• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser37060

Guest
bola... ale všetko čo raz začne, musí aj skončiť.. :)
a o tom to je, preto sa hovorí "Človek sa učí celý život!", pretože je vždy niečo iné, niečo skončí a niečo zase začne :yes

ale svet 1 mi fakt bude chýbať.. :shout
a tajne budem dúfať, že urobia ešte taký svet. Kde bude len stará dobrá klasika, bez nejakých vlajok, bez paladinových predmetov aj bez kostolov... :)
 

DeletedUser37060

Guest
kto programuje tabuľky??

:scratch nijak mi nejde do hlavy nasledovné... :-D
keď som programoval, tak som tiež vychádzal z tabuliek. A nijak sa mi nepodarilo prísť na chrup tomuto obrázku:

odrb_na_dk.jpg

:cool nie že by mi na tom záležalo, ale výhodou nového updatu by mala byť rýchlosť aktualizácie... :) je síce pekné, že pár minút po tom čo som tu vesnicu zabral sa aktualizoval iba 1 stlpec... :-D
nanešťastie som si nevšimol, koľko mal bodov pred tým než som ju zabral a koľko potom... Neviem teraz určiť či sa aktualizoval len jeden stĺpec alebo sa len jeden NEaktualizoval... :-D
 

DeletedUser15465

Guest
Připojuji se k gratulacím.. Nejen OVM, ale všem, kteří vydrželi až do konce.
Na s1 nás šlo velmi mnoho. V jednu chvíli tam bylo snad i 60 tisíc hráčů, možná ještě víc. Celkem se tam lognulo velmi, velmi mnoho hráčů.. Zbylo pár set matadorů.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Bylo to ve statisícových číslech, někde jsem tu už psal o tom, že když jsem se 17. února 2008 přihlásil do hry, že jsem byl na nějakém šestimístném čísle v pořadí žebříčku - a mohlo to být nějak 160 nebo 180 000 a něco. Přesně si to již nepamatuji.
 

DeletedUser36205

Guest
To Biblos: Počet hráčů na světě 1 byl v lednu 2008 asi o mnoho menší. Mám v profilu toto číslo:
pořadí / POP dědiny / datum
(12884.|2.023 P)- út. 30.1.2008
STARTED: 01/2008

Takže od startu někdy behem ledna jsem se koncem ledna dostal na pozici: 12 884 s popkou 1. dědiny 2.023, tak jde o to, kolik hráčů bylo ještě za mnou, kteří se jenom přihlásili a nestihli zbarbařit.


Na světě 2 byl stav v tu samou dobu tento:
pořadí/ POP dědiny/ datum
(15809.|1.378 P) - út.22.1.2008
STARTED: 01/2008
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Nenapadlo mne to tehdy si to nějak kopírovat, ale vím, že to číslo bylo dost deprimující.
 

DeletedUser36205

Guest
Pravda byla ta, že se první dny přeskakovali hráči řádově po stovkách. Kdysi byla v záhlaví startu do světů informace o celkovém počtu hráčů na světech a bylo tam tuším celkový součet asi 220 tisíc. A to jely v té době asi jen 3-4 svety, takže je možné že úplně první svět mohl mít i těch 100 000 v těch prvních měsících. Tady je stav světa 33, ale už nevím, kdy startoval. Ten počet kmenů 871 je úžasný :)
Svět 33
17,271 hráčů, 871 kmenů, 21,801 vesnic
 

DeletedUser

Guest
Hráčů bylo opravdu hodně :) Biblos zde píše, že se registroval někdy v půlce února. Já mám zálohovaná data ze začátku února a za těch 14 dní se registrovalo na DK cca 50000 nových hráčů (ne všichni hráli i S1). Ono už jen když si vezmete, že na S1 je nějakých 282000 vesnic a každá z nich někomu patřila ... sice někdo začínal od začátku vícekrát (takže vyrobil víc vesnic), ale to si myslím nebude zas takové velké procento .... a pokud mě paměť neklame, tak S1 se uzavíral pro nové hráče někdy na pomezí jaro/léto 2008, takže hráčů se zde vystřídalo opravdu hodně...

Jo a jinak toho 1.2.2008 na S1 hrálo asi 85000 hráčů ...

PS: Koukám, že já měl ten den 3 vesnice, skoro 12k bodů a byl jsem na nějaké 1164. příčce :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
ježkove oči" :shout

takéto problému tu riešiť... :) ja si tiež pamätám závratné číslo, ale je to už tak dávno že si to neviem vybaviť ani v cifrách, nie konkrétnych číslach... :D no jo, skleróza ide vekom :-D
 
Nahoru