• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser

Guest
Nááhodou, já tam hrála s dost velkým nasazením :D
Měla jsem tam skvělého sparingpartnera Blackeda a ještě několik dalších, ale s přibývajícími vesnice začal být hra velmi náročná na čas a navíc ta šílená diplomacie, kterou zajistil nehrající zakladatel Keltill :)
 

DeletedUser

Guest
A tiež si tu Adriano musela skončit a mne bolo blbe utočiť na tvoj nick,až sa mi dostalo do uši,že už dlhšie je tam zastup a nehraješ to.
Netušim,koho si na svoj učet dala,ale robi Ti poriadnu hanbu teda,veľmi lahko zaberatelne dedinky.
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
já se musím přiznat,že si to vůbec nepamatuju:) ale je fakt,že už jsme se potkali
 

DeletedUser

Guest
Já si jej docela vybavuju.
Keltill založil kmen MVR, udělal diplomacii, že jsme všichni kolem byli spojenci a bylo po srandě :D
Pak přestal hrát a věřil, že kmen to zvládne sám i bez něj.
Přišel hromadný přestup ke Comingu ... a pak začal jeden můj spoluhráč po druhém odpadat, nebylo kde zabírat, nebyl čas tak konec. Mám tam dodnes jednu ves. Původně byla zajištěna několika tisíci katapulty, ale soused pak po nějaké době zapomněl na dohodu a na 23 fullek mi ji zabral :D
 

DeletedUser23226

Guest
Tak jsem si pročítal zprávy (přibližně každou desátou) a mám z Vás radost lidi :) hádám, že nakonec se ta velká koalice "všichni proti Thórovi" rozpadla...
Z nějakého důvodu, aniž bych byl obeznámen s tím, co se stalo, tuším, že za to může "Pan všechno vím, neprohrávám, lidi z mého kmenu neodcházejí, jsem lepší než vy" :)
 

DeletedUser

Guest
Viditelne bola chyba,že si čital každy druhy prispevok :D.
Bolo to stale presne napak,všetci proti PZC,nie proti thorom.
Legia mala od začiatku sveta,vždy tie najsilnejšie kmene na svojej strane ako spojencov,my sme mali len jeden cas cenzuru z tych naj,aj to sme pre seba prstom nepohli.
Inak TOP 5 kmene sveta,boli vždy spolu a proti nam a takto vznikaju dezinformacie.:pardon
 

DeletedUser41184

Guest
Je to půl rok, možná rok zpátky, kdy se některé země EU (mimo jiné i 2 naši největší sousedé) snažili překrucovat historii, konkrétně průběh 2. sv. války... Jak to tady průběžně pročítám, musím podotknout příspěvek po příspěvku (vynechávajíc příspěvky sheda), tak je vidno, že se podobný trend adaptoval i do prostředí DK :) 100x opakovaná lež se stává pravdou - ještě pár desítek příspěvků s podobným obsahem a třeba dotyčný dosáhne svého, ale kdo s39 hrál a trochu se zajímal o dění, ví, jak to bylo.

Jen okrajově si postesknu, že mě mrzí jak se s39 vyvíjí diplomaticky... že se lže zleva doprava, ze shora dolů, každý ve svůj prospěch... neuznajíc svou chybu z minulosti, která se paradoxně vyřešila již dávno, ale i přesto se, možná ze strachu, studu nebo kdoví čeho, bojí napsat, přiznat, uznat jak to doopravdy bylo...

Dovětek se (možná překvapivě) nevztahuje pouze na "Pana všechno vím, neprohrávám, lidi z mého kmenu neodcházejí, jsem lepší než vy" (Pluhtíku, snad se nebudeš zlobit, že jsem si Tvou definici vypůjčil, ale strašně se mi líbí :eek:) . )
 

DeletedUser23226

Guest
V pořádku a právě dle toho dovětku hádám, že v případě "Pana všechno vím, neprohrávám, lidi z mého kmenu neodcházejí, jsem lepší než vy", jsme si tomuto ctěnému titulu domysleli tu samou osobu :D Nechci nikoho jmenovat... pajcline... upps
 
Nahoru