• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 1

DeletedUser

Guest
Ipaz: Pravidla mohou být měněna i bez souhlasu hráčů, přečti si pravidla, je to tam "černé na bílém"...

stale se mi neodpovedelo. J jsem nerekl, ze nemuzou byt zmene, aja se ptam, kdyz budou zmenena a ja s nimi souhlasit nebudu, jak pak na to?

tak znova prosim prime odpovedi..

To by ale znamenalo, ze lze udelat jakoukoli zmenu. Treba rekneme, ze by se najednou objevilo:
Za kazdych 10 prihlaseni si vezmeme 1 premiovy bod.
Kdyz s tim nesouhlasis, neprihlasuj se? To je trochu divne, ne, nejaka prava hrace - zmena pravidel potvrzena obema stranami?
Chtel bych treba proti tomu bojovat? Jak?
Ticketem?
Kdyz se prihlasim?
Ok, napisu ticket, a co mi bude odpovezeno?
Prihlasenim si s tim souhlasil, takze smula..
( je to ciste vymyslene do extremu, ale na extremech je to znatelne.)
A to ze s tim nesouhlasim, ? co kdyz jsem si 2 dni predtim koupil premiove body, penizeza vraceni (snizeni) bodu mi nikdo nevrati...
Co pak s tim, jsem na tom skodny.?
Ted by me zajimala reakce.

Jak tedy vyslovit nesouhlas se zmenenymi pravidly pred prihlasenim? ...

Tím, že se přihlásíš do hry, dáváš souhlas s pravidly. Pokud jsi se dneska nalogoval do hry, dal jsi tak souhlas, že souhlasíš s pravidly, tzn. že souhlasíš i s tím, že pravidla hry mohou být počas hry měněna.

a v tom je zakopany pes, co kdyz s nimi( se zmenou nesopuhlasim), hrat chci dal, mam PU, platim si ho,tak kdyz prestanu hrat budu skodny jen proto ze, si nekdo vymysli nejake pravidlo???

Nemáš pravdu, hráči byli informování jednak HZ, jednak na hlavní stránce DK, jednak na foru DK.
Bohužel, Cz DK tým přišel o jedno z privilegií, další pravidla DK navrhne přímo firma Innogames, a to globálně pro všechny země, ve kterých se DK hraje.
Jak budou pravidla vypadat, a co v nich bude nikdo neví, ani support Cz... :(
Podle stávajicích pravidel a VOP na to má právo, takže asi pošle jen zprávu co kde se jak mění, a nazdar... :(

Pokud vim, odklapaval jsem vzdy okno az po prihlaseni, o informaci, ze byla zmenena pravidla, takze reagovat proti jsem nemohl pred prihlasenim. Takze jsem s nimi musel souhlasit prihlasenim, ikdyz s nimi nesouhlasim....??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Psal jsem, že to bylo oznámeno i na hlavní stránce DK, před přihlášením do hry. Byl tam i odkaz na forum, kde byla nová pravidla umístněná. Jestli jsi si toho nevšiml, nebo to ignoroval, to už je tvoje věc...

Když nesouhlasíš s pravidly, opustíš hru. Nikdo tě přeci nemůže nutit, abys hrál někde, kde nesouhlasíš s herním řádem, že...
Jestliže máš PÚ, a nechceš již hrát, můžeš požádat support o proplacení zbývajicích bodů, uvedeš potřebná data, kam a jak to chceš poslat, a je to vyřešené. Jen upozorňuji, že nesmíš porušit pravidla DK, a být z nich vyloučen. Pak podle pravidel nemáš na proplacení nárok...
 

DeletedUser

Guest
Psal jsem, že to bylo oznámeno i na hlavní stránce DK, před přihlášením do hry. Byl tam i odkaz na forum, kde byla nová pravidla umístněná. Jestli jsi si toho nevšiml, nebo to ignoroval, to už je tvoje věc...

Když nesouhlasíš s pravidly, opustíš hru. Nikdo tě přeci nemůže nutit, abys hrál někde, kde nesouhlasíš s herním řádem, že...
Jestliže máš PÚ, a nechceš již hrát, můžeš požádat support o proplacení zbývajicích bodů, uvedeš potřebná data, kam a jak to chceš poslat, a je to vyřešené. Jen upozorňuji, že nesmíš porušit pravidla DK, a být z nich vyloučen. Pak podle pravidel nemáš na proplacení nárok...

ja chci jen rict, ne to, ze nesouhlasim, ale jak se proti zmene branit... to je to oc tu bezi...
 

DeletedUser

Guest
Ano to jsem si přesně myslel, že neninka zasedne do trůnu SPQR a bude se nás všechny vzájemně proti sobě poštvat. Však je to v celku logické. Neninka buď rozpoutá válku mezi oběma kmeny nebo bude zapodporovaná SPQR. Jen to musela všecko kamuflovat, ale já to věděl už když jsi odešla z Dami, že sis předem domlouvala přestup. Tohle byla prostě šaškárna....jen se musim smát. Hlavně si nezapomeň dát do profilu, že SPQR je jediný a nejlepší kmen, tak jako JA, EJA, Dami Balky, Dami, Balky, SPQR

Na druhou stranu uznávam, že máš na to čas a talent pro intrikaření a využívání ostatních k vlastnímu prospěchu a chceš-li být nejlepší, tak o tom ta hra zřejmě je. Jen já jsem jinej a tenhle způsob hry nikde nepreferuji a tudíž ho odsuzuji za podlý. Myslýval jsem si, že takto hrávají mladí hráči(puberťáci), kteří se neumí vyjádřit, jen psát vulgárně a že dospělí a starší hráči jsou takoví klidnější usedlejší a poctivější, že se jim dá věřit, ale vyjímky potvrzují pravidlo.
 

DeletedUser18535

Guest
Ale musím uznať že bez neninky by tu bola dosť nuda,je to taká postavička S1:clown,to čo robí tak je v tom naozaj dobrá :hi
 

DeletedUser18535

Guest
Ako pozerám na SPQR a ich funkcie tak neninke by sa hodilo KLEOPATRA
 

DeletedUser2901

Guest
Jistě Ipazi, já tě také nijak neobviňuji, jen se snažím to vysvětlit, jak to vlastně je... :)
 

DeletedUser

Guest
Jistě Ipazi, já tě také nijak neobviňuji, jen se snažím to vysvětlit, jak to vlastně je... :)

jo,l to jo , ja to neberu jako proti me, ale ciste kdyz myslim priklad:

ja chci jen rict, ne to, ze nesouhlasim, ale jak se proti zmene branit... to je to oc tu bezi...
Nejaky hrac, hraje, je spokojen, plati si PU, atd... hraje jiz nejaou dobu.
S pravidly, souhlasi.
Najednou prijde zmena pravidel.
Koukne na uviodni stranku, kde je informovan o zmene v nasledujicim zneni "....".
Přecte si to, ale nesouhlasi, co ma pak delat, kdyz chce projevit nesouhlas, protoze jakmile se hráč přihlásí na účet , tak souhlasi..

Jak ma tedz poslat dotay na support, kdyz nesouhlasi? Vzdy se musi prihlasit, at do odpovedi, tak do kmenu nebo na forum. O to mi jde, jak se branit zmene se kterou nesouhlasi, jak se dozvite, ze nekdo takovy je.

PS: paklize se prihlasi, souhlasi, takze jeho namitky nejsou brany v potaz - priklad ze zivota - Nesouhlasil jsem s tim, aby mohly byt meneny pravidla.
Bohuzel jsem se prihlasil, a ted, kdyz pisi, ze se mi to nelibi mam smolika...
Jak tedy zjistite namytky od hrace??:geek:pardon
 

DeletedUser2901

Guest
Ona ta změna pravidel není najednou, ale vzniká postupně. Tzn support udělá návrh, Inno ho odsouhlasí, a je vyvěšen na foru, tam je nějakou dobu, takže hráči mají možnost se nějak vyjádřit. Když nejsou podstatnější protesty se zněním jednotlivých paragrafů, tak je po čase uveden do platnosti. Ale vždy je tam nějaká ta toleranční doba před uvedením nových pravidel, naposledy to bylo tuším asi měsíc.
Mimoto z hlavní stránky DK se přihlášení na support nebere jako login do hry, ani nemůže. Support je brán jako technická podpora hry. Alespoň tedy podle mě...
 
Nahoru