• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Otevíráme další kavárnu, kde můžete volně diskutovat s ostatními hráči. Jak se těšíte na nový svět?
 

DeletedUser33784

Guest
Spolu s předregistrací by mělo být zveřejněno oficiální nastavení, nepletu-li se? :) Jinak se těšíme, pochopitelně! :cool
 

DeletedUser30898

Guest
Na to oficiální nastavení jsem teda hodně zvědav. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Pilně na něm pracuji, nejpozději zítra (snad však ještě dnes) ho tu budete mít na zlatém podnosu :yes
 

DeletedUser33784

Guest
Nikam nespěchejte, noc je dlouhá! Především tu speciální překvapení/novinku, bych rád zjistil. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Na nastavení se mi líbí jen třístupňový výzkum, jinak zklamán fake limitem.:cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11288

Guest
Na nastavení se mi líbí jen třístupňový výzkum, jinak zklamán fake limitem.:cry


To se shodneme oba dva...

Ale na druhou stranu, ikdyž nesnáším světy s kostelem, má to i své výhody a to, že drtivá většina hráčů kostelům ani nerozumí :) a ještě větší drtivá většina je toho názoru, že pokud budou utočit mimo víru, budou jejich jednotky bojovat s 50% silou :D takže většina na tebe ani neutočí :)
 

DeletedUser

Guest
V tom výhodu nevidím :D . Je to strategická bojová hra, která by bez bojů význam neměla :pardon
 

DeletedUser11288

Guest
V tom výhodu nevidím :D . Je to strategická bojová hra, která by bez bojů význam neměla :pardon

Hrál si delší dobu nějaký servr s kostelama?
Kdyby jo, pak by si věděl, jak na to hráči reagují a kolik jich ani neví k čemu a jak fungují kostely...Pamatuju si, že na 29 jsme to vysvětlovali bezmála 3/4 kmene jak to funguje a že je důležité mít všechny vísky pod vírou... ikdyž se stávalo u některých hráčů, že i přes toto to nepochopily...
Takže nějaká strategie a boje jsou ti k ničemu, když nikdo nechápe účinky kostelů!
Ti kteří ví jak fungují je to strašná výhoda :)
 
Nahoru