• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 34

DeletedUser33829

Guest
Nabídku? Myslíš tu vilu na Kubě, nepohodlné vystěhujeme na základnu na Guantanámu a koupíš mi Ferrari?:mocking

Já nevím, jestli tam půjdu, hrajeme teď na SK 25, přetáhl jsem tam cca 15 lidí tady z Česka, protože jsem nazlobený na support team, za to co mi provedl v minulosti.;)

zeli999 napsal/a:
To nastavení je jen špatný vtip, že jo? :rofl
Je to správné nastavení, až na ten fake limit, ten bych zrušil. Je dobré, že jsou zde kostely a 3stupňový výzkum, mělo by to u hráčů více rozmýšlet myšlení, i když to většinou neplatí, protože jak tu pořád zaznívá, řada hráčů je líných se učit a další raději platí.;) Z toho důvodu bych zrušil i fake limit, protože většina hráčů se z faků podělá, ač ví že jsou to jen faky a další co fakeují, tak fakeovat neumí.:mocking Škoda, že je málo lidí, kteří umí správně fakeovat.;)
 

DeletedUser37783

Guest
nikdy som nehral na svetoch, kde sú kostoly, tak mám otázku. Je to dobré alebo zlé? A chápem správne, že keď mám dedinu, z ktorej posielam útok v dosahu kostola, tak majú jednotky 100% útok a keď nie, tak 50%? a ten kostol stojí 5000 sedláku? celkom veľa, takmer žiadna armva v dedine nebude môcť byť. Sorry za toľko otázok, ale pridám ešte jednu? Je to tak ako píšem, alebo sa úplne mýlim? :D:D
 

DeletedUser33829

Guest
nikdy som nehral na svetoch, kde sú kostoly, tak mám otázku. Je to dobré alebo zlé? A chápem správne, že keď mám dedinu, z ktorej posielam útok v dosahu kostola, tak majú jednotky 100% útok a keď nie, tak 50%? a ten kostol stojí 5000 sedláku? celkom veľa, takmer žiadna armva v dedine nebude môcť byť. Sorry za toľko otázok, ale pridám ešte jednu? Je to tak ako píšem, alebo sa úplne mýlim? :D:D

Je to tak.;)

nabídku v podobě kmene co ted vyhrál s17 :)
Děkuji za nabídku a uvidím.;)
 

DeletedUser19739

Guest
Ty moc nenabízej a radši konceptuj, těch tvích pár minut je už pěkně dlouhejch a já chci vědět, do čeho si mě to zase namočil.
 

DeletedUser30368

Guest
ještě ani nejsi v kmeni a zase provokuješ :D...to mi chybělo :D
 

DeletedUser34586

Guest
Když tu je zelí,tak zase bude zaspamované fórum:wacko :D Ale tím líp,aspoň tu nebude nuda:D
 
Nahoru