evropa ma totiz silny socialni system ale nizkou porodnost. No a vzhledem k tomu, ze kapitalismus nas taknejak naucil ze je mit deti je drahé (potrebujete na pár 2.11 ditete aby se populace obnovovala) a navic ze mame duchody (lide uz nepotrebuji deti jako pojistku na stari). Klesa u nas poronost vice a vice. Timpadem nebude dost lidi v produktivnim veku kteri by na nas vydelali az my budem v duchodu.

ALe nebat se. Nasi poslanci jsou fištroni a na neco urcite prijdou. :geek
A takyze prisli. Velice si napr. pochvalují reformu zdravotnictví (vice nez 30% pokles nemocnosti do 14 dnů). První tři dny neplaceno. dalsich 11 dní platí firma (vetsi motivace pro ne aby si na zamestnance dohledli). A pochopitelne neplaceny vikend.
Takze ve vysledku tu mame lidi kteri si nemohou dovolit marodit ikdyz jsou nemocní protoze by nemeli ani na autobus do skoly pro deti natoz na jidlo a tak chodi do prace a nemoci prechazi. Samozdrejme nakazi dalsi pracovniky.

Mno a k cemu to vede a jak to do sebe zapadá? Mno pokud mate tu smulu a pracujete rukama a ne v kanclu (to se dá lecos přechodit) tak nepocitejte s tim ze pri celozivotnim prechazeni nemoci se duchodu dozijete.
Pojdete předcasne na selhani organizmu nebo rozvinutou chorobu zbusobenou prechazenim. A jsme zase u toho duchodu.

Takze jak vidite tak zdravotnicka reforma je zaroven i duchodova.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak já myslel na koníčky a čas na hraní DK a nakonec z toho vyšel takovýto neradostný výhled ...
 

DeletedUser

Guest
Biblos uhodil na zajímavé téma-koníčky.Co děláme za koníčky když zrovna nepaříme DK.
 

DeletedUser

Guest
osobně když nepařím DK nejsem v práci nebo se nevěnuju rodině tak velice rád popadnu nějakou dobrou sci-fi nebo fantazy a pokud je to od R.E Feista tak mám problém jít spát
 

DeletedUser

Guest
osobně když nepařím DK nejsem v práci nebo se nevěnuju rodině tak velice rád popadnu nějakou dobrou sci-fi nebo fantazy a pokud je to od R.E Feista tak mám problém jít spát

Ty si můj člověk, zrovna dneska sem celou noc proseděl u ochránce impéria, jak jednou člověk začne číst Feista nejde přestat:)
 

DeletedUser

Guest
Můsíte vědět kde máte svůj ručník.A hlavně NEPROPADEJTE PANICE
 

DeletedUser

Guest
Ty si můj člověk, zrovna dneska sem celou noc proseděl u ochránce impéria, jak jednou člověk začne číst Feista nejde přestat:)


mám komplet vše co od něj vyšlo v češtině a to v prvním vydání takovej trošku maniak. kupuju ho už dobře nějakejch 15 let nebo jak dlpoho už vychází. jinak J.Ringo H. Turtledove J.Weber a nezapomenout na náš výkvět J.Kulhánek jo kdybyste někdo věděl kde sehnat Cestu krve oba díly byl bych moc rád
 

DeletedUser2029

Guest
R.E. Feist mi moc nesedl. Přišlo mi to takové že většinu knihy se nic neděje. Jen na začátku na navnazení a na konci, aby si člověk koupil další díl. /Ale možná, že ten styl časem změnil. Trhlinová válka mne kdysi dostatečně odradila, takže další série nevím./
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Práce - rodina - DK - zahrada, suchá vazba a trochu fotografování ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru