• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser31553

Guest
Já jen k tomu screenu, že Gavdopoula byl taky pan hráč.
Napsal v kmeni jednomu hráči, že nemá čas ať mu předá vesnice a že mu dá svůj účet, ale účet mu nakonec nedal :) pak to zkoušel ještě na jednoho, ale to už jsme to prokoukli.
Mykhailo tehdy napsal, že dál s námi gavda hrát nebude buď předá všechny vesnice nebo ho zničíme. To byl poslední vůdcovský tah od mykhaila. Mimochodem nechápu, jak gavda mohl mít funkci diplomata :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Banovat by se měli spíš ti, co používají skripty a boty. To mě rozčiluje daleko víc než nějaký sheed...


Neboj se že na ně není pamatováno, pokud podobné věci používají jsou po zásluze "odměněni", nicméně musíš brát v úvahu, že pokud hráč dostane trest ve hře, neznamená to, že je zároveň trestaný i na fóru a naopak.
 

DeletedUser24123

Guest
Už sa nebudem vyjadrovať na reči ktoré tu padli všetci vieme ako to je a ako to bude ;)

Chcel by som poďakovať Dagovi, že pri mojom nicku použil Gasty, zatiaľ čo pajclin asi stratil shift na klávesnici.

https://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s

And I just can't keep living this way
So starting today, I'm breaking out of this cage
I'm standing up, I'ma face my demons
I'm manning up, I'ma hold my ground
I've had enough, now I'm so fed up
Time to put my life back together right now!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41510

Guest
Konečně už nebudeš ničím zamlouvat pravdu, kterou tady stejně všichni moc dobře znají.. :yes
 

DeletedUser41099

Guest
Neboj se že na ně není pamatováno, pokud podobné věci používají jsou po zásluze "odměněni", nicméně musíš brát v úvahu, že pokud hráč dostane trest ve hře, neznamená to, že je zároveň trestaný i na fóru a naopak.


Nejspíš na ně bohužel není pamatováno, když se podíváme, jak dlouho mu to prochází a ještě dlouho bude, soudě dle přístupu těch, co by to měli hlídat, neber to osobně :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
To že máš na někoho podezření, ještě neznamená, že opravdu používá nějaké nepovolené prostředky, když jsem ještě hrál aktivně, také mě nepřátelé dost často nahlašovali, když nemohli pochopit, že mě ani při hromadné akci nedokázali připravit o žádnou vesnici a samozřejmě, jak je zde dobrým zvykem, podle některých nepřátel jsem musel buď podvádět, nebo mi musel pomáhat někdo ze supportu.
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
pavouk to máš jedno, vždycky je to špatně, když ti nějakou seberou tak to neumíš a když ti neseberou žádnou tak to taky neumíš:)
 

DeletedUser

Guest
Myslim si,že vobec nie je hanba,prisť o 1,5,10 dedin,DK nie je hra individualit,spravne smerovane utoky a suhra,urobi svoje.
Ale hanba je to nechať tak,zotrvať v tom a tvariť sa že sa nič nestalo.

Vravím to už strašne dlho,DK maju jednu obrovskú chybu,strašne sa tu davaju do popredia rebričky hráčov,off,deff a individualne štatistiky a prave to je choroba DK a ich obrovska chyba.

Stále je DK ako kolektívny šport,vyhrava kmeň,vyhrate vojny kmeňa,kedže sme vo vojenskej hre,toto by malo mať obrovskú prednosť pred všetkym.

Aj v hokeji,futbale,v každom kolektívnom športe,je vidieť,kto je na tom ako individualne,kto koľko dáva golov,koľko prihráva,ale sú to stále štatistiky na 10 mieste v doležitosti,stále sa dáva do popredia,ako stojí v rebričku tým,z kým mesto,štat prehral,vyhral.

Nik nepovie,Klosse,Messi vyhral majstrovstva sveta,každy povie,Nemecko,Argentína.

Tu ale keď kmeň vyhrá,dostanu hráči po 200 PB,Tý čo su individualne top 3 hráči,dostanu viac,samozrejme na 99% ty hráči zaberaju len mrtve učty,nie su to vojensky geniovia,len maju vyhodu že su v rade kmeňa,vidia a vedia alebo farmia do zblbnutia,tiež umenie,klikať na jedno tlačitko cely deň,na to je treba tiež vysoku školu.

Odsunul by som štatistiky hračov uplne na dno a mimo,kedže ty hráči vobec nie su vojensky dobry,dal by som do popredia vojny,boje,kedže tato hra je vojensko-strategicka a podľa toho by sa mala aj správať,nastaviť a kmeňom dať vo vojnach vyhody,kedže tam si to najviac zaslužia,najviac tuto hru naplňaju a je to to najťažšie čo na DK je.

Niečo take vymysliet napr,vezmem dedinku nepriatela,za odmenu sa vedla nej objavy druha ktoru som si zaslužil tym,že som zabral nepriatela,za každu zabranu dedinku vo vojne,by som dal nejaky bonus.

Dať do popredia kmeň ako celok,kedže svet vyhrava kmeň,jednotlivec je len jeden a nepodstatny,stále musi fungovať kmeň,kde je vačšina,ide tu o kolektívne vnimanie hry,ako v každom športe.

Keď tu budu v popredi štatistiky farmenia,bodov jednotlivca a podobne somariny,stále budu v popredi hrači,ktory nie su vo vojenskej hre,ničim zaujimavy a dobry,vačšinou je to o tom byť v rade,mať dosah na neaktivne učty.

Samozrejme DK CZ tým,to nemože a nevie nijako ovplivniť,čo aj chapem,len sa divim,že na to v Nemecku nik do teraz neprišiel,aby spestril tuto hru a hlavne dal konečne do popredia vojny a boje,o čo vlastne v tejto hre ide.

Už tu bolo písane,niečo v zmysle jeden a 80 oviec na naš kmeň,to može povedať len niekto,kto kolektívny šport,hru nikdy nehral.
Skuste isť na MS,nech tam ide Jagr a skuste mu na reprezentačnej urovni tam dať priemerne extraligove mužstvo ,aby hrali s nim,samozrejme Jagr bude v zabudnuti,nema šancu,jeden hrač v kolektíve muziku nerobí,kto to tvrdi,nikdy nešportoval a Česky tym by šiel do kytek,to je na 100%.
Rozmyšlal som či nie je prispevok priliš dlhy,či nedam spoiler,ale dufam že nie :D.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tam to bolo ale skor,o pokeci,zabave,nie o aktivite,boji a už vobec nie o vyššich cieloch :yes.
Vačšina DK tymu čo tam bola,hrala to viac menej pre zabavu a pre radost,nič pre mna,zistil som to skoro,keď som videl,že nik sa dokopy o nič nezaujima.
Taky typycky priemerny kmen,hodny na zaberanie :D.
 
Nahoru