• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Nemohli byste to psát ve dvou třech větách, kdo to má číst? K tomu, abych si otevřela flašku:D

Stačilo by kdybyste každý napsal příspěvek ve stručném znění "nejlepší jsem já" a hotovo anebo já a moji důchodci:D
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Náhodou nějakej se mi nastěhoval pod okna a dělá na mě nájezdy a nechce se hnout:D
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
jo no a co je horší, nemůžu nadprůměrně plánovat, mám to děsně nepravidelný a tak člověk dorazí z práce a důchodce už je nastěhovaný i s kuframa:D
 

DeletedUser24123

Guest
@Ledař Ja by som nepovedal, že sa kokos vyťahoval skôr to skonštatoval lebo videl, že jeho kmeň sa rozpadol a pridať sa na druhú stranu barikády nechcel. To mu nikto z vás za zlé mať nemôže ;)

@Pajclin
Stale mame za spojencov len 2 maličke kmene,2 DoNy a zvyšok sveta proti nam

Odkiaľ máš, že je zvyšok sveta proti vám? Vôbec to tak nie je, neútočia na vás, nevediete žiadne vojny na druhej strane, sú to len tvoje rozprávočky ktoré rád vyprávaš aby si si zvýšil tvoje už tak nekonečné ego. Zatiaľ čo ty vidíš kvalitu HU, ja vidím tvoj kmeň ako jedného leva a cca 80 ovcí ktorý nevedia hrať DK bez toho aby ich niekto permanentne komandoval a hovoril čo majú robiť.

Myslim,že GEN a legia Tvoria taku dobru partu čo sa tyka ich vedeni a tam hlavne sa respektuju a tiahnu spolu,je to o tom,že su spolu od začiatku a verne,čo mne osobne sa velmi pači,lebo dobry spojenec,spojenca nema zradzať.
Ale ale ale, niekto zabudol na minulosť tohoto sveta keďže GEN zradil spojencov Cenzúru keď spravili spojko z Thormi, ale, že tu chváliš Daga ako anielika ktorý je najlepší a super je všetko okolo neho, ale nečudujem sa, všetci ktorý sú s tebou tí sú pre teba tí najlepší a tí čo si dovolia povedať nie, tak to nespravím a vyberie sa inou cestov nie tou ktorú chceš ty tak sú pre teba odpad, špiny, zradcovia a ja neviem čo všetko si navyprával.

Inak si myslim,čo tu Hexik pisal,že legia sa vojensky zlepšila,myslim že im aj pomohlo,že boli 2x uspesny v HU proti atlantide,hrači si viac veria,viac ich to bavy,tam z Ledar tvoria silnu dvojku,ktoru vobec netreba podcenovat.

Teraz budem možno trocha krutý, ale vykrikovať z modrého vie každý, ale keby to bol niekto kto to modro okolo seba spravil bojom, ani by som nepípol ale to Ledař ani žiaden iný thor(okrem Hexíka) nemôže povedať. A Gen taktiež nie, ten získava body len čisto z náboru a tým si vynahrádza bodový deficit z vojen.


a ešte k thorom ;)

[SPOIL]https://ctrlv.cz/Jx2h[/SPOIL]

:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31553

Guest
Tak například teď když si otevřu TWstats, tak za říjen jsem zabral 52 vsí.
8 vsí soukmenovcům, 2 barbarky a 42 vsí nepřátel, tak nevím z čeho čerpáš to, že nedělám modro braním rudých :D
 

DeletedUser24123

Guest
Pardón nesledujem vás až toľko :) idem to upraviť
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31553

Guest
Chtěl bych poděkovat především fantasii, že se jisto jistě přimluvila aby to bylo upraveno :yes

Díky fanto :great
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
vy jste telata:D, já to ještě nečetla , jdu si dát nejdřív něco k pití, protože střízlivá tu nemůžu být:)
 
Nahoru