• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser4673

Guest
Všem kteří tento svět dohráli gratuluji! :)

Možná si na mě ještě někdo vzpomene:-D K76, Kmeny Drago a *BRW*...
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Tak také vzpomínám na naší hospůdku,kde jsme se vyřádili,připíjím všem, kteří vytrvali až do konce světa a vzpomínám na všechny milé lidičky s kterými jsem ty krásné chvilky zažívala.Už nikde na ostatních světech jsem nenalezla takovou atmosféru a sounáležitost v kmeni.Mé vzpomínky patří zejména Eorlovi,Honza.M,Marek,Brutalni Beruska,Natvrdlo Obecné,Auta2006,PájaSP,Biblos,Piper3 a další a další.Jak se říká Dvakrát do stejné řeky nevkročíš


čarodejnice huha
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všem kteří tento svět dohráli gratuluji! :)

Možná si na mě ještě někdo vzpomene:-D K76, Kmeny Drago a *BRW*...
Já jsem kdysi znal jen nějakého člověka s nickem "Císař Mauricius", tebe neznám ... :p


Biblos: Vy máte hospůdku a my jsme měli "Stockyho chat" ve kterém je k dnešku neuvěřitelných 21182 odpovědí - slušné na to, že se Futurama rozpadla před 5 lety, když jím nyní listuji, tak je mi jednak líto, že za pár hodin bude vše pryč a také je mi líto, že prakticky u všech jmen autorů příspěvků je v závorce nápis "(zrušeno)" - byly to hezké časy, když to žilo :cry


Pan Ořech
 

DeletedUser

Guest
spomienky

Ahojte, neviem či si niekto pamätá mňa ale na DK som hral pod nickom mrtvy ryrier, avšak som prestal a včera som zistil že DK1 konči čo ma dosť zaskočilo :)
 

DeletedUser15745

Guest
Všem kteří tento svět dohráli gratuluji! :)

Možná si na mě ještě někdo vzpomene:-D K76, Kmeny Drago a *BRW*...

Kto by si nepamätal Kajzera a jeho večného nohsleda Vajziho...:D. Vajziho som uhnal ja, sa musím pochváliť a po čase, keď som mal dovolenku, tak po návrate už z teba skoro nič nezostalo, bol si skoro rozobratý...Ale musím uznať, že v čase tvojej aktivity si bol nedobitný.:hi
Apropo, najväčšia osobnosť S1 bola nepochybne neninka, s ktorou som v kontakte doteraz...
 

DeletedUser37060

Guest
:-D ja nechcem rýpať do lhama ale tak sa mi vidí, že vedel bojovať najlepšie proti neaktívnym... :-D
tiež som s tým mal skúsenosť, keď som dostal účet do rúk a najednou mu to zaberanie nešlo.. :-D
 

DeletedUser15745

Guest
A prečo si dostal do ruky účet? Lebo pravý majiteľ sa nedokázal brániť, tak sa na to s prepáčením vysral, a tak vznikali neaktívní hráči. Sa opýtaj Sharka, či som im na K7 útočil na neaktívných hráčov. Som tam bol sám a robil som problémy trom. Nebyť toho, že potom Shark nedodržal tichú dohodu, čo sme mali,tak to možno dopadne ináč. Ale nechaj tak, neaktívní hráči sú ľahký cieľ, tak prečo si nenahnať body práve tam :yes
A čo sa týka tvojhu účtu Cahrep, tak si asi zabudol, že som prestal na teba útočiť až potom, ako sme sa dohodli na tom, že od teba mi nebezpečenstvo nehrozí. Škoda, že si za svojim slovom vtedy nestál aj Shark...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
ja neviem čo bolo pred tým... :) ale viem čo bolo potom :)

a áno, neaktivita je primárny cieľ 90% hráčov :) (to % je môj názor, nie výpočet). Tiež toho využívam...
 

DeletedUser4673

Guest
Kto by si nepamätal Kajzera a jeho večného nohsleda Vajziho...:D. Vajziho som uhnal ja, sa musím pochváliť a po čase, keď som mal dovolenku, tak po návrate už z teba skoro nič nezostalo, bol si skoro rozobratý...Ale musím uznať, že v čase tvojej aktivity si bol nedobitný.:hi
Apropo, najväčšia osobnosť S1 bola nepochybne neninka, s ktorou som v kontakte doteraz...

Ty jsi byl taky těžký soupeř.. :-D Společně s olympussem, Draakenem a ostatníma jste mi někdy dokázali znepříjemnit den :) Ale byla to sranda...škoda, že už takový svět nikdy hrát nebudu :-/ Jednička byla jedinečná...
 
Nahoru