• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 39

DeletedUser41510

Guest
2.
Je mi jasné že víš jak funguje naše forko :) podle infa co mám zase, já ti určití lidé krásně kopírovali zprávy které se ti hodily :) a byl to i jeden z důvodů proč jsem nesmírně rád za to, že jsme se s CRUS rychle rozešli.
[SPOIL]By jsi mohl sem dát jméno toho někoho, kdo kopíroval vaše forum během onoho "spojenectví". Já o nikom nevím, přijde mi to nevhod kopírovat fórum současných spojenců pro současné nepřátele, a i když respektuji PzC mnohem více, jak váš kmen tak spojence takovým krokem zrazovat nebudu. Nicméně pokud opravdu někdo vaše ošemetné forum posílal do jiného kmene, pak se tomu nedivím. PzC je správný kmen založený na správných lidech a jejich vzájemném přátelství. Když jsme s nimi sdíleli jejich fóra +- měsíc, tak se nám dostalo přátelského přivítání a často jsme si zkrátili čas nezapomenutelnými diskuzemi, které mi od té doby velice chyběli :D U vás se nám dostalo "přátelského" a mám pocit i jednoho z prvních přivítání od hráče MatesMc, který napsal nějakou urážku směřovanou k našemu kmenu během prvních pár hodin, v reakci na můj první příspěvek na vašem fóru, kterým jsem dle vašeho vedení měl začít nějaké to přátelení mezi kmeny. Aktivita či nějaký pokec, který byl u PzC na denním pořádku.. o tom v Just nelze mluvit, stejně jako aktivita lidí z PzC v porovnání s lidma z Just nelze porovnávat, drtivě v tomto "duelu" vítězí PzC ;)[/SPOIL]

s Lordem jsme se málem váleli po zemi z jejich výtvorů, ale kdyby ti to přecejen nepošeptali tak ti hodím ukázku
[SPOIL]Váš Lord kl-vb to je extra třída na nejvyšší úrovni. Jinak se to nazvat, on je takový ten "velký válečník" s malým mozkem ;)
Vždy když se vyjádřil na společném fóru, tak to stálo za to. Neúprosné urážky, provokace, sabotování, to vše s nádechem ironie.. nemluvě o tom že je jedním z dvou vůdců vaší třídy C. Tudíž bych očekával jiný přístup k něčemu, co bylo v té době vcelku nevhodné na to, co se denně řešilo a bylo vcelku důležité pro oba kmeny.
Mimo to sem přiložím screeny celé té jedné stránky diskuze mezi mnou a Lordem.
http://prntscr.com/90b0ve
http://prntscr.com/90b3r7
http://prntscr.com/90b4hc

Téma, kde se naopak hrubě vyjadřoval Lord jste si raději stáhli do archívu nebo smazali.. takže bohužel jednotlivé screeny jaké jsi sem udal ty poskytnout nemůžu :hi [/SPOIL]

CRUS se 2 dny a to zdůrazňuji 2 dny po uzavření dohod rozhodlo udělat převrat v diplomacii i v našem směru postupu.Uzavřeli navlastní triko spojka, nerespektovali naší diplomacii, uráželi naše dohody (viz bývalý profil Deatha).Tak jsme se v radě shodli na jednoduché věci a to že s takovými lidmi nic mít nechceme.
[SPOIL]My jsme nerespektovali diplomacii? Co já vím a pamatuji si to a určitě nejen já, tak jsi to byl ty a váš kmen kdo nedokázal mít takovou diplomacii, na které jsme se dohodli. Aneb my ukončíme spojenectví s PzC a přijmeme vaši diplomacii, aneb DoN se Suve. To dohadování tvoje, jakožto "nejlepšího diplomata ze světa 11 a 27 a ... z kmenů "bla" Bla" a "BLA" (názvy ani světy si nepamatuji, protože mi tvé úspěchy k srdci nijak nepřirostli.. :()" trvalo od začátku spojování až ke konci, kdy jsi nebyl schopen ani říct jak jsi pokročil a když ti někdo řekl, co tam s tím Gastym vyvádíš, že si stále nikam nepostoupil, tak jsi si na nás akorát otevřel hubu a začal nám předstrkovat své "diplomatické úspěchy z jiných světů".. V důsledku vaší neschopnosti splnit podmínky dohody kterou jsme uzavřeli, jsme se souhlasem Lukkillera, který nám měl dělat v kmenu vašeho jakýsiho dozorce a zástupce, jsme uzavřeli spojenectví s GEN. Samozřejmě důvod, proč se ti to nelíbilo je tvůj plán do budoucna aneb zrušení DoN s GEN. Tím pádem naše spojenectví s GEN bylo pro vás nesmyslné, i když to schválil Lukkiller za celý váš kmen.. máte tam nějak zmatek ;)[/SPOIL]

Bohužel za jednání CRUS rady nyní trpí a odnášejí jejich hráči devastací, ale ten kdo tohle spustil bylo vedení CRUSu takže nějaká love story jak jsme ti badguys my....no dobře usmějuse a jdu dál :) tohle jsou vyloženě DK VKVčka
[SPOIL]Vypadá to, že vaše kampaň na přilákání našich lidí k vám stále pokračuje. Jak s pomocí r0ubyka vystrašeného představou, že by měl skončit, tak vaše neustále svalování viny současného obležení CRUS na jeho vedení. Můžu ti říct, že tato vaše propagandistická kampaň vytvořená jako z dílen Josepha Goebbelse je celkem k ničemu. Až na pár výjimek, kteří se bojí smrti stejně jako váš sympatizant, kterého jsem již jmenoval jsou všichni při názoru vedení. Stačí jen připomenout začátek spolupráce mezi oběma kmeny, kdy tsunami málem odešel z kmene s třetinou členů k GEN z důvodu, že nehodlali s vaším kmenem spolupracovat. Proto v otázce dalšího spojení s Just či ne je CRUS až na výjimky naprosto jednotné, včetně současných kroků kmene.[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30435

Guest
Já se vám divím že na některé příspěvky ještě dokážete odpovídat.;)

Sovička nebo jak si stále mění nick, dokazuje jaký je to hráč, v minulosti jsem si myslela že je to charakterní bojovník, bojovala jsem proti němu na S27, i když jsem si s ním jako s nepřítelem dokázala psát, :greattam toho moc nedokázal,

Někdy je mě na :cry
Pravidelně to tu čtu a je mě z některých příspěvků smutno.:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chtěla bych Vám připomenout, abyste se vyvarovali urážek v osobní rovině.
Všechna nevhodná slova a slovní spojení budu muset vymazat.
Děkuji za pochopení :hi
 

DeletedUser24123

Guest
no pekne Deathkromane :DDDD

dlho som sa tak dobre nepobavil ďakujem za screenshoty, ale čo keby si šiel radšej brániť svoje vesky, aby si sa mal z kade odsťahovať ku PZC ktorý onedlho skončia, alebo ku GEN ktorý každý deň prichádzajú o 20 vesničiek.

prajem ti veľa šťastia a hlavne príjemné vianoce budeš mať dosť času ich prežiť zo svojími najbližšími.


A keď si tam spomínal niečo o tom rozdelení sveta, tak sa pozrieme ako to teda naozaj je
[SPOIL]http://cz.twstats.com/cs39/index.ph...&zoom=200&centrex=500&centrey=500&fill=000000
[/SPOIL]

snažil som sa to troška farebne rozlíšiť aby to bolo prehľadnejšie tak dúfam, že sa my to podarilo, ale pokiaľ si myslíš, že JUST je veľký kmeň tak sa šeredne pletieš.

https://ctrlv.cz/Shlj

súčet

1. PZC 16,1 %
2. Thorovia 14,7%
3. Cenzúra 13,3 %
4. GEN 13 %
5. JUST 10 %
6. SZV 8,1%
7. Suve 6,9%
8. Atlantída 5,8%
9. PIN 1,1 %

Tvoj kmeň som sem naschvál nedal lebo to číslo ide stále dole takže to je nepodstatné


Toto je svetová dominancia momentálne na materské kmeňe.

Ak to zrátame na vojnové strany

GEN + Thor 27,7 %
C-I + Suve 20,2 %
PZC + PiN 17,2 %
JUST 10%
SZV 8,1%
Atlantída 5,8%

ak máš ešte dáke blbé komentáre kludne ich sem daj, ale bol by som radšej keby si šiel brániť, nudíš ma


Pridám ešte štatistiky vojny proti vám a gen a thorom
pre pobavenie ;)

[SPOIL]Side 1:
Tribes: Suve, C-I, ******
Side 2:
Tribes: CRUS, ~GEN~, -GEN-, ----II, ---II


Timeframe: Poslední měsíc


Celkem vítězství:


Strana 1: 1,850
Strana 2: 3,201
Rozdíl: 1,351


chart



Celkem vítězství oproti druhé straně:


Strana 1: 608
Strana 2: 133
Rozdíl: 475


chart



Body všech vítězů:


Strana 1: 13,167,837
Strana 2: 24,824,318
Rozdíl: 11,656,481


chart



Celkem bodů vítězství oproti druhé straně:


Strana 1: 5,485,591
Strana 2: 1,151,626
Rozdíl: 4,333,965


chart
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem si to tady pročetl a nic zajímavého jsem si neodnesl .. krom nějaké propagandy z dílny Josepha Goebbelse, ale tu jsem ze strany suve nějak nezaregistroval, ale asi tam bude nějaký problém když hráči crus píšou i mně ohledně neschopného vedení... no nic jdu posílat šlechtu na crus, sice je to mnohdy jak zabírat barbarky, ale co nadělám když se nebrání. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38965

Guest
Kokosi i nám píšou :)), ale Death je prostě jednička ve vedení :)) to není kvůli němu :D

btw: trošku od věci

Sovička nebo jak si stále mění nick, dokazuje jaký je to hráč, v minulosti jsem si myslela že je to charakterní bojovník, bojovala jsem proti němu na S27, i když jsem si s ním jako s nepřítelem dokázala psát,
i_am_so_happy.gif
tam toho moc nedokázal,

Darinko ale no ták :D sama dobře víš že mám jen 2 nicky co jsou tady v podpisu :)) a ten druhý mám navíc jen kvůli tomu že se na jiném světě zakládal jinak charakterizovaný kmen a byl jsem o to požádal zakladatelem :) nemluv o čem nevíš :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41510

Guest
ak máš ešte dáke blbé komentáre kludne ich sem daj, ale bol by som radšej keby si šiel brániť, nudíš ma
To hlavně nebyla vůbec reakce na tebe ale na Sováka. Kdyby to mělo být na tebe, tak bych citoval nějaký tvůj předchozí komentář, ale v takovémhle případě a vlastně i kterémkoliv jiným, je mi tvá nálada a to jestli tě nudím nebo ne.. někde jinde ;)

Kokosi i nám píšou :)), ale Death je prostě jednička ve vedení :)) to není kvůli němu :D

Raději se vyjádři k tomu co jsem napsal na tvoje slovní napadení našeho kmene.
Jo já jsem zapomněl.. "ty vlastně neumíš smysluplně argumentovat", toho si všiml i Thibaut, po jediné diskuzi s tebou v radě, kdy jsi namísto obhajoby toho z čeho tě nařkl člen rady odpovědět zkomolením jeho přezdívky.. a ani potom nijak chytře odpovědět. To by se hodilo někdy použít a třeba sem hodit screen, že Sováku? Ikdyž ty jsi tam vlastně raději psal za zástup na účtu Braanci, že? Že by jsi s tím počítal až takhle do budoucna? Diplomatické taktiky a strategie máš tedy opravdu pikantní, kam se na tebe hrabe Molotov a Ribbentrop :)
 

DeletedUser31553

Guest
mapa hezká gasty díky :D
ale proč jsme ruďoši na tý mapě ? :D

jinak ty procenta zajímavá PZC má víc než my, ale kdyby postavilo kmen z top, tak první nebudou ;)

teď jsem koukal na tu válku s cenzurou hezky prohrává naše strana...ani nevím proč jsme ve válce po boku CRUS :D kazí stats.
 

DeletedUser

Guest
.. na zástupu mi došla šlechta :D Mi tam na severu nechávají ty vesnice a jako bonus mi za šlechtu ještě posílají podpory a následně si u ně rozbijou útoky.. někteří hráči crus jsou fakt šikovní.:shout
 
Nahoru