• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 33

DeletedUser11059

Guest
Taky si nestěžuju, postarat se o sebe umím a farem jsem si už nadělal dost, čili je kde brát ;-)
 

DeletedUser34334

Guest
Ono mě nejlepší přijde začít tak 2 až 3 týdny po startu světa. Pak je člověk vystrčený, kolem sebe hodně neaktivců na farmení a krásný prostor se v klídečku rozrůst, i když někdy i tady člověk zažije ten adrenalin, kdy je pod vámi nějaký kvalitní hráč (takže u mě pořád :D). Teď už mi to přijde trochu na prd začínat nový svět, i když taky to pořád ještě jde, ale už tam je pár hodin jízdy hráč na 1000 bodech (alespoň co jsem tak + - koukal :D).
 

DeletedUser

Guest
Já osobně mám rád adrenalin a nějakou konkurenci kolem sebe, tu už 2 týdny po startu nenajdete :)
 

DeletedUser

Guest
Z tým by som určite nesuhlasil a za druhe,v tejto hre,body,jednotlivec nie je absolutne podstatny.
Tato nedokonalosť,je ale skor vyvodena,systemom,ktory INNO urobila.
-Bodove rebričky jednotlivcov
-neaktivny hráči
-deff a off jednotlivcov/rebríčky/
-disiahnutie méty jednotlivca

Tieto veci sú úplne na škodu tejto hry a úplne ju znehodnocujú.

-Bodove rebričky jednotlivcov

[SPOIL]Hráči ktory su v bodovom rebríčku vysoko,chcu stale viac,veľkosť bodov ich dohaňa k tomu,hrať na seba,hnať sa za bodmi,90% hráčov z TOP 20,nehraje kolektivne,na vyhru sveta veľmi slabe,potrebuješ vojakov,nie bodarov,Tý dobry kmeň nerobia,NAJ Hráči čo do vojen,utoku,obrany čo som si všimol su Top 50-200,bodovo aktivny,nepotrebuju byť prvy,venuju tomu dosť času.[/SPOIL]

-neaktivny hráči

[SPOIL]Väčšinahráčov,na začiatku naháňa mať svoj kmeň,byť v rade,okrem rozhodovania,samozrejme ide hlavne o to,že viem kto je neaktivny,kde sa daju učty prebrať,aby som rastol,väčšina hráčov TOP 20,su členovia rady,živia sa neaktivnymi učtami,o ktorych maju veľky prehľad a samozrejme pristup,nad hráčmi kmeňa,ktory nevidia aktivitu.
Či je vojna,alebo nie,každy veľky hráč sa nachadza vysoko koli tomu,že jeho učet sa sklada z 90% mrtvych a neaktivnych učtov z kmeňa,nie je to o umeni boja,nie je to o tom,že ty hráči su dobry bojovnici a to je to smutne,nema to z vojenskou hrou nič spoločne,dedinky by sa mali nepriateľovi brať,dobyjať,toto je frajerina a ťažka vec,neaktivne učty by som zrušil,aby sa nedali zaberat,potom by sme si mohli povedat,kto je aky veľky bojovnik,ako to vie kto hrat,teraz určite nie.[/SPOIL]

-deff a off jednotlivcov/rebríčky/

[SPOIL]Kto to hraje dlho vie,že vysoky deff ,je týmova práca,veľa utoky=vysoky deff,vysoky deff=,veľa podpor,sam človek nema šancu,to že hráč prežije,je to len vďaka tymovej práci v kmeni a veľkym podporam,inak by tie dedinky stratil a proti presile nemal šancu,Tý ktory sa z tymto chvalia,necenia si pomáhajuci kolektiv,lebo samotny hrač na tom ma minimalnu zasluhu.
OFF je opak,môžte posielat stovky,tisicky utokov,nemusite to ani časovať,väčšina ide na utočnika dňa,vôbec ho netrapi že stovka utokov ľahne a on nič nezabral.OFF len ukazuje,že hráč utoky posiela,vôbec nerieši zaberanie,či vobec ten hráč,aj utočiť vie,podstatne je zaberat dedinky nepriatela,toto sa rata,na to,ale žiadny faktor neexistuje.[/SPOIL]

[SPOIL]Skratka,tieto hodnotenia su všetky skreslene,nič nevraviace,fer by to bolo,keby tato hra riešila len boje,len zabrate dedinky ,v boji a len nepriateľa.
Čo je najpodstatnejšie,stále ide o vyhru kmeňa,stále je to týmova praca,jednotlivec v nej nema miesto,pre jendotlivcov su tu ine hry,tato ale určite nie,tu vyhrava,tymova práca,kolektivne vedenie a snaha,nie je to hra pre toho kto tuto hru nevníma ako tymovu prácu,rozhodne by som ale zrušil v tejto hre,všetky štatistiky jednotlivcov,kazí to hráčov,robí to zlu krv,kedže o toto tu vôbec nejde a naopak,za každu dobytu dedinku,by som daval bonusy,napr jednu zabratu od nepriatela a ďalšie 2 ktore by sa vytvorili,za prebratie nepriatela,za dobry boj a naplňanie tejto hry,určite by sa skvalitnili bojovnici,zvyšila by sa bojaschopnosť a tato hra by dostala krajšiu a vojensky zasluženu tvár.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Budu ti oponovat... Jsem třetí v OFF ranku a díky tomu jsem první v žebříčku, co vysekám, to obsadím....
 

DeletedUser

Guest
Oponovať možeš,každy ma svoje myšlienky a svoju pravdu ;).
Ale,to že budeš prvy či v OFF ranku,alebo v rebričku,za to PB na konci sveta nedostaneš,ani diplom,ani nebudeš oficialny viťaz sveta,ten je totižto prvy kmeň a prečo? No lebo je to tymova hra,naviac vojensko-strategicka,takže by tu malo isť o boje a víťazny kmen,by mal byt v boji ten najlepši,čo tu teda skoro nikdy neplati.
Stále ide o najslabšie články ktore maš v kmeni,čím viac ich máš,tym je slabši kmeň,nie o tych najlepších,ale o tych najslabších,to dokaže nepriateľ využiť,toto plati v každom kolektivnom športe,aj vo futbale,hokeji,všade.
 

DeletedUser

Guest
- ohledně toho co píšeš existuje statistika válečné body hráčů (bohužel chybně počítaná při větším počtu válek s jedním kmenem) a i v TWstats se z grafů dá dost vyčíst..

- vítězný kmen nemívá tolik "slabších článků" třeba proto, že je dokáže rychle rozebrat, ale hlavně - lidi hra baví a vydrží při ní.. Že se lidi štengrujou a drží je ve hře i top umístění je myslím v pořádku - takový jsme, byli jsme a budem.) - a lidi v kmeni i u červených přehled mají a názor na lidi si nedělají podle žebříčků.)
 

DeletedUser38849

Guest
[SPOIL]
Z tým by som určite nesuhlasil a za druhe,v tejto hre,body,jednotlivec nie je absolutne podstatny.
Tato nedokonalosť,je ale skor vyvodena,systemom,ktory INNO urobila.
-Bodove rebričky jednotlivcov
-neaktivny hráči
-deff a off jednotlivcov/rebríčky/
-disiahnutie méty jednotlivca

Tieto veci sú úplne na škodu tejto hry a úplne ju znehodnocujú.

-Bodove rebričky jednotlivcov

[SPOIL]Hráči ktory su v bodovom rebríčku vysoko,chcu stale viac,veľkosť bodov ich dohaňa k tomu,hrať na seba,hnať sa za bodmi,90% hráčov z TOP 20,nehraje kolektivne,na vyhru sveta veľmi slabe,potrebuješ vojakov,nie bodarov,Tý dobry kmeň nerobia,NAJ Hráči čo do vojen,utoku,obrany čo som si všimol su Top 50-200,bodovo aktivny,nepotrebuju byť prvy,venuju tomu dosť času.[/SPOIL]

-neaktivny hráči

[SPOIL]Väčšinahráčov,na začiatku naháňa mať svoj kmeň,byť v rade,okrem rozhodovania,samozrejme ide hlavne o to,že viem kto je neaktivny,kde sa daju učty prebrať,aby som rastol,väčšina hráčov TOP 20,su členovia rady,živia sa neaktivnymi učtami,o ktorych maju veľky prehľad a samozrejme pristup,nad hráčmi kmeňa,ktory nevidia aktivitu.
Či je vojna,alebo nie,každy veľky hráč sa nachadza vysoko koli tomu,že jeho učet sa sklada z 90% mrtvych a neaktivnych učtov z kmeňa,nie je to o umeni boja,nie je to o tom,že ty hráči su dobry bojovnici a to je to smutne,nema to z vojenskou hrou nič spoločne,dedinky by sa mali nepriateľovi brať,dobyjať,toto je frajerina a ťažka vec,neaktivne učty by som zrušil,aby sa nedali zaberat,potom by sme si mohli povedat,kto je aky veľky bojovnik,ako to vie kto hrat,teraz určite nie.[/SPOIL]

-deff a off jednotlivcov/rebríčky/

[SPOIL]Kto to hraje dlho vie,že vysoky deff ,je týmova práca,veľa utoky=vysoky deff,vysoky deff=,veľa podpor,sam človek nema šancu,to že hráč prežije,je to len vďaka tymovej práci v kmeni a veľkym podporam,inak by tie dedinky stratil a proti presile nemal šancu,Tý ktory sa z tymto chvalia,necenia si pomáhajuci kolektiv,lebo samotny hrač na tom ma minimalnu zasluhu.
OFF je opak,môžte posielat stovky,tisicky utokov,nemusite to ani časovať,väčšina ide na utočnika dňa,vôbec ho netrapi že stovka utokov ľahne a on nič nezabral.OFF len ukazuje,že hráč utoky posiela,vôbec nerieši zaberanie,či vobec ten hráč,aj utočiť vie,podstatne je zaberat dedinky nepriatela,toto sa rata,na to,ale žiadny faktor neexistuje.[/SPOIL]

[SPOIL]Skratka,tieto hodnotenia su všetky skreslene,nič nevraviace,fer by to bolo,keby tato hra riešila len boje,len zabrate dedinky ,v boji a len nepriateľa.
Čo je najpodstatnejšie,stále ide o vyhru kmeňa,stále je to týmova praca,jednotlivec v nej nema miesto,pre jendotlivcov su tu ine hry,tato ale určite nie,tu vyhrava,tymova práca,kolektivne vedenie a snaha,nie je to hra pre toho kto tuto hru nevníma ako tymovu prácu,rozhodne by som ale zrušil v tejto hre,všetky štatistiky jednotlivcov,kazí to hráčov,robí to zlu krv,kedže o toto tu vôbec nejde a naopak,za každu dobytu dedinku,by som daval bonusy,napr jednu zabratu od nepriatela a ďalšie 2 ktore by sa vytvorili,za prebratie nepriatela,za dobry boj a naplňanie tejto hry,určite by sa skvalitnili bojovnici,zvyšila by sa bojaschopnosť a tato hra by dostala krajšiu a vojensky zasluženu tvár.[/SPOIL]
[/SPOIL]

Ano ano ale vieš si predstaviť ako velmy by sa DK zmenilo ? A vážne si myslíš že top hráči su top vďaka bodom?

Z armádou prichádzajúcu body a nemýlim že ju nedokážu patrične využiť ...
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
[/SPOIL]

Ano ano ale vieš si predstaviť ako velmy by sa DK zmenilo ? A vážne si myslíš že top hráči su top vďaka bodom?

Z armádou prichádzajúcu body a nemýlim že ju nedokážu patrične využiť ...
Armáda z tým má veľmi málo.
Ano,som o tom presvedčeny,že len vďaka bodom,boje z tym nemaju nič spoločne.
Najdi mi hráča z hoc ktoreho sveta,do TOP 10,ktorý nema 80-90% učtu vďaka barbarkam a vlastnym končiacim hráčom,pozbierany účet,ktorý svoj
účet viditelne nadobudol bojom z nepriateľom,neverim,že taky hráč existuje.
Veľky problem je najsť hráča,ktory nie je vo vedeni kmeňa,nema prava,aby bol tak hore,o bojoch nemože byť ani reč.
Vo väčšine pripadov,na začiatku su hore,lebo si platia surky a ano,venuju tomu aj troška viac času ako ostatny,posielaju na farmenie a otačaju kone do nekonečna.
Ale najdi mi v tom,jedinu vec,kde musiš ukazať vojenske umenie,alebo ukazať fakt že si dobry bojovnik a si TOP,taka vec neexistuje.
TOP hráč,je o PB,času a neaktivnych učtoch,nič ine za tym nie je.

- ohledně toho co píšeš existuje statistika válečné body hráčů (bohužel chybně počítaná při větším počtu válek s jedním kmenem) a i v TWstats se z grafů dá dost vyčíst..
Ano,jedine čo tu beriem,za ukazovateľ kvality je,koľko dedin kto vezme nepriateľovi,zaberať nepriateľa,je umenie,valečne body,to neberiem,zažil som hráčov,ktory boli v off 1-2 na svete,lebo posielali utoky do 2 a 3 linie,kde toho bolo malo,off body im rastli,keď som ale pozrel,ako si vedie z nepriatelom,nepriatel mu vzal o dost viac dedin,ako on im,čo to je za hrač,ktory posiela utoky,ale zaberaju ho,no zbytočny hrač,toto som konkretne zažil na 3 a 19.
To už ani nevravim o tom,že vyčienavať v off,je na škodu,to aj znamena že si utočny hrač,teda super adept,na hromadku na Teba,je jasne,že brániť sa veľmi nemáš čím,keď tych utokov maš viac ako ostatny,rozhodne na tychto hráčov,utočiť,veľmi rychlo ho prejde,byť aktivny v utoku,keď strati 50 dedin,ak to vobec nezavrie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- promiň, ale to je nesmysl.) - vysoká pozice v útoku vůbec nemusí znamenat, že nejsi spíš def hráč.. Jde o to jak máš rozložený vesky a umíš hrát i reagovat.) - byla jsem dlouho top útočník 21, (před tím nějakou dobu druhá na 9) - a při hromádkách jsem opravdu o nic nepřicházela.. Vysoký body za útok vznikly prostě tak, že jsem byla na hranici, u nepřítele hned.. a protihráč nestíhal podporovat.. (při padlým opevku, malých podporách to lítá fest.)). Radši mám slovíčko "hraničář" než útočník - hraničář ví, že za svoje útoky vyfasuje hromádku, je na to připravenej a baví ho rvát se na hranici.).
Ale samozřejmě kmen může fungovat jen jako celek - v zásadě jde o to, aby si každý našel místečko, kde ho to baví a na co má čas..

- válečný body hráčů se týkají pouze vesek nepřátel a útoků rozbitých o červený.
 
Nahoru