• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser38965

Guest
Kruciš mám nutkání to říct :D nebo se spíše zeptat :D

Adriano že ty jsi nakoukla na Pajclinovy statistiky přiznej se :D
 

*BlackWidow*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Proč mám pořád z těch příspěvků od Pajclina ten stále stejný pocit

Já jsem ten dobrý a vždycky budu a ty/at už je to ten nebo ten/ jsi ten špatný a dobrý nikdy nebudeš?

Ale zase na druhou stranu proč bychom se nepochválili, když to za nás nikdo jiný neudělá:), vid Pajcline?
 

DeletedUser

Guest
Koukám že narážíš na současnou situaci. Povedlo se vám na úkor našeho nespolupracujícího hráče dostat dost vesek prakticky zdarma, to nepopírám a je to pravda, nicméně je to také něco co nás konečně dokopalo k tomu, abychom tyhle nepasující součástky odebrali ze stroje a ten mohl konečně pracovat tak jak má.

Zajímalo by mně kolik těch součástek po dnešku zůstane.
Každopádně bude zajímavé sledovat průběh akce suve proti crusu a vlastně jen počítat kolik vesnic se nakonec získá, ale zatím to vypadá že nám pomůžete se zbavit veškeré šlechty co máme. Zkuste taky trošku zabojovat .. vždyť ta vaše obranná snaha vypadá jako naprostý chaos.
 

DeletedUser41795

Guest
Koukal jsem, že je tady už poslední CRUsader Death, tak jsem si řekl, že tu nebude oxidovat sám muehehe.
A jen sem přijdu, tak tu vidím poletovat našeho čučoriedkového kamaráda Gastyho, takže tě tímto oficiálně zdraví Argent Lieutenant Thibaut II.
 

DeletedUser31553

Guest
Prémiové body vydělané na jiném účtu už si nemohu převést na hexika?

nebo až za nějaký čas?

To je asi reakce na ty, co to prodávali, že? :D
 

DeletedUser

Guest
Adriano že ty jsi nakoukla na Pajclinovy statistiky přiznej se :D

[SPOIL]Tak zas po dlhej dobe a zas musim niečo udat na pravu mieru ;).
Nikdy som sa svojimi štatistikami nechvalil,kmenom,ich uspechmi,zastupmi,inymi hračmi ano.
Moje dedinky su dedinky ktore posielaju najviac utokov v našich kmenoch pre inych,keby som to povedal vo vašom jazyku deff a off,ktore ja nemusim a neuznavam,valečne body /off/v našich dvoch kmenov mam daleko ,daleko najvyššie zo všetkych hračov.
Čislo mojich podpor je raz take,ako ma druhy naj hrač u nas,podstata je ale stale ta ista,moj učet cely pracuje pre kmen,nepracujem pre seba,moj učet ma asi zaujima na tolko,ako keď čakam,kedy sa mi zrekrutuje konečne off,aby som to pouzil na HU pre inych,moja obrana,aby som čim skor poslal trvalky a TK kde to hory.
Moj učet ma skratka zaujma,do vtedy,pokial ide o uspech kmena,pre mna ako hrača nie je v ničom doležity.[/SPOIL]

Tento tyžden mi bol preposlany zaujimavy rozhovor,kde si Sovička vysvetloval zaujimave veci a rozdiely medzi nami dvomi,teda,taky sumar somarin,som nečital už fakt dlho.

[SPOIL]1. Nikdy pre mna nebolo rozhodujuce to ,aby sme svet vyhrali,prišlo to stale automaticky,z uspechom kmeňa na bojovom poli.
Podstata pre mna je,aby sme vojny vyhrali,sme vo vojenskej hre,teda chcem vyhrat to,o čo tu bojujeme,koli čomu tu sme,vo vojenskej hre su to vojny.
Možem pred všetkymi odprisahať,kym nevyhrajeme vojny z druhou stranou,nepriatelmi,nikdy o žiadny diplom stať nebudem,nikdy o vyhru usilovat nebudeme,strojim si za tym,aby za vyhrou boli vysledky,tie najlepšie na svete,inak by vyhra pre mna nemala žiadny vyznam,stale to tak bolo a stale bude.
Vobec to nie je tak,ako si pisal,že koli diplomu urobim čokolvek,neskutočna hlupost.
Keď raz,dva krat vyhraješ svet,už to ani nie je priorita pre Teba,kedže si tu metu už dosiahol,stale si davaš ine ciele,vyššie.
No najprv som si daval ciele,vyhrat svet,prist v boji o dedinku,po 7 rokoch mi ju prvy krat vzali,takže už len na tu poražku kmena od niekoho čakam,to je jedine,čo som ešte nezažil.
Tu poražku k mena,keď sa to stane vezmem osobne.

2. Mali sme na forku myslim okolo mesiaca Crus ako spojencov,myslim že rovnaku dobu približne ako vy.
Viem veľmi dobre ako vaše forko "funguje",crus ked prešli na vašu stranu to 1000x olutovali,do teraz o tom čitam,kto každy vie aky obrovsky rozdiel je byt u nas a u vas,či je to spamom,bojom,prispevkami.
Nech ti Death alebo Thibault napišu,ako sme sa chovali k nim my a ako vy,aky je to rozdiel,som o tom presvedceny,že vy ako sedliaci a my ako priatelia.

3. teraz Ťa odcitujem : on vidí před sebou diplom a cestu k němu, já vidím před sebou lidi a společné zážitky s němi :)
Som na 500-1000 km od vačšiny hračov na tomto servery,keď budeš mat u seba aspon polovicu z toho čo som tu mal u seba ja,tak sa prihlas,možme hodit reč o tom,kto viac pestuje medziludske vztahy v kmenoch.
80% hračov v oboch kmenoch viem,čo robia,ako žiju,ake maju radosti,starosti a ich real život,u vas je forko viac menej mrtve,ťažko možte nadviazat sukromie a vztahy k sebe blizke,ako to je u nas.

Ty každy svet začinaš v podstate z novou partiou,takže je jasne,že stara partia sa neudrzala,nezocelila,boli to asi spatne priatelstva,ked nezostali a nepretrvali.

Aby si videl zas rozdiel,na tento svet som sa prihlasil z Dara sam a bez toho,aby som niekoho informoval,o tom že idem hrať na tento svet.
Prešli 2-3 dni v predregistracii,polovička ludi si ma nasla,pridala sa k nam,dalsia polovicka do par dni,nemusel som nikomu pisat,ziadny nabor robit,za par dni bol kmen plny,stačil profil že pajclin zalozil kmen,stary hrači,zo starych svetoch,hned všetko k nam šlo.

Takto to mam už niekolko rokov,nepoznam ten pocit,zhanat ludi,robit nabor a pisat,stači mi moj nick,neviem ,robim to tu špatne že sa stale hrači vracaju ? asi ťažko.

4. Dnes som bol na zapase,mojich byvalich zverencov,moj byvali klub z Košic,za ktory som hraval dlhe roky, som dostal velmi dobru finančnu ponuku,aby som po operacii ramena,znova začal hravat + koučovat tym v druhej slovenskej lige,kedže mam trenersky kurz a ruku už ok,peniaze naviac by sa mi rozhodne zišli.
Nie som si ale na 100% isty,či to moja ruka zvladne,cez tyžden treningy z hracmi,cez vikend zapasy,to by som sa na DK musel vykaslat,neviem nič robit polovičate,len poriadne.
Ešte som to neprebral z manzelkou,čo je dost dolezite,aj ked presne viem,komu by som kmene zanechal,aky by bol nastupca, no 5 ludom v kmeni som o tom pisal,v podstate všetky odpovede boli o tom,že to tu mozme zabalit ked sa na dk vykaslem.
Toto je len hra a rozhodne real je 1000x dolezitejsi,teraz len riesim dilemu,či sa citim na to,ruka to vydrži,ma to vyznam zas pokušat a zacat vrcholovo,už nie som najmladsi,mam sa do 2 tyždnou rozhodnut,takže je dost možne že sa ma tu zbavite,hehe.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To by byla škoda kdyby jsi opustil náš svět, ale jak píšeš .. realita je přednější :)
 

DeletedUser38965

Guest
No jo Pajcoši :D ty jsi prostě nej :D my to víme všichni :))

Každopádně přeju ti v reálu ať se rozhodneš jakkoliv to nejlepší :) jen je trošku zajímavé že když to balí ostatní, naskytne se "životní" příležitost i pro tebe ale to je čistě můj názor.

každopádně jak ty, tak i já se tady vyjádřím :))

K 1. se není potřeba vyjadřovat, každý máme jiný názor ale co už :)

2. Je mi jasné že víš jak funguje naše forko :) podle infa co mám zase, já ti určití lidé krásně kopírovali zprávy které se ti hodily :) a byl to i jeden z důvodů proč jsem nesmírně rád za to, že jsme se s CRUS rychle rozešli.

pro příklad ti uvedu jedinou zprávu, která se k tobě asi nedostala protože se za ní dotyčný asi styděl zkopírovat :)

Víš Tribaut a Death jsou spešl dvojka :D s Lordem jsme se málem váleli po zemi z jejich výtvorů, ale kdyby ti to přecejen nepošeptali tak ti hodím ukázku :D CRUS se 2 dny a to zdůrazňuji 2 dny po uzavření dohod rozhodlo udělat převrat v diplomacii i v našem směru postupu.Uzavřeli navlastní triko spojka, nerespektovali naší diplomacii, uráželi naše dohody (viz bývalý profil Deatha).Tak jsme se v radě shodli na jednoduché věci a to že s takovými lidmi nic mít nechceme.Bohužel za jednání CRUS rady nyní trpí a odnášejí jejich hráči devastací, ale ten kdo tohle spustil bylo vedení CRUSu takže nějaká love story jak jsme ti badguys my....no dobře usmějuse a jdu dál :) tohle jsou vyloženě DK VKVčka :D a perličkou na tom všem je když ti zakladatel a vůdce CRUSu napíše na forko tohle :DDD https://ctrlv.cz/1839 (omlouvám se supportu ale obsah není můj já jen pajcošovi ukazuju koho tady hájí :D)

3. Ooo ukážu ti jeden citát nějakého Pajclina, možná ho taky znáš :D
"Takto to bolo treba urobiť,kopirovanie forka a šmirovanie,je ubohe a nečestne,je treba bojovať na mape,sekerami a ukazat kto na čo ma.
Verím,že raz ,Vas tieto praktiky opustia a začneme si vážiť aj nepriateľa."

Pajci jen pro info a srovnání jo ,,, byl jsem to já kdo tady vykřikoval do světa jak je jeho kmen nejlepší, jak si jde pro třetí vyhraný svět, jak si všechno vybojuje a vyválčí? No nekecej, teď na to čumím a tos byl ty :D

Hele mám nápad, uděláme z tvých proslovů chlastací hru a kdykoliv si budeš protiřečit tak se napijeme jo? A nebo ne, to bychom byli zachvíli všichni pod stolem namol :D hůůůů :D

Ty každy svet začinaš v podstate z novou partiou,takže je jasne,že stara partia sa neudrzala,nezocelila,boli to asi spatne priatelstva,ked nezostali a nepretrvali.
Zase o tom víš houby :) na tenhle svět jsem šel se svými přáteli, né sám.Někteří jsou u nás ve kmeni, někteří jsou u GENu jiní u Cenůzry, další zase tam a tam.Kruci však jeden tvůj soukmenovec přijel až ke mě domů pokecat když byl poblíž, ale ty vlastně víš všechno tak určitě víš i kolik přátel tu mám a napsal jsi to jen z legrace viď.

 
Nahoru