• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser31553

Guest
Mám od vás(smajlíků) asi 2 obránce dne kokos :D přes 10 mega poražený obránce celkově z toho tvůj kmen udělal více než polovinu :D

Ty jsi neútočil to je pravda, protože jsi převážně deff hráč.

Ze společné akci smajlíků, PZC, TNZ jsem měl docela vítr, když 90% mých vesnic bylo 10 polí od vašich rudých vesnic. Zbyl jsem tu sám ostatní moje soukmenovce jste smazali. Poté, co se rozešlo TNZ s PZC to už pro mě bylo přijatelné. Znamenalo to pro mě fakticky dalších 10% vsí v bezpečí, protože to byl jakýsi nepsaný mír mezi mnou a TNZ, jelikož ti zároveň nebyli v lásce s PZC, takže mi nabídli i podpory, kdyby bylo třeba čehož jsem nikdy nechtěl využít ani nevyužil. Na akci jsem se těšil a očekával jí, že si konečně zabráním někde jinde než na zástupu, protože na tomhle světě jsem byl nonstop pod útoky nejdéle týden... :shout svět je ještě v plenkách, tak většinou nabíhají útoky na jeden dva dny a pak je klid...

Samozřejmě nejsem nějaký naiva, který by si myslel, že půjde od vás a od PZC jedna vlna, z které pochytám šlechtice a budu stavět vesele dál. Čekalo by u mě na vás asi 100 SD defu podpor ze zázemí, které teď posílám domů. Všechny hraniční vsi byly zabetonovány 6-7 seláky a ve vnitrozemí bych si to vzal zpátky, tak jak jsem několikrát předvedl krtkovcovi, tobě či jiným smajlíkům. Navíc kdyby začali naskakovat ve větší míře útoky, tak svolám dalších 100SD zblízka a nějakých 75 mám u sebe :D

Každopádně všechna čest za zničení hagi.h a doudy minulý měsíc. Dlouho byl klid a pak jste udeřili, takže mám oba pod zástupem, protože to vzdali :rofl Nutno dodat, že od té doby, co tam mám zástup jste mi tam vzali 1 vesnici a to asi druhý den, co jsem tam přišel, protože tam byly vystavěné kosteli jinde než bylo třeba. Mužu doložit oznámení, jak se tam krtkovci s lionellem na obou roztloukli. Tvoje útoky jsem tam už v době, kdy jsem měl zástup bohužel neviděl - no škoda :)

A divím se, že jsi šel k Suve :D jsou daleko a když jsem viděl, že v těch vsích deseti, co u mě máš je stažený skoro všechen tvůj deff, tak nevím, jak chceš teď bránit ty zbylé oblasti, které máš teď rudé taky.

Úplně mě stačilo, když jsem to prošpehoval tady u sebe 7 tvých vesnic. 3 vesnice paladinové a až 7000 katapultů, další 4 defu po 100 000 :D To tady v mém sousedství máš pěknou past na def - jinde musí být prázdno...

Jinak vybral jsi si kmen, který tě dostává do situace, kde budeš bojovat jako jednotlivec. Pokud si tě nepřestěhujou k sobě. Každopádně chceš si zabojovat, tak jako já očekával srandu z akce od PZC a vás, které se bohužel zatím nedočkám. :cry
 

DeletedUser

Guest
obránce dne jsi získával když se šlo po tvých vesnicích v našem zázemí jako součást akce :)

Co se týče toho prázdna jinde tak tím bych si nebyl až tak jistý. Já si občas rád hraju :) Někdy špehneš beton někdo prázdnou ves. Když tu jsem tak špehneš co chci aby jsi špehl. Takový Just go by mohl vyprávět jak špehl prázdnou a hodinu na to mu tam padly offky a ani neškrtl hradby :D

já měl spoustu možností na přestup a rozhodl jsem se tak abych zůstal nadále na (pro mě) správné straně barikády. :)
Mohl jsem zvolit stranu a být komplet v modrém/světle modrém poli.. takhle jsem v červeném poli a čekám na to až budu zničen :D

A v suve se mi líbí :) Co tak postupně poznávám tak jsou tu super lidi.
 

DeletedUser41099

Guest
obránce dne jsi získával když se šlo po tvých vesnicích v našem zázemí jako součást akce :)

Co se týče toho prázdna jinde tak tím bych si nebyl až tak jistý. Já si občas rád hraju :) Někdy špehneš beton někdo prázdnou ves. Když tu jsem tak špehneš co chci aby jsi špehl. Takový Just go by mohl vyprávět jak špehl prázdnou a hodinu na to mu tam padly offky a ani neškrtl hradby :D

já měl spoustu možností na přestup a rozhodl jsem se tak abych zůstal nadále na (pro mě) správné straně barikády. :)
Mohl jsem zvolit stranu a být komplet v modrém/světle modrém poli.. takhle jsem v červeném poli a čekám na to až budu zničen :D

A v suve se mi líbí :) Co tak postupně poznávám tak jsou tu super lidi.


Zdravím přátele, nepřátele i ostatní.

Abych se přidal do debaty, tak bych tady rád přede všemi poprosil tebe Kokosku, když už se stěhuješ do bezpečí nahoru k Suve, tak aby jsi nám všem v legii ukázal své schopnosti a dokázal náš kmen porazit, co jsem to tu tak pročetl, tak se oháníš pouze starými statistikami, které jste si nabrali na našich mrtvolkách:pardon:D Určitě teď budeš mít spoustu prostoru si zabrat končící hráče v suve a tak rychle dohnat svůj bodový deficit. Proto doufám, že nám ještě ukážeš své neobyčejné schopnosti a náš kmen porazíš ve válce, statistiky jsou jedna věc, ale musím ti připomenout, že ve válkách je to 1:0 pro nás :mocking
 

DeletedUser

Guest
A hele, Ledař se nám probudil a zase jen slovama. Ty ani nevíš jak moc tě mám rád. :) Tolik vesnic co jsi zabral legii nezvládl zatím nikdo :D :great
Ano, oháním se statistikama, protože se mám čím ohánět. Ve vojenské fázi jsem toho dokázal celkem dost na rozdíl od jiných co vedou válku s končícíma hráčema vlastního kmene což je statistika se kterou se dotyční asi ohánět nechtějí. :)

Co se týče toho opakovaného "zabírání mrtvolek" (ach jaj že já tohle čtu na každém světě téměř kdykoliv někam útočím.. a nejen já, většina z nás co si chtějí hru užít útočením tohle čte) tak to mám pro tebe jednoduchou odpověď kterou napsal tvůj přítel a která je pravdivá. Nedivím se že jí napsal zrovna hexik neboť s tím bohužel měl v kmeni bohatou zkušenost.
To mám nejradši ty experty, co zjistí, že nemají čas, když na ně začnou chodit útoky :mocking

Hrozně se mi líbí jak diplomatická situace mění viditelnost lidí. PzC je na straně legie, mně se kmen rozpadl a v tu ránu vychází na scénu do té doby neviditelný ledař se svým prvním komentářem na veřejným foru, aby si rejpnul do kokůska. :) Já mám radost že se můžeš konečně ukázat a mít rejpací náladu, přeji ti to do určité doby jsi mohl jen smutně koukat jak prohráváte války.

To tvé "vítěství" či jak to nazýváš bych ti malinko poupravil na Pyrrhovo vítěství, nakonec ve statistikách sice máš napsanou výhru, ale za jakou cenu..

Já sám bohužel legii neporazím, ale své schopnosti již ukazovat též nemusím neboť jsem je ukázal a spousta hráčů ví co se dá ode mně očekávat a co ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41099

Guest
[SPOIL]
A hele, Ledař se nám probudil a zase jen slovama. Ty ani nevíš jak moc tě mám rád. :) Tolik vesnic co jsi zabral legii nezvládl zatím nikdo :D :great
Ano, oháním se statistikama, protože se mám čím ohánět. Ve vojenské fázi jsem toho dokázal celkem dost na rozdíl od jiných co vedou válku s končícíma hráčema vlastního kmene což je statistika se kterou se dotyční asi ohánět nechtějí. :)

Co se týče toho opakovaného "zabírání mrtvolek" (ach jaj že já tohle čtu na každém světě téměř kdykoliv někam útočím.. a nejen já, většina z nás co si chtějí hru užít útočením tohle čte) tak to mám pro tebe jednoduchou odpověď kterou napsal tvůj přítel a která je pravdivá. Nedivím se že jí napsal zrovna hexik neboť s tím bohužel měl v kmeni bohatou zkušenost.


Hrozně se mi líbí jak diplomatická situace mění viditelnost lidí. PzC je na straně legie, mně se kmen rozpadl a v tu ránu vychází na scénu do té doby neviditelný ledař se svým prvním komentářem na veřejným foru, aby si rejpnul do kokůska. :) Já mám radost že se můžeš konečně ukázat a mít rejpací náladu, přeji ti to do určité doby jsi mohl jen smutně koukat jak prohráváte války.

To tvé "vítěství" či jak to nazýváš bych ti malinko poupravil na Pyrrhovo vítěství, nakonec ve statistikách sice máš napsanou výhru, ale za jakou cenu..

Já sám bohužel legii neporazím, ale své schopnosti již ukazovat též nemusím neboť jsem je ukázal a spousta hráčů ví co se dá ode mně očekávat a co ne.
[/SPOIL]


Vskutku, teď byla ideální příležitost se ozvat, upřímně chtěl jsem už dříve, ale teprve teď byla ta správná diskuze, do které se mohu zapojit, pro Tebe je to nejspíš rýpání, pro mě diskutování, nemám nic proti Tobě, ale občas mi přijde úsměvné co tu píšeš a vyjádřit jsem se musel.
Také jsem čekal, že tě trochu vyhecuji mým komentářem k plnému nasazení v boji a válce proti nám. Pokud se tak stalo, ukáže jen čas. Že se ti v suve líbí čtu velice rád, protože máš konečně důvod opět aktivně hrát na S39.
Souhlas, ve vojenské fázi jsi toho dokázal mnoho, uznávám, ale co teď? :D Přeci se nebudeme stále ohánět jen minulostí ;) Na druhou stranu, chápu že máš tendenci vytahovat staré statistiky, protože to je to jediné, co ti v tuto chvíli zbylo :mocking
Pokud si užíváš hru pouze útočením, tak to vše nejspíš vysvětluje, stačí ti pár pozitivních statistik a to ti nejspíš stačí, měl jsem o tobě jinou představu, čekal jsem že jsi typ hráče, co rád vyhrává světy, velké války a nevytahuje staré statistiky, které stejně nezastavily náš kmen v růstu a vlastně nám to vůbec neuškodilo, když se podíváme kde je tvůj kmen teď a kde je ten náš ;)

Co se týká zabírání vlastních hráčů, tak k tomu mohu říct jen toto, asi jsem mé soukmenovce lidsky zaujal na tolik, aby mi předávali své vesnice a to zcela dobrovolně, tak proč to nepřijmout? :pardon
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mně zase přijde úsměvné, že po těch měsících na frontě chceš najednou boj :) Příležitostí jsi měl spousty, ale nepamatuji si od tebe žádný útok.. vyjma špehovaček.
Navnadit na boj s legií? ale prosimtě, sám vidíš že se přesouvám k suve a útočit přes půl světa na legii nebudu, ale jestli ti to udělá radost tak na tebe sem tam pošlu ze severu fake :)

Samosebou že výhra je lákavá, ale jak pro koho .. vyhrál jsem svět, vyhrál jsem i podruhé .. no potřetí už to asi není tak lákavé a člověk si chce nakonec užít tu zábavu nejen v hraní ale i s lidma.. ta výhra je maximálně hezký bonus ke kterému dostaneš almužnu v podobě 200 bodů. Kdybych toužil vyhrát svět tak bych se nesnažil držet 20ti členný kmen nemyslíš?

V růstu neuškodilo, ale v pohledu okolí na kmen ano. Však je tu spousta hráčů pro které jste jen podprůměrný kmen díky minulosti.
 

DeletedUser

Guest
PzC je na straně legie, mně se kmen rozpadl a v tu ránu vychází

[SPOIL]Len to troška upresnim :D,z legiou mame DoN,do teraz sme jedinu akciu spolu nepodnikli,jedinu podporu si neposlali,nespolupracujeme v ničom ;).
Keď ide o to,kto je na koho strane,od začiatku sveta,mame ako 2 kmene bodovo najsilnejšie kmene,mohol by som to spojit,tych bodovo naj dať do jedneho kmeňa,od začiatku sveta,by sme boli prvy,legia je prva lebo to tak chcem,už teraz mame len nepriatelov všade okolo seba,keby kmen bol prvy a vyčnievali by sme aj bodovo,šiel by po nas už asi uplne každy :D,takto je to lepšie rebričkovo nenapadne a predsa najvyššie,kto vidi aj ďalej ;).
Stale mame za spojencov len 2 maličke kmene,2 DoNy a zvyšok sveta proti nam,kde si všade a uspešne vedieme ako vždy :yes.
Pre nas je doležity hlavny partner do buducna GEN,spolupraca vo vedeni na jednicku,medzi hračmi na jedničku z hviezdičkou,ako myslim že z oboch stran,je to spolupraca na velmi vysokej urovni,konečne po čase,niekto,kto za to stoji.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo vím o tvé diplomacii, spíš jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli to, že legii od vás útoky nehrozí a při pohledu na mapu má legie frontu jen na jihu. Sever jí chrání gen, vyjma pár vesniček.

S genem budete tvořit silnou dvojku, jen legionářům se to asi moc líbit nemusí když s nima do budoucna nikdo moc nepočítá, ale ono není moc divu, když jejich jediný válečný úspěch je poslední měsíc zpět až do dneška proti Atlantidě. Jak by zajisté ledař řekl "proti mrtvolkám" i když je stále přesnější hexikovo věta o hráčích co zjistí že nemají čas až když jsou pod útoky.

Jsem rád že jsi si našel spojence se kterým máš šanci vyhrát další svět :)
 

DeletedUser31553

Guest
[SPOIL]Ono to všechno závisí na všem. Už jsem tady psal, že sice jste nás tlačili, ale tlačili nás všichni ne jen vy.
Měli jsme 4 válečné fronty a prohrávali jsme prostě všude protože se to nedalo celé defovat. Takže to, že nás smajlíci tlačili je sice hezké, ale v té době jsme měli válku s 13 kmeny. To se dá dohledat, možná mám i screen někde v poště.
Navíc smajlíci měli injekce v podobě desetitisíc defu od atlantidy a naše hranice byly prázdné.

Jak tu psal pajclin první kmen je cílem všech ostatních a to taky bylo i u nás.
Na smajlíky nikdy nešla naše celokmenová HU. Bylo to zapříčiněno tím, že jsme, od té doby, co kmen vedu, dělali poměrně striktní nábor a na rozdíl od jiných kmenů nebrali slabé hráče, kteří požírají barbarky.
Tyto hráče jsme se prostě rozhodli zlikvidovat i v zázemí.
Do začátku prázdnin, tak náš kmen neměl téměř žádné zázemí. Hráči v centru K53 čistili lamky v našem týlu, kteří brali barbarky, což je občas dosti složité tyhle barbarkožrouty zničit, protože jim vezmete jednu ves a oni vezmou další.

Z toho důvodu nebyly ani útoky z vnitrozemí, které by byly možné použít na HU.

Většina se mnou jistě bude souhlasit, že na pořádnou HU je třeba obětovat útoky z dálky, aby poté mohla nastoupit první linie a špehovat a případně dočistit už načaté soupeře. Právě útoky v blízkosti nepřítele do 10 polí musí zůstat k použití až jako poslední.

Jak jsme tedy měli dělat kvalitní HU, když nebyly útoky z vnitrozemí, kde se dočišťovali barbarkožrouti?

Navíc téměř 200-300 polí hranice proti 13 nepřátelům. Jediný, kdo stál s námi byl GEN - jinde bylo rudo. To je také důvod, proč jsme tolik provázaní. Přesila proti oběma našim kmenům byla vždy velká. Jen bych ještě dodal k tomu, že thorové táhnou s PZC. Thorové respektují diplomacii genu, jakožto spojenci. Takže je to hlavně vztah GEN x PZC, který to rozhoduje. My s PZC sousedíme nějakými 10-15 políčky, takže vztah PZC x thorové je čistě formální. To proč se GEN provázal s PZC většina ví, kdo ne, tak se muže podívat výše. Je tam psáno dost.

Neměli jsme ani přístup na pláž, proto jsme se rozhodli, že nejdůležitějším úkolem bude ovládnout pláž mapy. To je také důvodem ledařovi argumentace, že prohrávaná válka s vámi nás v podstatě nemrzela, protože se síly kmene otočili jinam. Stejně tak, jako ty se teď stěhuješ na sever k suve. My se stěhovali na kraj mapy pod tlakem ze všech stran od středu.
Obecně se dá říci, že kdo neovládá pláž mapy nemůže se nikdy odrazit k tomu dobít střed. A je to vidět i u nejlepších hráčů, že převládá tendence odstředivá pokud se podíváte na vycentralizovanou mapu. Faktorů je hned několik hlavními jsou barbarky či slabší hráči. V neposlední řadě, to může být váš nepřítel, který se ze středu mapy snaží kolonizovat kraj a vytvořit deff základnu. Pak je dobré ho následovat. To je také důvod, proč náš kmen udělal kolonizaci na K74 za vámi smajlíky, kteří jste si tam chtěli dělat deff. Kraj světa je to nejdůležitější a žádnému nepříteli ho nechci dávat zadarmo. To radši ustoupíme trochu ze středu, tak abychom se později vrátili z kraje silnější.

Abych pokračoval v tom vyprávění, tak v průběhu teplých prázdninových večerů, kdy každý večer voněla posečená tráva ze zahrad, venku zpívali v pozdních hodinách ptáci, cvrkali cikády z nedalekých polí a lidé se těšili ze spálených zad jsme získali poměrně slušnou oblast pláže s velkým množstvím barbarek, které zůstali volné pro náš farming. Hlídal jsem jejich zabírání a defacto to bylo na příděly pokud někdo obsazoval. Nyní platí striktní zákaz zabírání už jen na k53.

Mince se začala obracet. Počáteční nedostatek armády, který se využil na odstranění barbarkožroutů je nyní plně k dispozici navíc s poměrně vysokou regenerační schopností díky farmingu.

O prázdninách tedy mohla přijít první pořádná HU s velkou podporou ze zajištěného vnitrozemí. Hned v první téhle HU jsme smazali tři hráče atlantidy. Další akce byla týden zpátky a padl milionový hráč, prakticky jeden z nejlepších u atlantidy, který vzal našim 20 vsí. Pak jsme přišli my na něj a za den jsme mu vzali 40 vsí a druhej den byl z kmene a bylo vymalováno.

Takže sice tady můžete psát, jak jsou thorové špatní, ale já přesně vím, jak to chceme hrát. Zvolil jsem přijmout oběť na začátku dal možnost nepřátelům zahrát si v našich řadách na škodnou. Vyseparovali jste nám slabší hráče za což vám nakonec děkuji.
Od té doby, co jsme ovládli pláž tak se karta obrací a tím, že jsme smajlíkům přes nově zabrané vesnice atlantidy vytvořili západní frontu s námi. Takže jsme nepřímo měli i podíl na rozpadu smajlíků. Atlantida přestala být schopná vás podporovat, když jsme jim aktivně otevřeli frontu. To byl od začátku cíl zaměřit se spíš na ně, protože vaše hranice byly defnuté po několik měsíců právě od nich. No a v součtu těchto faktorů se u vás nakonec našli i tací, kteří přestali hrát. Mimo jiné právě ti barbarkožrouti, které jste vy nabrali do kmenu a my podobné barbarkožrouty zničili za vysokou oběť. Přebírání končících, které nás sužovalo během prázdnin dopadlo na smajlíky na konci prázdnin a z 20 hráčů nezbyl skoro nikdo aktivní, i díky tomu, že většina vašich barbarek byla vyžraná, tak hra pro barbarkožrouty skončila. Museli by jste v téhle chvíli přebírat vaše a to by byla přesně chvíle, kdybychom se my do vás pustili.
HU na smajlíky už vysela ve vzduchu bohužel jste se rozpadli dřív než k tomu stačilo dojít. Jaksi v poločase jste vojnu opustili a rozutekli jste se všude, ale právě druhý poločas je ten v kterém legie hraje o vítězství :D [/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
S genem budete tvořit silnou dvojku, jen legionářům se to asi moc líbit nemusí když s nima do budoucna nikdo moc nepočítá,

Myslim,že GEN a legia Tvoria taku dobru partu čo sa tyka ich vedeni a tam hlavne sa respektuju a tiahnu spolu,je to o tom,že su spolu od začiatku a verne,čo mne osobne sa velmi pači,lebo dobry spojenec,spojenca nema zradzať.

Ale to neplati,na mape,na podporach a v utoku musim poznamenat.
Mali sme tyžden z GEN dohodu a už mi ich hrači po Hu a podporach pisali,že za tyžden sme im pomohli viac ako legia za 10 mesiacov ;),ale zas nechcem krivdit ani legii,ani GEN,myslim že maju hranice a moznost na spolupracu,no asi to medzi hračmi nefunguje,ked to nevyuzivaju,nechcem sa do ich veci miesat,len pišem,čo mi už zopar hracov pisalo.

Hlavna podstata GEN-u je ta,že D.a.g je clovek na urovni,z ktorym sa jedna,piše a bojuje neskutočne fajn.

Inak si myslim,čo tu Hexik pisal,že legia sa vojensky zlepšila,myslim že im aj pomohlo,že boli 2x uspesny v HU proti atlantide,hrači si viac veria,viac ich to bavy,tam z Ledar tvoria silnu dvojku,ktoru vobec netreba podcenovat.
Je to ako v živote,raz si hore,potom dole.

Čo sa tyka celokmenoveho HU,okrem našho kmena,som na tomto svete ešte nevidel,aby to iny kmen urobil,šiel takto a spolu,už vobec netušim,či to vie niekto pripravit v tak velkom meritku,niekedy je fajn,aj oblastne zautočit a rozdelit to,ako to robi legia a dalsi.

[SPOIL]Každopadne tento svet bude ešte velmi zaujimavy,dvojica vinci-kokos tesim sa,lebo to bude pekny a tazky boj,akym tempom napredujeme,nemyslim že to bude rok trvat,kym tam budeme a hlavne cim skor pri cenzure,na nich sa tesim,aj ked sme este daleko :shout.

Najbližšich par mesiacov očakavam z druhej strany,že každy bude hladat diplomaticke klucky,na D.a.g a GEN robit diplomaticke tahy,aby nas od seba odlucili,myslim že vela kmenov neznesie našu spolupracu,už som to Dag pisal,aby ocakaval,v tomto smere snazenia :mocking,je to nebezpečne pre každeho,samich nas nevedeli pokorit,čo teraz z GEN ;).[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru