• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 40

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Otevíráme novou kavárnu, hezky se tu bavte! :king
 

DeletedUser38373

Guest
Tak Vás zdravím, kdo pak se objeví na světě s kulatým číslem 40? :) Já tedy doufám, že bude velký zájem o tento svět. :) Já se tam snad ukážu. :)
 

DeletedUser39143

Guest
Na S40 se těším a doufám, že ukecám i kámoše aby zase začal hrát, jen nechápu proč je zase kostel aktivní? Už u světa 39 GM tým uváděl, že kostel nepatří mezi oblíbené prvky a tak byl na 39 spuštěn po 5 světech, nyní je aktivní zase... :(
 

DeletedUser30898

Guest
Také Zdravím,

Zase svět s kostelem? :(
Doufam,že se nastavení ještě trošku změní..

Jinak hodně štěstí všem
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Aspoň se můžete naučit s tím hrát... Nechápu, proč je pro někoho tak těžké pochopit, jak kostely fungují. To samé platí třeba o farm limitu.

Chápu, že existují i lidé, kteří kostelům rozumí a přesto to berou jako přítěž, protože je to další věc na tom světě, o kterou se musí starat.

Ale zajímalo by mě - vy, co tu píšete - do jaké skupiny patříte? Do těch, co vědí, jak přesně kostely fungují, ale jen je to obtěžuje?
Takových lidí totiž asi zase tak moc není.
Jako klidně tady můžete podrobně vysvětlit, jak kostely fungují, bez toho, aniž byste se podívali na Wiki - a jsem zvědav, co z toho vypadne. Ono to totiž chodí v praxi tak, že někteří hráči kostely úplně ignorují, další skupina hráčů ví, že na světě jsou, ale žádné nestaví, protože neví, k čemu jsou, no a samozřejmě existují největší experti na DK, kteří všem vypráví, jak je důležité stavět ve vesnicích kostely, a oni sami jsou toho přece příkladem, když mají v 80 % vesnic víru 8 a víc :rofl
Kostely jsou pro někoho prostě problém a ten by neměl být řešen ignorací nebo snahou o to, aby již nebyly na světy nastavovány. Naopak takoví lidé by se měli naučit, jak kostely fungují, porozumět jim, a snažit se využít určité vlastnosti kostelů ve svůj prospěch.
 

DeletedUser39143

Guest
Umím hrát s kostelem a vím jak funguje, jen je to přítěž a zdržování :(
 

DeletedUser4673

Guest
Nevíte jaký svět byl první s kostelem? Pamatuju si jak jsem začínal na světě 12 solo hru tak už tam byl, to byl snad první? Ale nebylo to špatné, alespoň další taktický prvek. A kdo s tím neumí, tak holt dostane :p
 

DeletedUser

Guest
kostelům rozumím, ale bytostně je nesnáším, zdržují hru
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Že bych zavítal i na svět 40? :D:D

Cca 2 roky zpět jsme plánovali velkou show na tento svět, tak uvidíme jestli je parta ještě ready a jestli to budu stíhat... Přeci jen S39 máme rozehraný výborně. :D:D
 
Nahoru