• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser

Guest
Balky - tak trochu jiný kmen, ehmmmm co to kecám :DDD

SPQR - tak trochu Balky? :D

hlava mi z toho jde kolem :wacko
 

DeletedUser2029

Guest
Ano, ale teď už to tam je. A pokud chceš tuto hru hrát, musíš souhlasit s aktuálními pravidly, to je logické, že?

júúú

Tak to já bych si někdy, po vzoru Innogames, také mohl provést jednostrannou změnu smlouvy:

Ruším §1) Pravidla 2) Tím, že se hráč přihlásí na účet potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.
a měním jen na "Jakmile se mnou bude firma komunikovat via www, souhlasí s mojí smlouvou a paragrafem 1023".

A ruším paragrafy o možném ukončení smlouvy ze strany Innogames a nahrazuji je jediným možným - smlouvu mohou vypovědět s roční výpovědní lhůtou. Přičemž po celý ten rok platí i nadále ostatní ustanovení smlouvy (pravidla).

A abych nezapomněl, přidávám paragraf §1023:
"Od dneška za každý den co jsem ve hře mi Innogames připíše 1 Pú a zavazuje se mi přebylé pú zpětně převádět na peníze se stejným poměrem, jaký je k dnešnímu dni definován pro nákup pú. Platba ze strany Innogames bude probíhat převodem na bankovní účet zřízený u banky v ČR. Číslo účtu dodám vždy na konci měsíce".

---------

Tak a pak "už to by to tam bylo". Hmmm, co bys asi pak říkal. ....
"je to tam, tak firmo plať?"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Turgon: Jeden ale menší zádrhel, ty nejsi vlastníkem hry...
 

DeletedUser2029

Guest
Turgon: Jeden ale menší zádrhel, ty nejsi vlastníkem hry...

Je naprosto ukradené kdo je "vlastníkem" hry. Důležitá je smlouva.

P.S.: Obzvláště platí u SW a jeho užití a služeb z něj. Protože např. vlastníkem zdrojových kódu může být jedna firma, ale práva k užití mít nemusí - mohou být výhradně předána (za úplatu/bez/...) jinému subjektu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Myslím, že tyto dva body, nemusím více komentovat...

§1) Pravidla


1) Tato pravidla jsou závazná. Jsou doplněním stávajících Všeobecných Obchodních Podmínek.
2) Tím, že se hráč přihlásí na účet potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.
3) Pravidla mohou být podle potřeby bezpečnosti a dobrých mravů na www.divokekmeny.cz měněna i bez souhlasu hráčů. O změnách pravidel budou hráči informováni.

4) Hráči mohou podávat návrhy na doplnění pravidel. Návrhy se musí týkat řešení konkrétního problému. K tomuto účelu bude založeno téma na Fóru.
 

DeletedUser2029

Guest
A právě původní smlouvou se firma zavázala (za určitých podmínek) přenechat nám práva užití. Co si dál firma protiprávně vyhlašuje, je její věc.

A pozor. Teď nehodnotím možné změny a jejich kvalitu. A že bych s něčím třeba nesouhlasil či souhlasil. /Ostatně, proti mnoha změnám nejsem, i když nejdou vždy pod vousy, ale chápu důvody, to už jsem tu několikrát vyjádřil./

Jen, že nelze při argumentaci pro změny použít podvod (tedy, že dříve jsem si něco jednostranně změnil, že vše už pak mohu měnit bez souhlasu). To Ti tu bude omláceno o hlavu horem dolem a je to kontraproduktivní (EDIT: t.j. může to lidi postavit proti změnám, která by jinak měly hlavu a patu)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tím, že se přihlásíš do hry, dáváš souhlas s pravidly. Pokud jsi se dneska nalogoval do hry, dal jsi tak souhlas, že souhlasíš s pravidly, tzn. že souhlasíš i s tím, že pravidla hry mohou být počas hry měněna.
 

DeletedUser2029

Guest
Tím, že se přihlásíš do hry, dáváš souhlas s pravidly.
Nemáš pravdu. Tato pravidla /že při přihlášení přijímáš aktuální pravidla/, tuto smlouvu, nikdo z nás z 1. světa neodsouhlasil. Takže, firma si může vyvěšovat co chce kde chce. Může nám třeba i vypovědět smlouvu (proč ne, s definovanou výpovědní dobou, pro smlouvy uzavřené na dobu neurčitou). Ale, nesmí smlouvy změnit (bez oboustranného souhlasu). To, že firmě někde na webu zrovna teď něco visí je irelevantní, to nemá zpětnou platnost.

---

Jiinak řečeno. Chce firma změny? Fajn. Proberte je tady, zdůvodní proč máme uzavřít dodatek ke smlouvě, vychytá díry a podobně. A ani já a možná ani nikdo jiný nebude protestovat, bude-li to mít hlavu a patu (mimochodem, ustanovení, že automaticky souhlasím s dalšími změnami nepovažuji za takové, které má "hlavu a patu").

Ale, firmo, neargumentuj nějakou smlouvou (že můžeš něco měnit), když to není smlouva, kterou jsi s námi hráči 1. světa sepsala. /Protože pravidla se automatickým souhlasem změny uzavírala firma až po uzavření 1. světa, proto ji hráči na 1. světě nemají/.
 

DeletedUser

Guest
Proč by si diplomati měli něco psát? "souhlas netřeba" a "informováni by jste byli" Hups, tady sme se stali :clown nebo se spíš z někoho stali :clown
Nefušujte mi do "řemesla" za šílence jsem byl na S1 vždy já. :wacko:diablo

--------------

Edit: k pravidlům: to co tu tak rozvířilo hladinu stále asi neproběhlo, neboť hráči nebyli informováni. Pokud to proběhlo "jen" změnou (přiznávám nečtu každý den pravidla, jestli se náhodou nezměnila) pak by to asi nebylo košér, proto si myslím, že pravidla jsou stále nezměněna a to ve všech pragrafech. :)
Co se týče změn, majitel si může měnit co chce, je to jeho svaté právo, ale jsitě vše dělá proto, aby z toho měl užitek. A proto když chci změnu pro hráče, projednám ji s hráči.... Je to jako jinde, máme uzavřenou smlouvu s odběratelem, ale pokud ji chc změnit, domluvím se s ním a dám mu možnost se vyjádřit. Demokracie tak snad funguje, nebo se pletu? :clown
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Nemáš pravdu, hráči byli informování jednak HZ, jednak na hlavní stránce DK, jednak na foru DK.
Bohužel, Cz DK tým přišel o jedno z privilegií, další pravidla DK navrhne přímo firma Innogames, a to globálně pro všechny země, ve kterých se DK hraje.
Jak budou pravidla vypadat, a co v nich bude nikdo neví, ani support Cz... :(
Podle stávajicích pravidel a VOP na to má právo, takže asi pošle jen zprávu co kde se jak mění, a nazdar... :(
 
Nahoru