• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 33

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No víš, ale staré světy byly staré světy, ono na těch novějších, je to přeci jen jiné.


Ale v mnohém máš pravdu. Ano, prošel jsem kmeny, kde se vedení hlavně staralo o to, kdo má červenou tečku a šup s ním z kmenu ven, když měl jen pár vesnic, nebo když byl velký, tak rychle rozebrat, než si ostatní všimnou, že by také mohli chtít nějakou vesnici. Ale i kmen, kde vedení obětavě bralo zástupy a rozebírání hráčů se dělo až po dohodě a vesnice se přidělovaly ostatním hráčům podle aktivnosti, nebo podle toho, jestli byl v ohrožené zóně a vesnice na rozebrání v zázemí. Ten kmen pak vyhrál svět.
 

DeletedUser33829

Guest
To jsi nám neřekl nic nového, co by už tu nezaznělo.;)

Jak to fungovalo v kmenech s názvem „Biblosané“?:D

pajcline, já Tě najdu všude.:mocking
 

DeletedUser30368

Guest
Shedde, byl to druhý nejlepší kmen, kde jsem byl a nebyl ve vedení kmene...na první místo řadím U_rvvl ze světa 1 :yes, kmen Biblosané fungoval skvěle :great

Jinak mezí nejlepší kmeny dále řadím Ankh-Morpork, WOTW-M, Kokosovou Invazi a Hegemony, jak původní, tak ty na světě 31 :yes
 

DeletedUser

Guest
Priznam sa,skúšal som začať tento svet,ako radový hráč,v kmeni,ktory je v top 20,ma slušne našlapnute,väčšinou stary hráči,chcel som spoznať niečo nove,hlavne konečne nie ako zakadatel,vodca,ale aby sa o mňa starali iny :D,vydržal som myslim 4 tyždne,hned ako som videl veľke prešlapy člena vedenia,to sa nedalo,som puntičkar,neakceptujem veľke chyby,ani u seba :p.
Keď mi ale člen rady pri mne zapodporoval barbarku,aby som nefarmil,ešte si ju dal do rezervačky,keď sa vobec ešte zaberať nedalo a začali to robiť aj iny,rezervačka na farmenie,skoro som odpadol a radšej učet zavrel :D,nikoho z vedenia to netrapilo,takže to vedenie u mna je o ničom,ale ďalšia skusenosť do života,samozrejme radšej nemenujem ;).
 

DeletedUser37060

Guest
to patrí k tomu :shout:cry
vždy takí boli a vždy aj budú - najivné decká čo si myslia, že strácať vojsko v barbarkách len preto aby som ich nefarmil je pre nich výhodné a že ich zadaná rezervácia zachráni... :D

nikdy som také rezervačky nerešpektoval ani rešpektovať nebudem :) :wacko
Nie som zas tak blbý ako vyzerám aby som ich rešpektoval...
 

DeletedUser38849

Guest
Priznam sa,skúšal som začať tento svet,ako radový hráč,v kmeni,ktory je v top 20,ma slušne našlapnute,väčšinou stary hráči,chcel som spoznať niečo nove,hlavne konečne nie ako zakadatel,vodca,ale aby sa o mňa starali iny :D,vydržal som myslim 4 tyždne,hned ako som videl veľke prešlapy člena vedenia,to sa nedalo,som puntičkar,neakceptujem veľke chyby,ani u seba :p.
Keď mi ale člen rady pri mne zapodporoval barbarku,aby som nefarmil,ešte si ju dal do rezervačky,keď sa vobec ešte zaberať nedalo a začali to robiť aj iny,rezervačka na farmenie,skoro som odpadol a radšej učet zavrel :D,nikoho z vedenia to netrapilo,takže to vedenie u mna je o ničom,ale ďalšia skusenosť do života,samozrejme radšej nemenujem ;).


Tak to si robíš srandu ....
Tiež som sa na DK po 3 rokoch vrátil ako radový hráč.

Inak DK je strategická hra a to že nikto žere vlastných je tiež stratégia ono vlastne je to všetko o tom ...
 

DeletedUser34334

Guest
Já hrozně rád pojídám všechny a všechno. Bohužel mám po několika týdnech hraní takový hlad, že obvykle sežeru i sám sebe. A pak jdu zase pojídat lidi (+ sebe) zase na jiný svět. To mi připomíná, že už jsem na 33 docela "dlouho" a ještě jsem nevečeřel...
 

DeletedUser

Guest
Tak co nového? Nějak to tu upadá co Sheed není mezi námi :mocking. Ale měl by radost, už i já jsem na světě 33 pod útoky, dnes jsem porazil 55.000 jednotek :shout:D
 

DeletedUser38849

Guest
Oo že by svet posunul ďalej a začalo sa poriadne bojovať v strede mapy?
 

DeletedUser

Guest
no, to co se dnes odehrálo bych bojem nenazval, ale ano, svět se dal do pohybu :)
 
Nahoru