• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser

Guest
ok. beru.

je pravda, ze clovek, co je ban, a kontaktuje supp, muze byt zluty, resp. cerveny. to jsem si neuvedomil.

Dobra, bery tedy vse. Ukecal jsi me..:):hi
Jen se jeste zeptam, na to slovo cil. Ze cilem neni barbarka, to tedy stale plati??
Podle me je to totiz stale nesmysl..
Nevim, jak bylo oficialni vyjadreni od celeho supportu.
Bylo by mozne to nejak shrnout?:diablo:angel
 

DeletedUser2901

Guest
Zatím mě ještě nikdo ničím nepřesvědčil, že barbarka je hráč. Ano, je cíl, a ano, platí jistá tolerance při útoku na ní...
 

DeletedUser

Guest
Vážně jsem z toho jelenec srnec a danec dohromady.....
To, co jsi nejdřív povolil v ticketu a následně Linteo výslovně zakázal s tím, že šlo o nedorozumění, je opět povoleno ???
Takhle se na koleni utvářejí pravidla, vážení!
Ale tak hlavně když tomu rozumíte vy. To, že tomu už vůbec nebude rozumět uživatel, je naprosto nedůležité.
 

DeletedUser2901

Guest
Jelene, srnče a daňku dohromady, Linteo je admin Cz Dk nebo Sk DK?
 

DeletedUser

Guest
Do háje..... tak ted už tomu nerozumím vůbec !!!! Takže platí ticket a na to, že to Linteo zakázal nemám brát v potaz ????
Vážně skvěle...
 

DeletedUser2901

Guest
Zkus si to přečíst ještě jednou, pomalu, a v klidu. Možná to pomůže.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem tu záhadu rozluštila - specielně ty a Linteo se mě snažíte oblbnout a zmagořit tak, že přestanu věřit i ticketu a pak ze mne uděláte osobu nepříčetnou a nesvéprávnou, která nebude mít přístup na fórum...
Já si to ináč vysvětlit nedokážu, hehe.
 

DeletedUser2901

Guest
Teď jsi nás odhalila, jde nám přesně o tohle... :hi
 

DeletedUser

Guest
Zatím mě ještě nikdo ničím nepřesvědčil, že barbarka je hráč. Ano, je cíl, a ano, platí jistá tolerance při útoku na ní...

Mohu se ehm,.. zeptat, čeho přesně se týká ta "jistá tolerance" ???
Jestli usuzuji správně, tak by to mělo mít nějakou spojitost s koordinovanými útoky na jednu barbarku při ZvD ? Je to tak?
 
Nahoru